Головна сторінка 19 вересня 2019
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Вересень 2019
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Архів  »  Книжкові виставки, ярмарки, фестивалі, конкурси  »  Перелік міжнародних виставкових заходів Держкомтелерадіо у 2009 році


Перелік міжнародних книжкових виставок-ярмарків, в яких участь України в 2008 році забезпечує Державний комітет телебачення та радіомовлення України
14.01.2008 | 12:42 | Департамент видавничої справи та преси версія для друку

Перелік міжнародних книжкових виставок-ярмарків,

в яких участь України в 2008 році забезпечує

Державний комітет телебачення та радіомовлення України

 

п/п

Місце

проведення

Термін

Найменування виставкового заходу

Спеціалізація виставково-ярмаркового заходу

Статус виставкового заходу

1.

м. Мінськ

Республіка Білорусь

з 6 по 10 лютого

 

XV Мінська міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книги Беларуси-2008»

галузева

міжнародний

2.

м. Александрія

Республіка Єгипет

з 21 по 5

березня

VI Александрійський міжнародний книжковий ярмарок

галузева

міжнародний

3.

м. Париж

Франція

з 23 по 27

березня

Салон книги

 

галузева

міжнародний

4.

м. Варшава

Республіка Польща

з 15 по 18

травня

 

53-а Варшавський міжнародний книжковий ярмарок

галузева

міжнародний

5.

м. Москва

Російська Федерація

вересень

 

XXІ Московська міжнародна книжкова виставка-ярмарок

Галузева

міжнародний

6.

м. Франкфурт

ФРН

жовтень

60-й Франкфуртський міжнародний книжковий ярмарок

галузева

міжнародний

7.

м. Монреаль

Канада

листопад

Книжковий салон

галузева

міжнародний

 

VI Александрійський міжнародний книжковий ярмарок

         Співорганізаторами VI Александрійського міжнародного книжкового ярмарку є Александрійська бібліотека (Республіка Єгипет) та Єгипетська асоціація видавців.

         У 2004, 2005 і 2006 роках проходили виставки на теми: «Дитяча книга», «Жіноча і дитяча книга», «Книги та електронні видання».

         Минулого року Александрійська бібліотека під час проведення виставкового заходу презентувала книжкову експрес-машину, як майбутню модель для друку та розмноження.

         Цього року організатори VI Александрійського міжнародного книжкового ярмарку запланували в рамках проведення виставкового заходу відсвяткувати «Магрибську книгу».

         В попередні роки Україна заочно брала участь в роботі Александрійського міжнародного книжкового ярмарку. В 2008 році Україна безпосередньо братиме участь у виставковому заході. З цією метою замовлено 12 кв. м. виставкової площі, на якій планується представити кращі іміджеві та дитячі видання вітчизняних видавництв.

        

XV Мінська міжнародна книжкова виставка-ярмарок

«Книги Білорусі-2008»

Відповідно до плану заходів Державного комітету телебачення та радіомовлення України та Міністерства інформації Республіки Білорусь з реалізації Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі інформації Держкомтелерадіо щорічно забезпечує участь України у Мінській міжнародній книжковій виставці-ярмарку в м. Мінську.

Цього року для експонування вітчизняної друкованої продукції Держкомтелерадіо замовляє 20 кв.м. виставкової площі.

 

         Салон книги (м. Париж, Франція)

         Салон проводиться з 1981 року і є однією з найпопулярніших у світі виставок у видавничій справі.

Україна вперше за роки незалежності забезпечує участь у цьому виставковому-заході. З цією метою планується замовити 12 кв.м. виставкової площі для представлення кращих вітчизняних видань.

В рамках заходів відбуватимуться численні зустрічі з відомими у літературному світі письменниками, вручатимуться літературні премії, проходитимуть тематичні зустрічі і «круглі столи».

         Участь у цьому виставковому заході сприятиме започаткуванню прямих контактів та співробітництва українських видавців із французькими видавцями, письменниками, літературними агентами.

 

         53 Варшавський міжнародний книжковий ярмарок

         Участь України у 53 Варшавському міжнародному книжковому ярмарку сприятиме подальшій популяризації української книги, представленню досягнень вітчизняної видавничої справи, створенню позитивного міжнародного іміджу України.

 

         ХХІ Московська міжнародна книжкова виставка-ярмарок

         На виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в галузі інформації Україна постійно бере участь у Московській міжнародній книжковій виставці-ярмарку.

Федеральне агентство друку і масових комунікацій Російської Федерації листом від 17.10.2007 р. №27/1-8-12407/27-8505 повідомило Держкомтелерадіо про прийняте рішення щодо надання Україні статусу Почесного гостя ХХІ Московської міжнародної книжкової виставки-ярмарку, яка відбудеться у вересні наступного року.

З метою забезпечення участі України як Почесного гостя ХХІ ММКВЯ Держкомтелерадіо готує відповідне урядове рішення щодо підготовки та участі вітчизняних видавців у зазначеній виставці-ярмарку. Ближчим часом заплановано провести переговори з Генеральною дирекцією міжнародних книжкових виставок і ярмарків (м. Москва) про умови участі України, за результатами яких буде підписано відповідну Угоду з організаторами виставкового заходу.

Участь держави у ХХІ ММКВЯ як почесного гостя передбачає, що держава-учасник є центральною фігурою у міжнародному заході. В рамках проведення виставки-ярмарку відбудеться офіційне відкриття виставки на рівні представництва Уряду, на стендах Національної експозиції планується представити широку палітру вітчизняних книжкових видань, виконаних на високому рівні художнього оформлення та поліграфічного виконання, проводитимуться офіційні прийоми з нагоди відкриття заходу, щоденні презентаційні заходи, «круглі столи», семінари, зустрічі з авторами, виступи художніх колективів, експонуватиметься сувенірна продукція, популяризуватимуться кращі видавничі проекти в місцевих ЗМІ, здійснюватиметься передача добірки книг для Національної бібліотеки Російської Федерації, а також культурних товариств української діаспори тощо.

Фінансування участі України у Московській міжнародній книжковій виставці-ярмарку здійснюватиметься в рамках реалізації програми «Інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках» за рахунок коштів Державного бюджету України 2008 року.

 

         59 Франкфуртський міжнародний книжковий ярмарок

            Враховуючи, що національна книга є одним з чинників формування позитивного іміджу України на міжнародній арені, Держкомтелерадіо України щороку бере участь у Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку.

         Участь України у виставковому заході такого рівня як Франкфуртський, сприяє пропаганді української книги серед міжнародної спільноти, налагодженню книгообміну, поглибленню міжнародного співробітництва у книговидавничій сфері та виставковій діяльності.

 

         Книжковий салон (м. Монреаль, Канада)

         Зважаючи на те, що в Канаді проживає чисельна українська діаспора, участь України у цьому заході дасть можливість поширити серед діаспори завдяки вітчизняним виданням інформацію про культурні, мистецькі, наукові досягнення України, забезпечити промоцію української книги на міжнародний ринок.

 

Державним комітетом телебачення та радіомовлення України у 2008 році також заплановано проведення двох виставкових заходів – Четверту Київську міжнародну книжкову виставку-ярмарок (серпень), Київську міжнародну книжкову виставку-ярмарок «Книжкові контракти» (грудень).

 

         Забезпечення Держкомтелерадіо участі вітчизняних видавців у зазначених міжнародних заходах та експонування їхньої видавничої продукції здійснюватиметься за рахунок бюджетної програми «Інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках», яку погоджено з Міністерством економіки України.

        

         Заявки на участь України в зазначених виставках-ярмарках, пропозиції щодо проведення презентаційних заходів тощо просимо направляти до відділу книгорозповсюдження та виставок департаменту видавничої справи та преси Держкомтелерадіо України: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, кім. 701; тел./факс: 278-82-27, 278-87-56.

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
16:36 (18.09.2019)
25 вересня о 14.00 у Національному музеї літератури України відбудеться офіційне відкриття виставки "Друковані видання періоду визвольних змагань українського народу 1917-1921 рр.", присвяченої 100-річчю заснування Державної наукової установи "Книжкова палата України імені Івана Федорова"
16:15 (18.09.2019)
27 вересня об 11.00 у м. Чернігів для редакторів та творчих працівників місцевих друкованих ЗМІ Чернігівської, Київської та Сумської областей відбудеться cемінар з інформаційної безпеки
17:53 (12.09.2019)
Держкомтелерадіо запрошує журналістів регіональних ЗМІ взяти участь у семінарі-тренінгу "Гібридна агресія: розпізнати та попередити"
12:45 (14.08.2019)
Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво» запрошує фахівців наукових установ та закладів вищої освіти, представників влади та громадськості взяти участь у науковій конференції «Енциклопедичний контент і виклики сучасного світу», яка відбудеться 30 жовтня 2019 р.
09:56 (02.07.2019)
Держкомтелерадіо оголошує прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України "Українська книжка року"
17:15 (05.06.2019)
Розпочато прийом заявок на здобуття премії Кабінету Міністрів України ім. Л. Українки за 2019 рік
16:50 (05.06.2019)
Розпочато прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського за 2019 рік
19:12 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду генерального директора ДП "Дирекція фестивально-виставкової діяльності"
19:05 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду директора ДП "Укрпостачпреса"
19:00 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду директора ДП "Державне спеціалізоване видавництво "Україна"