Головна сторінка 20 вересня 2019
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Вересень 2019
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Архів  »  Книжкові виставки, ярмарки, фестивалі, конкурси  »  Конкурс на краще представлення української книги


Перелік переможців Національного конкурсу "Краща книга України", підбиття підсумків якого відбулось у рамках проведення IV Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарку (18-21 серпня 2008 р.)
16.09.2008 | 14:17 | Департамент видавничої справи та преси версія для друку

Дипломом І ступеня у номінації «Арт-книжка» нагороджено видавництво «Грані-Т» за книгу «Городецький. Виклик будівничого»

 

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Арт-книжка» нагороджено видавництво «Екс по-друк» за книгу О.А. Скляренка «Українське вбрання для ляльки».

 

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Арт-книжка» нагороджено видавництво «Мавік» за книгу В. Добро батька, О. Сіоми «Кіровоград. Образотворче мистецтво».

х х х

 

Дипломом І ступеня у номінації «Життя славетних» нагороджено видавництво «Либідь» за книгу Леся Танюка «Мар’ян Крушельницький».

 

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Життя славетних» нагороджено видавництво «Україна» за книгу Петра Григоренка «Спогади».

 

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Життя славетних» нагороджено видавництво «Піраміда» за книгу «Ярослав Шашкевич. Постаті».

 

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Життя славетних» нагороджено видавничий дім «Особистості» за книгу «Михаил Булгаков в фотографиях и воспоминаниях».

 

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Життя славетних» нагороджено ВАТ «Волинська обласна друкарня» за книгу Леоніда Осауленка, Володимира Засєкіна «Гетьман України Павло Скоропадський» у 2-х томах.

 

х х х

 

Дипломом І ступеня у номінації «З глибини знань» нагороджено видавництво «Кріон» за книгу «Україна – Європа: хронологія розвитку 1000-1500».

 

Дипломом ІІ ступеня у номінації «З глибини знань» нагороджено видавництво «Богдана» за книгу С.О. Воронова «Енциклопедія морських катастроф України».

 

Дипломом ІІ ступеня у номінації «З глибини знань» нагороджено видавництво «Наукова думка» за книгу В.І. Тимофієнка «Історія архітектури стародавнього світу».

 

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «З глибини знань» нагороджено інформаційно-аналітичну агенцію «Наш час» за серію книг «Невідома Україна».

 

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «З глибини знань» нагороджено видавництво «Юрінком Інтер» за книгу «Енциклопедія освіти».

 

х х х

 

Дипломом І ступеня у номінації «Моя країна» нагороджено видавництво «Мистецтво» за фотоальбом «Україна».

 

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Моя країна» нагороджено видавництво «Скіф» за книгу «Севастополь. Координаты чудес».

 

х х х

 

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Моя країна» нагороджено видавництво «Картографія» за книгу «Національний атлас України».

 

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Моя країна» нагороджено видавництво «Либідь» за книгу В.В. Карпова, Д.В. Табачника «Військова символіка держави».

 

х х х

 

Дипломом І ступеня у номінації «Поезія» нагороджено видавництво «Просвіта» за книгу Бориса Олійника «Вибрані твори у шести томах».

 

 

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Поезія» нагороджено видавництво «Черкаси» за книгу М.Т. Негоди «Пісня на рушникові».

 

 

 

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Поезія» нагороджено видавництво «Фоліо» за книгу О.В. Афоніна «Дзеркало душі».

 

х х х

 

Дипломом І ступеня у номінації «Проза» нагороджено видавництво «Смолоскип» за книгу Сергія Пилипенка «Вибрані твори».

 

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Проза» нагороджено Черкаську обласну державну адміністрацію за книгу «Письменники Черкащини. Вибрані твори у двох томах».

 

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Проза» нагороджено видавництво «Букрек» (м. Чернівці) за трилогію Михайла Івасюка.

 

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Проза» нагороджено ВАТ «Волинська обласна друкарня» за книгу Герхарда Фітткау «Мій тридцять третій рік».

 

х х х

 

Дипломом І ступеня у номінації «Мистецтво друку» нагороджено видавництво «Антиква» за книгу О.Ю. Захарової, С.М. Пушкарьова «От княжеского пира до кремлевского банкета. Старинные меню и рецепты».

 

х х х

 

Дипломом у номінації «Краща книга України» нагороджено видавництво «Грані-Т» за книгу Миколи Гоголя «Петербургские повести».

 

 

Держкомтелерадіо вітає лауреатів Національного конкурсу «Краща книга України». Бажаємо творчих звершень на ниві книговидання.

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
16:36 (18.09.2019)
25 вересня о 14.00 у Національному музеї літератури України відбудеться офіційне відкриття виставки "Друковані видання періоду визвольних змагань українського народу 1917-1921 рр.", присвяченої 100-річчю заснування Державної наукової установи "Книжкова палата України імені Івана Федорова"
16:15 (18.09.2019)
27 вересня об 11.00 у м. Чернігів для редакторів та творчих працівників місцевих друкованих ЗМІ Чернігівської, Київської та Сумської областей відбудеться cемінар з інформаційної безпеки
17:53 (12.09.2019)
Держкомтелерадіо запрошує журналістів регіональних ЗМІ взяти участь у семінарі-тренінгу "Гібридна агресія: розпізнати та попередити"
12:45 (14.08.2019)
Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво» запрошує фахівців наукових установ та закладів вищої освіти, представників влади та громадськості взяти участь у науковій конференції «Енциклопедичний контент і виклики сучасного світу», яка відбудеться 30 жовтня 2019 р.
09:56 (02.07.2019)
Держкомтелерадіо оголошує прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України "Українська книжка року"
17:15 (05.06.2019)
Розпочато прийом заявок на здобуття премії Кабінету Міністрів України ім. Л. Українки за 2019 рік
16:50 (05.06.2019)
Розпочато прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського за 2019 рік
19:12 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду генерального директора ДП "Дирекція фестивально-виставкової діяльності"
19:05 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду директора ДП "Укрпостачпреса"
19:00 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду директора ДП "Державне спеціалізоване видавництво "Україна"