Головна сторінка 22 лютого 2020
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Лютий 2020
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Архів  »  ТБ і радіомовлення  »  Інші телерадіофестивалі


ІХ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТЕЛЕВІЗІЙНИХ І РАДІО ПРОГРАМ ДЛЯ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН "МІЙ РІДНИЙ КРАЙ"
31.10.2007 | 11:25 | Департамент телебачення і радіомовлення версія для друку

Цьогоріч з 25-28 жовтня у Закарпатті, на базі санаторію "Квітка полонини", пройшов вже IX Міжнародний фестиваль телевізійних і радіопрограм для національних меншин "Мій рідний край". Його організаторами виступили: Державний комітет телебачення і радіомовлення України, Закарпатська обласна державна адміністрація, Закарпатська обласна рада та Закарпатська обласна державна телерадіокомпанія.

Мета фестивалю – духовне відродження національних меншин, культурних традицій, звичаїв і цінностей усіх етнічних спільнот, що проживають на території різних країн. Учасники фестивалю представили на розгляд журі теле- та радіо програми у яких йшлося про життя нацменшин у їхньому регіоні. Журналістський форум дав можливість телевізійникам та радійникам з різних куточків Європи поділитися досвідом, обговорити проблеми і домовитися про майбутню співпрацю між колегами, а також представниками національних меншин. Тематика усіх програм, які були представлені для розгляду,  відповідає головній ідеї фестивалю.

У фестивалі взяли участь українські регіональні та закордонні телерадіокомпанії. Зокрема, учасниками ІХ Міжнародного фестивалю телевізійних і радіопрограм для національних меншин "Мій рідний край" цьогоріч стали Україна, Румунія, Словаччина, Угорщина, Сербія, Чехія, Польща, Німеччина, Швеція, Австрія, Литва, Білорусь, Росія, Болгарія. Міжнародне журі конкурсу – авторитетні фахівці у галузі телерадіомовлення. Вони прослуховували та переглядали програми учасників протягом трьох днів з 22 по 24 жовтня.

Уперше в рамках фестивалю, 26 жовтня 2007 р., проводився майстер-клас операторської майстерності „Світ через об”єктив” (М.Лєбєдєв, Київ,Україна) та майстер-клас з режисури телебачення на тему: ”Режисер творець нової телевізійної реальності” (В.Камінські, м.Будапешт, Угорщина). Також, в рамках програми проводився круглий стіл для журналістів на тему: „Журналістика без кордонів”, в якому взяли участь репортери з різних регіонів України та зарубіжних країн-учасниць. Для працівників технічної служби телебачення проводився семінар від „Представництва СИРІУС АБ” на тему: „Закарпатська обласна державна телерадіокомпанія: взаємовигідні відносини впродовж року”.

В рамках фестивалю відбулося святкування Дня Румунії з приготуванням традиційних румунських страв. День Румунії відкрив Генеральний консул Румуніїї в Україні Ромео Сандулеску. Крім того на  фестивалі були присутні наступні гості :

- консули - Юстіан Фокша та Овідіу Єне;

- Роемео Коуці – директор Клузького регіонального телебачення Румунії;

- Карен Себеші – редактор;

- Крістіна Берчаун – редактор,

- Александру Маріус – оператор;

- Кароліна Жітару – співачка;

- Мірча Поспай – директор радіо Крайова;

- Флорін Міхок – головний редактор Регіонального телебачення Тімішоара;

- Дорел Тодя – редактор Радіостудії м. Сігету Мармацієй,

- Ковач Наталія (примарія);

- Ракіта Чіпріан (представник мерії);

- Віман Іоан – депутат міської ради Сату Маре;

- Фаркаш Овідіу – художник;

- Памфіл Берчан – заступник голови повітової ради Марамуреш;

- Флорентіна і Петр Джурджь – родинний дует з м. Бая Маре;

- Кіш Міхай – співак;

- Бенца Адріан – музикант;

- Юско Міцуке – музикант;

- Дорка Леонтіна – співачка,

- Хужа Марія - співачка;

Усього, для конкурсного перегляду було представлено 76 телевізійних програм, з них:

-Україна – 26 програм ;

-загальна кількість іноземних  програм - 50, а саме:

( Словаччина -  14 програм; Угорщина - 17 програм; Німеччина - 3 програми; Литва – 2 програми; Сербія – 8 програм;)- Закарпатська обласна державна телерадіокомпанія – 8 програм,

36 радіопрограм, з них:

- Україна – 11 програм ;

- загальна кількість іноземних - 25, а саме;

- Словаччина - 6 програм;

- Угорщина - 5 програм;

- Сербія – 5 програм;

- Болгарія – 1 програма;

- Польща – 1 програма;

- Румунія – 7 програм;

- Закарпатська обласна державна телерадіокомпанія – 3 програми.

На фестивалі підписано Угоду про співпрацю між Закарпатською ОДТРК та Земплинською телестудією (Словаччина), а також  було домовлено про укладення Угоди про співпрацю у грудні місяці 2007 року між Закарпатською ОДТРК та Кишицькою телестудією Словацького Державного Телебачення.

 

 

 

 

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
11:32 (17.02.2020)
21 лютого 2020 р. о 12:00 у Бабиному Яру біля пам'ятника Олені Телізі та Пам'ятного хреста відбудеться вшанування пам'яті видатної української поетеси, публіциста, літературного критика та громадської діячки Олени Теліги
11:17 (03.02.2020)
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення повідомляє про продовження прийому заяв громадських об'єднань та асоціацій, що діють у сферах місцевого самоврядування, фізичного виховання та спорту, журналістики, на участь у Конференціях для обрання членів Наглядової ради ПАТ "НСТУ"
16:36 (21.01.2020)
До уваги громадян! Безоплатну правову допомогу ви можете отримати на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги https://legalaid.gov.ua
15:25 (03.01.2020)
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оголошує про прийом заяв на участь у Конференціях для обрання членів Наглядової ради публічного акціонерного товариства Наглядової ради ПАТ "НСТУ"
15:20 (10.12.2019)
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оголошує про прийом заяв на участь у Конференції для обрання члена Наглядової ради ПАТ "НСТУ"
17:15 (28.10.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 23.10.2019 № 434 надано чинності стандарту із виготовлення підручників і навчальних посібників для загальноосвітніх навчальних закладів (СОУ 18.1-02477019-07:2015)
17:55 (04.04.2019)
До відома видавців!
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"