Головна сторінка 21 квітня 2019
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Квітень 2019
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Архів  »  ТБ і радіомовлення  »  Фестиваль "Калинові острови"


XIІI Всеукраїнський фестиваль телевізійних і радіопрограм "Калинові острови - 2008".
14.10.2008 | 12:25 | Департамент телебачення і радіомовлення версія для друку

З 6 по 11 жовтня 2008 року на Рівненщині проходив XIІI Всеукраїнський   фестиваль телевізійних і радіопрограм «Калинові острови – 2008».

У фестивалі взяли участь творчі колективи Національної телекомпанії України, Національної радіокомпанії України, ДТРК “Всесвітня служба “Українське телебачення і радіомовлення“, ДТРК “Культура“, ДТРК “Крим“, обласних та регіональних державних телерадіокомпаній, недержавних продакшн-студій, а також Польської телерадіокомпанії Ольштин і Національної державної телерадіокомпанії Республіки Білорусь.

З вітальним словом з нагоди відкриття і закриття фестивалю до учасників та гостей звернулись Т.в.о. голови Держкомтелерадіо України А.Мураховський, заступник Голови Держкомтелерадіо України О.Курдінович, Перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Ю.Благодир, заступник голови обласної ради В.Крока, в.о. міського голови Рівного Ю.Торгун, заступник міського голови Рівного С.Богатирчук-Кривко.

На конкурсний перегляд журі (голова телевізійного журі Василь Ілащукв.о. президента НТКУ, голова журі радіопрограм Олександр Бутко –віце-президент НРКУ) було представлено  65 програм (35 телевізійних та 30 радійних).

Гран-прі  серед телевізійних програм присуджено програмі Рівненської ОДТРК «НІМА ПРАВДА. СВІДЧЕННЯ, ЗАГУБЛЕНІ В СТЕРНІ» (автор Богдана Трофимюк, режисер Василь Рябунець, оператор Назар Мідріган).

Гран-прі серед радійних програм відзначена програма Полтавської ОДТРК  «Лтава» «НАД ЧЕРЕВКАМИ ХОЛОДНИЙ ВІТЕР ЗАБУТТЯ» (автор Віра Чиж (Черняк), звукорежиссер Петро Сливка, звукооператор Олена Лисяк) .

В 13 номінаціях, передбачених  положенням про фестиваль, визначені переможці 1, 2 і 3 ступеня.

Звання ЛАУРЕАТа ФЕСТИВАЛЮ серед телепрограм отримали:

 У номінації «Слово. Влада. Суспільство» - творча група програми «ЯК РУСЬ УКРАЇНОЮ СТАЛА» Львівська ОДТРК (автор сценарію, режисер та оператор Василь Глинчак, відеоінженер Андрій Дацко).

 У номінації «Повернення із забуття» - творча група програми «УКРАЇНА: TERRA INCOGNITA» Всесвітня служба «УТР» (автор Світлана Махонько, режисер  Олександр Махонько, оператори Юрій Кальченко, Дмитро Булатовський).

У номінації «Економіка»- звання лауреата І премії не присуджено.

У номінації «За законами землі»- творча група програми «ПОЛІСЬКІ ВЕСІЛЛЯ» Національної державної телерадіокомпанії Республіки Білорусь (автор Володимир Суббот, режисер Валентина Гумілевська, оператор Олександр Озеров).

У номінації «Душі невичерпна криниця» –творча група програми « На покуті душі» Кіровоградської ОДТРК (автор Володимир Мощинський, оператор Костянтин Карпов, режисер Костянтин Карпов).

У номінації «Справа молода»- творча група програми «ПОЛЯНИЦІ» Київської  ДРТРК (автор Соломія Горохівська, режисер Олена Дмитрієвська).

У номінації «Україна і світ, світ і Україна»-творча група документально- публіцистичного циклу «Ми і НАТО» за фільм третій «СТЕРЕОТИПИ» Національної телекомпанії України (автор і режисер  Олександр Ковш, редактори  Андрій Данильченко, Ганна Щипоног, оператори Андрій Сівалов, Михайло Полюга, Олександр Самолов).

У номінації «Перлини рідного краю» - творча група програми «ТАЄМНИЦІ ПІДЗЕМНОГО МІСТА» Тернопільської ОДТРК (автор Валентина Павлишин, режисер Ірина Береза, оператор Олег Павлишин, звукорежисер Юрій Данилюк, монтажер Юрій Маркович).

У номінації «Проблемний  світ»- творча група програми «ДВОБІЙ» Чернівецької ОДТРК (автор Галина Комерзан, режисер Людмила Онуфрів, оператор Віктор Верхоляк).

У номінації «Новини»- творча група програми „КРУЖАЛО СТИХІЇ” Вінницької ОДТРК (автор Оксана Данильченко,  режисер Олександр Максименко, оператор Вадим Терелюк).

У номінації «Трагічний 33-ій»- творча група програми  «СОНЦЕ У ТЕРНОВІМ ВІНКУ» Черкаської ОДТРК (автор Михайло Калініченко, режисер Сергій Носань, оператор Анатолій Бойчук).

У номінації «Сила духу»- творча група програми  «У ПОШУКАХ ЗАГУБЛЕНОГО РАЮ» Закарпатської ОДТРК (автор Дмитро Кешеля, режисер Наталія Тронь, оператор Володимир Дуда).

У номінації «Свята спадщина України» - творча група програми «МІСТО НАД ІКВОЮ» ДТРК «Культура» (автори сценарію Тетяна Баришпол, Ірина Стеблянко, режисер Тетяна Баришпол, оператор Ігор Приміський).

Звання ЛАУРЕАТа ФЕСТИВАЛЮ серед радіопрограм отримали:

 У номінації «Слово. Влада.Суспільство» - творча група програми „ЧОРНА ЦЯТКА НА МАПІ” Рівненської ОДТРК (автор Валентина Гордич, звукооператор Алла Корж).

У номінації "Повернення із забуття” -творча група програми «ВІДЛУННЯ» Національної радіокомпанії України  (автори Володимир Фоменко та Ілля Хоменко).

У номінації «Пам’ять» - творча група програми „ТИ ЗНАЄШ, ЩО ТИ – ЛЮДИНА” Черкаської ОДТРК (автор Галина Компанієць).

У номінації "За законами землі"- творча група програми  „ПІСНЕЮ - ДО СЕРЦЯ, СЕРЦЕМ  – ДО БАТЬКІВЩИНИ» " Запорізьк ої ОДТРК (автор Наталія Нескородова, звукорежисер Лариса Конькова, звукооператор Юрій Скрипка).

У номінації "Душі невичерпна криниця" –  творча група програми  "НА ГОСТИНУ ДО ЛЕЛЕЧОГО ГНІЗДА" Кіровоградської ОДТРК (автор Марія Лебідь, звукорежисер Віталій Негребецький)

У номінації "Справа молода"- творча група програми  „ЧИСТІ РОСИ СІМНАДЦЯТОЇ ВЕСНИ” Вінницької ОДТРК (автор Світлана Кравінська,  звукорежисер Оксана Кравчук).

У номінації "Перлини рідного краю"- творча група програми  „І БОГ СОТВОРИВ КІНБУРН” Миколаївської ОДТРК (автор Євгенія Сілаєва, звукорежисер Олександр Касімцев).

У номінації "Україна і світ, світ і Україна"-

творча група програми  „МЕЛОДІЇ ПІД АРКОЮ ДРУЖБИ” Київської ДРТРК (автор Петро Дупляк, звукорежисери Любов Карабіна, Лариса Білиць, звукооператор Ольга Ліснича).

У номінації "Проблемний  світ"- творча група програми ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД. МЕРТВИЙ СЕЗОН” Івано-Франківської ОДТРК (автор В. Приймак, режисер та оператор Т. Присяжнюк).

У номінації "Трагічний 33-ій"-

творча група програми  „НА ВІКНІ СВІЧА” Одеської ОДТРК (автор Геннадій Степаненко, режисер та оператор Андрій Тимчик).

У номінації "Економіка"-  творча група програми  "ПО ВАШІЙ ВІРІ ВАМ..." Волинської ОДТРК                   (автор Анастасія Пеценюк, звукорежисер Світлана Рибальченко, редактор Святослав Пирожко).

У номінації "Сила духу"-

творча група програми  „А СВІТ ДИВИВСЯ І МОВЧАВ” Польського Радіо Ольштин (автор  і режисер  Ярослава Хрущик).

У номінації "Радіоп’єса"- творча група програми  «КРУТИ. ПОТЯГ ДО ВОЛІ» Чернівецької ОДТРК (автори, звукорежисери і виконавці головних ролей Дмитро Бузинський та Павло Токар).

Цікаву програму перебування учасників і гостей фестивалю на Рівненській землі забезпечив генеральний директор Рівненської ОДТРК А.Велесик.

Окрім перегляду телепрограм, всі мали змогу ознайомитись з історичними пам’ятками краю. Відвідали Острозьку слов’яно-греко-латинську академію – перший в Україні та в Східній Європі вищий навчальний заклад, заснований 1576 року князем Василем-Костянтином та княжною Гальшкою Острозькими, Острозький замок – резиденцію князів Острозьких, Дубенський замок, Тараканівський форт, що був збудований як система оборонних укріплень царським урядом  наприкінці 18 століття, Національний історико-меморіальний заповідник „Поле Берестецької битви”, що в с.Пляшева Рівненської області, а також чудодійне джерело святої Анни в с.Онишківці Дубенського району.

Представники державних електронних ЗМІ з усієї України мали змогу поспілкуватися, обмінятись досвідом  роботи, ознайомитись з досягненнями і здобутками колег, отримати новий імпульс для подальшої роботи.

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
15:42 (19.04.2019)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України нагадує, що 1 травня 2019 року завершується прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
15:28 (19.04.2019)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України розпочав прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі "Краща книга України"
17:55 (04.04.2019)
До відома видавців!
11:55 (28.02.2019)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"