Головна сторінка 03 березня 2021
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Березень 2021
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Архів  »  Міжнародні книжкові виставки-ярмарки 2007-2009 років  »  "Книжкові контракти"


ЯРМАРОК, З ЯКОГО НІХТО НЕ ХОТІВ ІТИ (Інформаційний бюлетень №4)
22.12.2007 | 14:29 | Департамент інформаційної політики версія для друку

Останній день роботи виставки-ярмарку розпочався врученням дипломів учасників виставки, дипломів за краще оформлення стенду та оголошенням результатів конкурсу«Краща книга», що проходив у рамках ярмарку. Дипломи за краще оформлення стендів одержали: колективний стенд Полтавської області, стенд ДНП «Картографія», стенд видавництва «Акта». Найпривабливішими стендами серед дитячих видавництв журі визнало творчий пошук та креатин львівського видавництва «Арт-клас» та щотижневої газети для дітей «Казковий вечір».

На конкурс «Краща книга» протягом роботи ярмарку було представлено майже 300 книжок. У фіналі опинилося аж 31 видання.  І це справді книжки, які приємно брати в руки, які хочеться читати, якими можна гордитися, адже вони зроблені на високому видавничому та поліграфічному рівні. Ось ці книги:

1.                      Леся Українка «Лісова пісня» Видавництва «Веселка», художник Софія Караффа - Корбут.

2.                      Генрик Сенкевич «В пустелі та джунглях» Видавничого дому «Артклас», графіка Мартусі Оверчук.

3.                      Руслан Пиріг «Голодомор 1932-1933 років в Україні. Документи і матеріали» Видавничого дому «КиєвоМогилянська академія».

4.                      Серія візуальних словників для вивчення іноземної мови через зорове сприйняття «Мій перший візуальний словник» видавництва «Перун».

5.                      Серія електронних підручників «Українська мова. Українська пісня. Український танець» видавництва «Альма-матер» Луганського національного педагогічного університету ім. Тараса Шевченка.

6.                      «Поезія вагантів». Вибрані латиномовні поезії XIIXIII ст. в перекладі українською мовою, Державного спеціалізованого видавництва «Світ».

7.                      Володимир Ільїн «Фінансова цивілізація» видавництва «Книга».

8.                      Петро Ротач «Полтавська шевченкіана» (спроба обласної (крайової) шевченківської енциклопедії), видавництва «Дивосвіт», м. Полтава.

9.                      Кримсько-татарські народні казки та легенди Державного спеціалізованого видавництва «Етнос».

10.                 «Українська жіноча проза. Марко Вовчок, Ольга Кобилянська, Наталія Кобринська» ВАТ «Видавництво «Прапор».

11.                 «Український пейзажний живопис» Видавництва «Балтія-друк».

12.                 Костянтин Стамеров «Нариси з історії костюмів» Державного спеціалізованого видавництва «Мистецтво».

13.                 Серія історичних розвідок Тараса Каляндрука «Літературної агенції «Піраміда».

14.                 Серія книг «Міфи і легенди Греції» Видавництва «Епсілон».

15.                 Світлана Білова «Шляхтич» Спільний проект Видавництв «Бізнес-Інформ» та «Оригінал-М», м. Сімферополь.

16.                 «Медична енциклопедія для батьків та дітей» Державного спеціалізованого видавництва «Здоровя».

17.                 Дитяча енциклопедія «Країни світу» Видавництва «Фоліо».

18.                 Альбом «Серебряный век Харьковской фотографии» видавництва «Колорит».

19.                 Науково-популярне видання Галини Шевцової «Деревяні церкви України» Видавництва «Грані-Т».

20.                 Михайло Приймач «Перед лицем твоїм. Закарпатський іконостас» Всеукраїнського державного видавництва «Карпати» Видавництва «Грамота».

21.                 Альбом «Звичаї українського народу» в ілюстраціях  видатного українського живописця, лауреата Державної премії ім. Тараса Шевченка Феодосія Гуменюка Видавничого дому «Вета-Преса».

22.                 Галина Стельмащук «Давнє вбрання на Волині» етномистецькознавче дослідження  ВАТ «Волинська обласна друкарня».

23.                  «Голодомор на Черкащині 1932-1933 рр.» книга памяті в документах та спогадах Видавництва Чабаненка Ю.

24.                 Микола Марченко «Голодомори 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років на Великолепетищині» книга-меморіал Великолепетиського району Херсонської області словами очевидців та мовою документів видавництва ППФ «ТДС».

25.                 «Новорічні казки» літературно-художне видання Видавництва «Країна мрій».

26.                 Ганна Чубач «Моя країна - Україна» дитяче видання патріотичних віршів Видавництва «Сім кольорів».

27.                 Лесь Танюк «Марян Крушельницький. Школа образотворчого перевтілення, заповідана Лесем Курбасом» Державного видавництва «Либідь».

28.                 «Українська ікона ХІ-XVII століть» з серії «Державні зібрання України» видавництва «Українська духовна спадщина».

29.                 Кіндер Герман, Хільгеман Верман, Гергіт Манфред «Всесвітня історія» видавництва «Знання-Прес».

30.                 Серія підручників для сьомого класу загальноосвітніх навчальних закладів 12-річної школи Державного спеціалізованого видавництва «Освіта».

31.                 Мілтон Фридман, Анна Якобсон Шварц «Монетарная история Соединенных штатов 1867-1960» Видавництва «Ваклер».

 

Субота виявилася найбільш активним днем щодо відвідування. Не було стенду, біля якого б не стояли люди, не купували книжки. Після обіду, коли ярмарок мав згортатися, відвідувачі все заходили і заходили до гостинного «Українського дому». Видавці ж, побачивши такий ажіотаж, не поспішали розбирати стенди.

І за програмою відбувалися презентації. Знову спілкування з авторами, автограф-сесії – Олександра Єсаулова, Ніни Воскресенської, Катерини Лебедєвої, Вікторії Ярош, Володимира Арєнєва.

Так, видавництво „Альма-матер” Луганського національного педагогічного університету презентувало електронний  книжковий проект „Педагогічна освіта – сучасні школи”. Це підприємство першим  в Україні започаткувало видання електронних підручників. На „Книжкових контрактах” видавці представили нові видання: „Українська мова”, „Українські танці”, „Українські пісні”. За словами  завідувачки науково-дослідного відділу видавництва Світлани Лободи, електронні підручники мають велике майбутнє, особливо враховуючи той факт, що середня та вища школа переходять на систему тестування. Електронні підручники дають змогу швидко працювати з текстом, бачити візуальний ряд, слухати аудіозаписи. Видавництво „Альма-матер”, крім видання підручників, займається також розробкою спеціальних навчальних програм, ішлося на презентації.

Підсумовуючи роботу «Книжкових контрактів», директор департаменту видавничої справи та преси Держкомтелерадіо Валентина Бабилюлько зазначила, що захід пройшов на чудовому організаційному рівні, що видавці та розповсюджувачі книги задоволені бізнес-спілкуванням – адже майже 30 відсотків видавництв обговорило можливості співпраці та розвитку з колегами, розповсюджувачами, авторами, художниками тощо. Видавці, у свою чергу, дякуючи Держкомтелерадіо за надану можливість безплатно презентувати свою продукцію, висловили побажання і наступного 2008 року надавати можливість у рамках державних виставкових заходів брати в них участь на безоплатній основі. Такий підхід особливо вигідний невеличким, часто регіональним видавництвам, які не можуть брати участь у комерційних виставках, проте прагнуть розвиватися, презентувати свою діяльність широкому загалу читачів.

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
14:51 (01.03.2021)
Прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
16:25 (16.02.2021)
24-27 березня 2021 року відбудеться тренінг "Моделі роботи уповноважених з дотримання стандартів та/або реагування на скарги у медіа"
16:36 (21.01.2020)
До уваги громадян! Безоплатну правову допомогу ви можете отримати на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги https://legalaid.gov.ua
17:15 (28.10.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 23.10.2019 № 434 надано чинності стандарту із виготовлення підручників і навчальних посібників для загальноосвітніх навчальних закладів (СОУ 18.1-02477019-07:2015)
17:55 (04.04.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 17 січня 2019 року №23 затверджено "Інструкцію з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення"
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"