Головна сторінка 30 січня 2023
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Січень 2023
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Архів  »  Укртелефільм  »  Матеріали і документи


ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ "УКРТЕЛЕФІЛЬМУ" ПРАЦЮВАТИМЕ
10.08.2007 | 14:09 | Прес-служба Держкомтелерадіо версія для друку

Вчора на «Українській студії телевізійних фільмів «Укртелефільм» відбулися загальні збори трудового колективу підприємства за участю новопризначеного керівництва студії в особі виконуючого обов’язки генерального директора І. Кошари, представників Держкомтелерадіо, галузевої профспілки та Федерації профспілок України.

Тривалий час колишні керівники «Укртелефільму» В. Аніщенко, О. Бійма, Р. Смаков та решта наближених до них осіб всіма засобами блокували проведення офіційної зустрічі нового керівництва студії з трудовим колективом. Людям забороняли приходити на збори, оголошені І. Кошарою, погрожували звільненнями та чинили неабиякі перешкоди офіційному спілкуванню нового керівництва студії та представників Держкомтелерадіо з колективом. Після тривалої блокади та тиску з боку В. Аніщенка, Р. Смакова, О. Бійми та інших, люди нарешті мали змогу поспілкуватися з керівництвом, поставити всі хвилюючі їх запитання та отримати офіційні відповіді.

Під час зборів адміністрація підприємства пояснила працівникам, що реорганізація «Укртелефільму» в жодному разі не передбачає масових звільнень, якими людей залякували колишні керівники, і на підставі статті 36 КЗпП дала офіційне роз’яснення, що дії трудових договорів робітників продовжуватимуться на новому підприємстві. Концепцію подальшого розвитку студії трудовим колективом «Укртелефільму» було сприйнято дуже схвально.

Крім того, вчора працівникам студії була повністю виплачена заробітна плата за червень поточного року, до державного бюджету та цільових фондів перераховані всі платежі, необхідні для соціального захисту працівників та відновлення нормальної діяльності підприємства. Перш за все були зроблені відрахування до пенсійного фонду, фонду соціального страхування та сплачені податки і борги за комунальними платежами, що дало можливість включити заблоковані за несплату воду та світло.

Офіційна зустріч працівників з новим керівництвом та представниками Держкомтелерадіо відбулася під прискіпливим контролем представників Федерації профспілок України та галузевої профспілки і не викликала жодних зауважень з їх боку.

Довгоочікуване проведення загальних зборів колективу та вирішені на них питання є першим кроком до відновлення ефективної роботи студії та завершення етапу перспективних реформ, започаткованих Держкомтелерадіо.

 

Прес-служба Держкомтелерадіо

тел: 278-26-07

e-mail: press@tvradio.gov.ua

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
14:55 (23.01.2023)
29 січня 2023 року о 12. 00 на Лук'янівському цвинтарі (вулиця Дорогожицька, 7; 21 ділянка) відбудеться вшанування пам'яті Героїв Крут
16:36 (21.01.2020)
До уваги громадян! Безоплатну правову допомогу ви можете отримати на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги https://legalaid.gov.ua