Головна сторінка 03 березня 2021
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Березень 2021
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Архів  »  Книжкові виставки, ярмарки, фестивалі, конкурси  »  Конкурс на краще представлення української книги


Перелік переможців Національного конкурсу "Краща книга України", підбиття підсумків якого відбулось у рамках проведення IV Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарку (18-21 серпня 2008 р.)
16.09.2008 | 14:17 | Департамент видавничої справи та преси версія для друку

Дипломом І ступеня у номінації «Арт-книжка» нагороджено видавництво «Грані-Т» за книгу «Городецький. Виклик будівничого»

 

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Арт-книжка» нагороджено видавництво «Екс по-друк» за книгу О.А. Скляренка «Українське вбрання для ляльки».

 

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Арт-книжка» нагороджено видавництво «Мавік» за книгу В. Добро батька, О. Сіоми «Кіровоград. Образотворче мистецтво».

х х х

 

Дипломом І ступеня у номінації «Життя славетних» нагороджено видавництво «Либідь» за книгу Леся Танюка «Мар’ян Крушельницький».

 

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Життя славетних» нагороджено видавництво «Україна» за книгу Петра Григоренка «Спогади».

 

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Життя славетних» нагороджено видавництво «Піраміда» за книгу «Ярослав Шашкевич. Постаті».

 

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Життя славетних» нагороджено видавничий дім «Особистості» за книгу «Михаил Булгаков в фотографиях и воспоминаниях».

 

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Життя славетних» нагороджено ВАТ «Волинська обласна друкарня» за книгу Леоніда Осауленка, Володимира Засєкіна «Гетьман України Павло Скоропадський» у 2-х томах.

 

х х х

 

Дипломом І ступеня у номінації «З глибини знань» нагороджено видавництво «Кріон» за книгу «Україна – Європа: хронологія розвитку 1000-1500».

 

Дипломом ІІ ступеня у номінації «З глибини знань» нагороджено видавництво «Богдана» за книгу С.О. Воронова «Енциклопедія морських катастроф України».

 

Дипломом ІІ ступеня у номінації «З глибини знань» нагороджено видавництво «Наукова думка» за книгу В.І. Тимофієнка «Історія архітектури стародавнього світу».

 

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «З глибини знань» нагороджено інформаційно-аналітичну агенцію «Наш час» за серію книг «Невідома Україна».

 

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «З глибини знань» нагороджено видавництво «Юрінком Інтер» за книгу «Енциклопедія освіти».

 

х х х

 

Дипломом І ступеня у номінації «Моя країна» нагороджено видавництво «Мистецтво» за фотоальбом «Україна».

 

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Моя країна» нагороджено видавництво «Скіф» за книгу «Севастополь. Координаты чудес».

 

х х х

 

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Моя країна» нагороджено видавництво «Картографія» за книгу «Національний атлас України».

 

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Моя країна» нагороджено видавництво «Либідь» за книгу В.В. Карпова, Д.В. Табачника «Військова символіка держави».

 

х х х

 

Дипломом І ступеня у номінації «Поезія» нагороджено видавництво «Просвіта» за книгу Бориса Олійника «Вибрані твори у шести томах».

 

 

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Поезія» нагороджено видавництво «Черкаси» за книгу М.Т. Негоди «Пісня на рушникові».

 

 

 

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Поезія» нагороджено видавництво «Фоліо» за книгу О.В. Афоніна «Дзеркало душі».

 

х х х

 

Дипломом І ступеня у номінації «Проза» нагороджено видавництво «Смолоскип» за книгу Сергія Пилипенка «Вибрані твори».

 

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Проза» нагороджено Черкаську обласну державну адміністрацію за книгу «Письменники Черкащини. Вибрані твори у двох томах».

 

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Проза» нагороджено видавництво «Букрек» (м. Чернівці) за трилогію Михайла Івасюка.

 

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Проза» нагороджено ВАТ «Волинська обласна друкарня» за книгу Герхарда Фітткау «Мій тридцять третій рік».

 

х х х

 

Дипломом І ступеня у номінації «Мистецтво друку» нагороджено видавництво «Антиква» за книгу О.Ю. Захарової, С.М. Пушкарьова «От княжеского пира до кремлевского банкета. Старинные меню и рецепты».

 

х х х

 

Дипломом у номінації «Краща книга України» нагороджено видавництво «Грані-Т» за книгу Миколи Гоголя «Петербургские повести».

 

 

Держкомтелерадіо вітає лауреатів Національного конкурсу «Краща книга України». Бажаємо творчих звершень на ниві книговидання.

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
14:51 (01.03.2021)
Прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
16:25 (16.02.2021)
24-27 березня 2021 року відбудеться тренінг "Моделі роботи уповноважених з дотримання стандартів та/або реагування на скарги у медіа"
16:36 (21.01.2020)
До уваги громадян! Безоплатну правову допомогу ви можете отримати на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги https://legalaid.gov.ua
17:15 (28.10.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 23.10.2019 № 434 надано чинності стандарту із виготовлення підручників і навчальних посібників для загальноосвітніх навчальних закладів (СОУ 18.1-02477019-07:2015)
17:55 (04.04.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 17 січня 2019 року №23 затверджено "Інструкцію з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення"
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"