Головна сторінка 20 квітня 2019
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Квітень 2019
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Архів  »  Видавнича справа  »  Державні премії


Держкомтелерадіо України повідомляє, що з 1 квітня 2007 року розпочнеться прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
27.03.2007 | 16:10 | Департамент видавничої справи та преси версія для друку

         Держкомтелерадіо України повідомляє, що з 1 квітня 2007 року розпочнеться прийом творів на здобуття премії імені  Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

         На здобуття премії імені  Івана Франка у галузі інформаційної діяльності приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотоворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення.

         Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня у розмірі двох тисяч гривень кожна за рахунок коштів, передбачених на цю мету в державному бюджеті, і розподіляється Державним комітетом телебачення і радіомовлення України в таких номінаціях:

- за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;

- за кращий твір у телевізійній сфері;

- за кращий твір у радіомовній сфері;

          - за кращу наукову роботу в інформаційній сфері (згідно Положення про премію імені Івана Франка).

         На здобуття премії можуть бути висунуті роботи окремих осіб і творчих колективів у складі не більше 5 осіб.

            Разом з публікаціями і творами авторів подаються:

-          клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою публікації (твору) та його автора (авторів);

-          примірник публікації (твору) на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (назва ЗМІ) його номер, дата виходу у світ із зазначенням району, міста, області тощо).*

Примітка* фільми, телепрограми, записані на відеокасети формату VHS, а також  радіопрограми на аудіокасетах хронометражем до 45 хвилин.  Кожна теле- і радіопередача має супроводжуватися завізованою мікрофонною папкою, в якій мають бути:

- протокол художньої ради;

- висновок технічного контролю;

- реквізити авторів передач (прізвище, ім’я, по батькові, копія ідентифікаційного коду);

- коротка анотація.

       - копія паспорту (у разі висунення на здобуття премії колективу копії паспортів кожного члена колективу).

         Представлення здійснюється Держкомтелерадіо України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури і туризму України, Національною академією наук, Академією мистецтв, структурними підрозділами обласних, Київської, Севастопольської міських держадміністрацій, що опікуються інформаційним простором, Республіканським комітетом Автономної Республіки Крим з інформації, Національною спілкою журналістів України, її обласними (регіональними) організаціями, редакціями газет, журналів, телерадіокомпаніями, інформаційними агентствами, творчими спілками та громадськими організаціями.

         Подання на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності приймає Держкомтелерадіо України до 1 травня 2007 року за адресою: 01001, вул. Прорізна, 2,  м. Київ-1. Довідки про порядок прийому за телефоном-факсом: (044) 278-86-96.

Просимо провести відповідну роботу щодо широкого і невідкладного інформування журналістів міст та районів.

Звертаємо увагу на своєчасність подання зазначених матеріалів.

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
15:42 (19.04.2019)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України нагадує, що 1 травня 2019 року завершується прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
15:28 (19.04.2019)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України розпочав прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі "Краща книга України"
17:55 (04.04.2019)
До відома видавців!
11:55 (28.02.2019)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"