Головна сторінка 26 жовтня 2021
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Жовтень 2021
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Архів  »  ТБ і радіомовлення  »  Фестиваль "Перемогли разом"


Визначено лауреатів IV-го Міжнародного фестивалю телерадіопрограм "Перемогли разом"
15.05.2008 | 12:33 | Департамент телебачення версія для друку

Журі IV-го Міжнародного фестивалю телерадіопрограм «Перемогли разом», одним із співзасновників якого є Держкомтелерадіо, підбило підсумки та визначило лауреатів конкурсу. Свої роботи представили творчі колективи телерадіокомпаній України, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Литви, Молдови, Білорусі, Словацької республіки, Росії, Ізраїлю і Китаю.

 

Цього року на розгляд журі Міжнародного фестивалю телерадіопрограм «Перемогли разом» надійшло понад 160 робіт, більше 100 з яких були висунуті учасниками з країн близького та далекого зарубіжжя. У фестивальній програмі на всіх охочих чекали майстер-класи професіоналів телебачення, кіно та радіо, відкриті перегляди творчих робіт, показ фільмів і зустрічі з режисерами, акторами, кінознавцями, телекритиками, продюсерами російського й українського телебачення та радіо. Відкрив фестиваль Перший заступник Голови Держкомтелерадіо України А.Л. Мураховський, участь у відкритті взяли також заступник міністра оборони України В.В. Іващенко, заступник начальника Генштабу Збройних сил України І.В. Князь, керівники міста, командування ВМСУ й Чорноморського флоту Російської Федерації.

Фестиваль «Перемогли разом», який вже вчетверте проходить напередодні 9 Травня в м. Севастополі, став традиційним місцем зустрічі телерадіофахівців, святковою традицією професіоналів телерадіомовлення. Звертаючись до уроків минулого, він щороку нагадує нам про незабутній подвиг героїв-визволителів, про зв'язок поколінь та цінність свободи та вільного життя на рідній Батьківщині. Представити власний погляд на Велику Вітчизняну війну крізь реалії сучасного світу учасникам фестивалю дають можливість 12 номінацій конкурсу: «Цих днів не стихне слава», «Партизанськими стежками»; «У війни не жіноче обличчя»; «Усе для фронту! Усе для Перемоги!»; «Бойове братерство»; «Батьківщина. Честь. Обов’язок»; «Світ без тероризму»; «Невідомі сторінки війни»; «Діти війни»; «Уроки історії»; «Душа публіцистики», спеціальні номінації «За віру і вірність» та «Флот в історії Севастополя».

Цього року кращі з робіт, представлених на конкурс, визначало багатонаціональне Міжнародне журі, членами якого стали високі професіонали своєї справи: І.С. Прокопенко, заступник генерального директора з документально-публіцистичних проектів телеканалу РЕН ТВ, автор і ведучий програми «Військова таємниця» (Москва, Росія); і В.В. Юричко, президент ДТРК «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення», заслужений журналіст України (Україна); і Ж.А. Мазицька, генеральний директор ДТРК «Культура» (Україна). Багато призів отримали як українські, так і зарубіжні учасники. Приміром, в номінації «У війни не жіноче обличчя» I місце посіла телепрограма «Камрадки на смерть» чеських авторів, в номінації «Бойове братерство» I місце отримали «Часовые Чернобыля: совершенно секретно» державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «УТР» (м. Київ, Україна), I місце в номінації «Партизанськими стежками» вибороли російські автори за телепрограму «Список Киселева»  (телекомпанія «АБТВ», м. Москва, Росія).

У рамках фестивалю працювало також Журі творчого конкурсу «Радіо», Журі преси і Молодіжне журі. На позаконкурсному показі, на який зазвичай представляється не менше десятка фільмів, цього року були представлені кращі ігрові й документальні фільми і програми, присвячені 225-літньому ювілею міста Севастополя й створенню Чорноморського флоту, які транслювалися на телеканалах Росії, України, країн-учасниць СНД, далекого зарубіжжя.

  

З повним списком лауреатів IV-го Міжнародного фестивалю телерадіопрограм "Перемогли разом" можна ознайомитись тут.

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
17:48 (07.10.2021)
26 жовтня Державне спеціалізоване видавництво "Музична Україна" проводить 2 концерти-презентації видань
10:58 (15.09.2021)
Держкомтелерадіо, Департамент молоді та спорту м. Києва та Київська міська організація ФСТ "Спартак" запрошують збірні команди телекомунікаційних компаній, підприємства зв'язку та засобів масової інформації взяти участь у десятому ювілейному сезоні - МЕДІА ІГРАХ
18:04 (15.07.2021)
Визначено переможців конкурсу на посади державної служби апарату Держкомтелерадіо
16:04 (06.07.2021)
До уваги видавців! Держкомтелерадіо буде надсилати скан-копії Свідоцтва про внесення суб'єкта господарювання до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції засобами електронного зв'язку
11:03 (03.06.2021)
Визначено переможців конкурсу на посади державної служби апарату Держкомтелерадіо
13:07 (01.06.2021)
Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2021 рік
12:52 (01.06.2021)
Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського за 2021 рік у двох номінаціях
14:25 (18.05.2021)
Держкомтелерадіо оголошує набір на стажування для молоді, яка не перебуває на посадах державної служби
14:20 (14.05.2021)
Визначено переможців конкурсу на посади державної служби апарату Держкомтелерадіо
16:08 (12.05.2021)
Державна наукова установа "Енциклопедичне видавництво" запрошує до участі в науковій конференції "Енциклопедистика: ґенеза в часі та просторі (до 30-річчя проголошення незалежності України)"