Головна сторінка 30 січня 2023
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Січень 2023
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Архів  »  Укртелефільм  »  Матеріали і документи


"УКРТЕЛЕФІЛЬМ": ВІДРОДЖЕННЯ РОЗПОЧАТО!
04.09.2007 | 14:34 | Департамент інформаційної політики версія для друку

З метою відродження, успішного розвитку українського телефільмовиробництва та конкурентноздатності продукту, що виробляється Українською студією телевізійних фільмів «Укртелефільм», створено Художню раду.

 

Відповідний наказ про заснування цього постійно діючого колегіального дорадчого органу при «Укртелефільмі» підписав Голова Держкомтелерадіо Едуард Прутнік, затвердивши одночасно склад Художньої ради, до якої дали згоду увійти провідні фахівці галузі, видатні діячі українського кінематографу і телебачення. Так, у складі Ради відомі як спеціалістам, так і пересічним теле-кіноглядачам імена: кінорежисер і продюсер Оксана Байрак, художній керівник компанії «Спортлайн Ентертеймент» Ілля Ноябрьов, актор, режисер і продюсер Валентин Опалєв, продюсер Віктор Приходько, кінодраматург Юрій Рогоза, президент продакшн-компанії «Стар Медіа» Влад Ряшин, голова правління Одеської кіностудії , відомий телеведучий і журналіст Олександр Ткаченко, радник Голови Держкомтелерадіо України Ігор Чабан, в.о. гендиректора «Укртелефільму» Ігор Кошара.

 

Голова Художньої ради буде обраний на першому засідання, яке зараз готується. Головне завдання цього творчого органу – сприяти підвищенню художнього рівня фільмів і телепрограм, що продукуватимуться студією. Ідеться і про допомогу творчим підрозділам студії у створенні та здійсненні репертуарної політики, і про розробку перспективних програм з випуску кіно-телепродукту, і про розгляд держзамовлень на виробництво фільмів, і про рекомендації щодо участі студійного продукту у конкурсах та фестивалях, на здобуття премій. Художня рада також обов’язково залучатиметься до процесу плекання молодих творчих кадрів, а саме: розглядати кандидатури і затверджувати на самостійну роботу молодих сценаристів, режисерів, операторів, художників, при цьому, зрозуміло, надаватиме їм творчу допомогу. Створенням Художньої ради Держкомтелерадіо також опікується і питаннями, вирішення яких сприятиме підвищенню ефективності роботи студії.

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
14:55 (23.01.2023)
29 січня 2023 року о 12. 00 на Лук'янівському цвинтарі (вулиця Дорогожицька, 7; 21 ділянка) відбудеться вшанування пам'яті Героїв Крут
16:36 (21.01.2020)
До уваги громадян! Безоплатну правову допомогу ви можете отримати на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги https://legalaid.gov.ua