Головна сторінка 07 березня 2021
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Березень 2021
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Доступ до публічної інформації  »  Законодавство про доступ до публічної інформації


Наказ Держкомтелерадіо від 7 жовтня 2011 року №284 "Про упорядкування роботи з документами, які містять службову інформацію"
10.10.2011 | 17:13 | Відділ законопроектної роботи версія для друку

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

НАКАЗ

7 жовтня 2011 року                               м. Київ                              №284

 

 

Про упорядкування роботи з документами, які містять службову інформацію

 

Відповідно до Законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про інформацію», Указу Президента України від 05.05.11 № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», Плану організації виконання Указу Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 18.05.11 (протокол № 33), пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 07.09.11 № 938 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань доступу до інформації», та з метою упорядкування роботи з документами, які містять службову інформацію, н а к а з у ю:

1. Затвердити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію у Державному комітеті телебачення і радіомовлення України, що додається.

2. Визначити головного спеціаліста відділу з питань свободи слова та доступу до публічної інформації управління інформаційної політики Рудика В.О. відповідальним за технічне забезпечення електронного обміну документами.

3. Визначити відповідальними за надсилання та отримання документів електронною поштою:

начальника загального відділу управління документообігу та матеріально-технічного забезпечення Синельник Г.М.;

головного спеціаліста загального відділу управління документообігу та матеріально-технічного забезпечення Скрипник С.С.

4. Абзац другий підпункту 1.2 Інструкції з діловодства в Державному комітеті телебачення і радіомовлення України, затвердженої наказом Держкомтелерадіо України від 28.07.06 № 205, виключити.

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Держкомтелерадіо України від 04.08.09 № 279 «Про забезпечення надсилання електронною поштою службових документів».

6. Наказ довести до відома заступників Голови Держкомтелерадіо України, керівників самостійних структурних підрозділів.

7. Управлінню інформаційної політики (Червак Б.О.) розмістити цей наказ на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо України.     

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо України Мураховського А.Л.

 

Голова

Держкомтелерадіо України                                       О.В. Курдінович     


        ЗАТВЕРДЖЕНО

        Наказ Державного комітету

        телебачення і радіомовлення України

від «___» ________ 2011 року №____

 

 

ПЕРЕЛІК
відомостей, що становлять службову інформацію

у Державному комітеті телебачення і радіомовлення України

 

1. Внутрівідомча службова кореспонденція, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов’язані з розробкою напряму діяльності Держкомтелерадіо України або здійсненням контрольних, наглядових функцій Держкомтелерадіо України, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень.

2. Номенклатура посад державних службовців та працівників Держкомтелерадіо України, зайняття яких потребує оформлення допуску до державної таємниці.

3. Нормативно-розпорядчі, облікові документи та листування, з питань оформлення допуску державних службовців та працівників Держкомтелерадіо України до державної таємниці.

4. Листи, довідки, висновки та інші документи (в тому числі внутрівідомчі), підготовлені виконавцями секретних документів, які містять відомості, що не становлять державної таємниці, але розголошення яких може завдати істотної шкоди інтересам національної безпеки, територіальній цілісності або громадському порядку, здоров’ю населення, репутації та правам інших осіб, призвести до розголошення конфіденційної інформації, сприяти заворушенням або вчиненню злочинів.

5. Відомості за окремими показниками про заходи з режимно-секретної роботи в Держкомтелерадіо України, у разі розголошення яких можливе настання перешкод для забезпечення охорони державної таємниці.

6. Відомості організаційного характеру щодо мобілізаційної роботи без зазначення інформації про дислокацію, характеристики запасних пунктів управління, а також відомості за окремими показниками про порядок фінансування заходів з мобілізаційної підготовки, розголошення яких може завдати істотної шкоди інтересам оборони держави, охорони громадського порядку, національній безпеці.

7. Документи Держкомтелерадіо України, що містять службову інформацію інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. Ця інформація може надаватися лише з дозволу цих органів.

8. Інформація, що стосується визначення позиції України щодо доцільності укладення міжнародних договорів у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сферах, поліграфії.

9. Документи, матеріали, що надаються Генеральній прокуратурі України, іншим правоохоронним органам, яка збирається ними в процесі оперативно-розшукової, контррозвідувальної діяльності, у сфері оборони країни, яку не віднесено до державної таємниці.

 

 

Примітка. Доступ до таких документів обмежується при наявності сукупності таких вимог:

1) виключно в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя;

2) розголошення інформації може завдати істотної шкоди цим інтересам;

3) шкода від оприлюднення такої інформації переважає суспільний інтерес в її отриманні.

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
14:51 (01.03.2021)
Прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
16:25 (16.02.2021)
24-27 березня 2021 року відбудеться тренінг "Моделі роботи уповноважених з дотримання стандартів та/або реагування на скарги у медіа"
16:36 (21.01.2020)
До уваги громадян! Безоплатну правову допомогу ви можете отримати на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги https://legalaid.gov.ua
17:15 (28.10.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 23.10.2019 № 434 надано чинності стандарту із виготовлення підручників і навчальних посібників для загальноосвітніх навчальних закладів (СОУ 18.1-02477019-07:2015)
17:55 (04.04.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 17 січня 2019 року №23 затверджено "Інструкцію з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення"
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"