Головна сторінка 22 лютого 2020
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Лютий 2020
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Архів  »  Міжнародні книжкові виставки-ярмарки 2007-2009 років  »  IV Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок


Завершилася IV Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок
21.08.2008 | 18:42 | Відділ зв'язків з громадськістю та ЗМІ версія для друку

Столична виставка-ярмарок мала величезний успіх. Як стверджує більшість видавництв-учасників, уже на других день перед ними постала проблема браку книжок, деяким видавцям довелося знову завозити літературу. Керівник відділу реалізації видавництва Соломії Павличко «Основи» Олександр Крищенко розповів, що дуже задоволений обсягами продаж. «Покупці – люди досвідчені, вони знаються на літературі, тому приходять на виставки за новинками. Ми презентували нову книгу «Історія Польщі», яка мала у відвідувачів виставки великий попит,» – повідомив Олександр Крищенко.

 IV Київську міжнародну виставку-ярмарок можна сміливо назвати успішною. Це думка видавців-учасників, відвідувачів та організаторів виставки. За словами заступника директора видавництва «Либідь» Марії Кургак, продаж книжок на Київській виставці не менший, ніж на Львівському книжковому форумі, що засвідчує рекордне зростання рейтингу цього важливого книжкового заходу.

- Ми дуже вдячні організаторам Київської виставки за чудові умови, які вони  створили для нас, зокрема, це стосується безкоштовної оренди виставкової площі, - зазначила Марія Кургак. – Ми розпродали майже все, що мали на продаж, а також провели акцію «Осінній розпродаж» (ціни на книги коливалися від 2 до 5 гривень). Крім того, ми презентували сигнальні примірники книг, що готуються до друку найближчим часом: «Старий Київ» Пантелєєва, «Корені та парості» Валерія Шевчука. З радістю можу відзначити, що ми не помилилися у своєму виборі: книги ще не вийшли друком, а читачі уже стоять у черзі, щоб їх придбати.

Книжкові виставки – чудова нагода нагадати про своє існування. Особливо це стосується майже не відомих підприємств або приватних видавців. Письменник Людмила Гусельнікова приїхала із Севастополя. Вона пише чудові дитячі та дорослі вірші, казки і пісні, але змушена самостійно, на особисті кошти видавати свої книги.

- Я дуже вдячна організаторам цієї виставки за те, що вони запросили мене, надали приміщення для презентації моїх книг, навіть виділили час для спілкування з тележурналістами. Вдома я іноді продаю свої книги на Приморському бульварі, але відчуваю себе вкрай невпевнено, навіть соромлюсь. А тут, на виставці, мене всі поважають як письменника. До речі, я розпродала майже всі свої книги, - розповіла Людмила Гусельнікова. 

- Про успішність четвертої Київської виставки свідчить і такий факт: кількість учасників набагато збільшилась наприкінці її роботи. До заявлених раніше 200 видавництв за чотири дні приєдналося ще понад 50 видавничих організацій і приватних підприємців, зокрема делегації Румунії і Болгарії, - зазначила директор департаменту видавничої справи та преси Держкомтелерадіо Валентина  Бабилюлько. - Підсумовуючи роботу виставки, можна зазначити, що ця справа викликала великий інтерес з боку столичних і регіональних видавничих підприємців, книгорозповсюджувачів, а також вищих посадових осіб. Привітання учасникам книжкового форуму надіслали Президент України Віктор Ющенко і Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко. Серед відвідувачів виставки було багато політиків, діячів науки і культури. Користуючись нагодою, я звернулась до мера Києва Леоніда Черновецького з проханням допомогти видавцям і книгорозповсюджувачам, особливо в оренді примсіщень.   

 Шалений ажіотаж на книги вітчизняних та зарубіжних видавців відчувався навіть після офіційного закриття виставки та підведення її підсумків. Покупці іноді не давали можливості видавцям збиратись і висловлювали жалкування, що виставка тривала всього чотири дні.

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
11:32 (17.02.2020)
21 лютого 2020 р. о 12:00 у Бабиному Яру біля пам'ятника Олені Телізі та Пам'ятного хреста відбудеться вшанування пам'яті видатної української поетеси, публіциста, літературного критика та громадської діячки Олени Теліги
11:17 (03.02.2020)
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення повідомляє про продовження прийому заяв громадських об'єднань та асоціацій, що діють у сферах місцевого самоврядування, фізичного виховання та спорту, журналістики, на участь у Конференціях для обрання членів Наглядової ради ПАТ "НСТУ"
16:36 (21.01.2020)
До уваги громадян! Безоплатну правову допомогу ви можете отримати на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги https://legalaid.gov.ua
15:25 (03.01.2020)
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оголошує про прийом заяв на участь у Конференціях для обрання членів Наглядової ради публічного акціонерного товариства Наглядової ради ПАТ "НСТУ"
15:20 (10.12.2019)
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оголошує про прийом заяв на участь у Конференції для обрання члена Наглядової ради ПАТ "НСТУ"
17:15 (28.10.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 23.10.2019 № 434 надано чинності стандарту із виготовлення підручників і навчальних посібників для загальноосвітніх навчальних закладів (СОУ 18.1-02477019-07:2015)
17:55 (04.04.2019)
До відома видавців!
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"