Головна сторінка 22 лютого 2020
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Лютий 2020
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Архів  »  ТБ і радіомовлення  »  Міжнародний фестиваль телевізійних і радіопрограм для національних меншин "Мій рідний край"


З 13-го вересня ц.р. розпочинає роботу Десятий ювілейний Міжнародний фестиваль телевізійних і радіопрограм для національних меншин "Мій рідний край"
12.09.2008 | 16:10 | Департамент телебачення і радіомовлення версія для друку

З 13-го вересня ц.р. розпочинає роботу Десятий ювілейний Міжнародний фестиваль телевізійних і радіопрограм для національних меншин «Мій рідний край». Фестиваль проводиться Державним комітетом телебачення та радіомовлення України щорічно з 1999 року на базі Закарпатської обласної державної телерадіокомпанії за підтримки Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатської обласної ради. 

Цьогорічний фестиваль відбудеться на базі готелю-ранчо «Золота гора» в с.Барвінок Ужгородського району Закарпатської області. До його організації долучилися Українське представництво SES Sirius AB, АТ «Угорське телебачення», АТ «Угорське  радіо», Кошицька студія Словацького телебачення та Телебачення і радіо Клуж-Напока (Румунія). 

Про свою участь на сьогодні заявили представники електронних ЗМІ 11-ти країн Східної та Центральної Європи (Румунії, Словаччини, Угорщини, Сербії, Польщі,  Німеччини, Австрії, Литви, Білорусі, Молдови, Македонії), всі державні телерадіокомпанії України. Триває надходження конкурсних робіт від  вітчизняних телерадіоорганізацій недержавної форми власності. 

Відповідно до головної мети фестивалю представлені на фестиваль телевізійні і радіопрограми відтворюють історію та сьогодення національних спільнот, які компактно мешкають на території країн - учасниць фестивалю, спрямовані на відродження їх духовних та культурних надбань, пошук шляхів вирішення спільних проблем.

Переможців журналістського форуму чекають відзнаки з зображенням символа Закарпаття – Едельвейса, квітки, яка впродовж останніх років супроводжує учасників та гостей фестивалю.

Вперше в історії медіа-форуму впродовж 14-17 вересня п.р. відбудеться закордонна поїздка української делегації до Словаччини, Угорщини та Румунії з метою ознайомлення з роботою  національних редакцій  Кошицької студії Словацького телебачення (м.Кошице, Словаччина), MTV (м.Будапешт, Угорщина), Угорського радіо (м.Будапешт, Угорщина), регіонального радіо і телебачення  Клуж-Напока  (м.Клуж-Напока, Румунія). Під час перебування в цих телерадіокомпаніях заплановано проведення  майстер-класів із запропонованих зарубіжними  колегами тем.

З 18 вересня п.р. триватиме українська частина форуму, яка передбачатиме перегляд конкурсних робіт учасниками та гостями фестивалю, проведення семінарів, «круглих столів», майстер-класів та цікаву культурно-розважальну програму.

Так, для працівників технічної служби телебачення 19 вересня 2008 р. проводитиметься міжнародний семінар від Українського представництва SES SIRIUS AB на тему: «Сучасний стан та перспективи платформи SIRIUS в Україні».

20 вересня п.р. для керівників державних телерадіокомпаній відбудеться нарада з питань виготовлення державними телерадіоорганізаціями програм для національних спільнот в Україні та їх використання у програмному наповненні Суспільного мовлення.

Культурно-розважальна  програма заходу передбачає знайомство з народними ремеслами та перлинами Закарпаття. Також в рамках святкування Дня Австрії та Німеччини відбудеться знайомство з традиціями, культурою та національними стравами цих країн. Започатковано конкурс з приготування національних угорських страв.

До участі в урочистостях заходу запрошено керівників Закарпатської обласної державної адміністрації, Закарпатської обласної ради, Ужгородського міського голови, голови Ужгородської районної ради, Генеральних консулів Словаччини, Угорщини, Румунії, Австрії, Посла Словацької Республіки в Україні,  Першого заступника Голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України А.Л.Мураховського, Голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення В.Ф.Шевченка та інших поважних гостей.

Завершить роботу форум журналістів 21 вересня ц.р.

        

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
11:32 (17.02.2020)
21 лютого 2020 р. о 12:00 у Бабиному Яру біля пам'ятника Олені Телізі та Пам'ятного хреста відбудеться вшанування пам'яті видатної української поетеси, публіциста, літературного критика та громадської діячки Олени Теліги
11:17 (03.02.2020)
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення повідомляє про продовження прийому заяв громадських об'єднань та асоціацій, що діють у сферах місцевого самоврядування, фізичного виховання та спорту, журналістики, на участь у Конференціях для обрання членів Наглядової ради ПАТ "НСТУ"
16:36 (21.01.2020)
До уваги громадян! Безоплатну правову допомогу ви можете отримати на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги https://legalaid.gov.ua
15:25 (03.01.2020)
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оголошує про прийом заяв на участь у Конференціях для обрання членів Наглядової ради публічного акціонерного товариства Наглядової ради ПАТ "НСТУ"
15:20 (10.12.2019)
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оголошує про прийом заяв на участь у Конференції для обрання члена Наглядової ради ПАТ "НСТУ"
17:15 (28.10.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 23.10.2019 № 434 надано чинності стандарту із виготовлення підручників і навчальних посібників для загальноосвітніх навчальних закладів (СОУ 18.1-02477019-07:2015)
17:55 (04.04.2019)
До відома видавців!
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"