Головна сторінка 25 травня 2020
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Травень 2020
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Архів  »  ТБ і радіомовлення  »  Конкурс "Професіонал ефіру України"


Конкурс "Професіонал ефіру - 2005"
27.09.2005 | 17:05 | Департамент телебачення, радіомовлення і нових інформаційних технологій версія для друку

 

Державний комітет

 телебачення і радіомовлення України

 

 

Н А К А З

 

№ 235 від 20.09.2005р.                                                                                                                                                                             

 

 Про  підсумки проведення

VІ Міжнародного телекінофоруму

“Разом” та ІІ міжрегіонального конкурсу

творчої майстерності працівників

телебачення і радіомовлення

“Професіонал ефіру України”

 

 

На виконання   наказів   Держкомтелерадіо   України від 25.05.05р. № 141 та від 16.06.05р. №155 20-26 серпня 2005 року в м.Ялта був проведений  VІ Міжнародний телекінофорум “Разом” та в його рамках у  червні-серпні 2005 року відбувся ІІ міжрегіональний конкурс творчої майстерності працівників телебачення і радіомовлення "Професіонал ефіру України".   За підсумками проведення заходів та з метою відзначення їх учасників н а к а з у ю:

1. Взяти до відома звіт заступника Голови Держкомтелерадіо України Петренка В.М. про підсумки проведення VІ Міжнародного телекінофоруму “Разом” та ІІ міжрегіонального конкурсу творчої майстерності працівників телебачення і радіомовлення "Професіонал ефіру України" (додається).

2. Президентам Національної телекомпанії України та Національної   радіокомпанії України, ДТРК “УТР” здійснити відповідно на УТ-1, УР-1 та супутниковому каналі трансляцію передач, вироблених вітчизняними телерадіоорганізаціями, які стали лауреатами VІ Міжнародного теле­кінофоруму “Разом” та ІІ міжрегіонального конкурсу творчої майстерності працівників телебачення і радіомовлення "Професіонал ефіру України".

4.  За значну роботу з організації підготовки та проведення телекінофоруму та підсумкового туру конкурсу “Професіонал ефіру України” в  м. Ялта з 20 по 26 серпня 2005 року на базі ДТРК “Крим” преміювати генерального директора зазначеної телерадіокомпанії Шматова В.М. у розмірі одного посадового окладу. Преміювання здійснити за рахунок спецкоштів компанії.

5.   Генеральному директору ДТРК “Крим” Шматову В.М. подати звіт  Держкомтелерадіо України про використані бюджетні кошти, призначені на організацію та проведення VІ Міжнародного телекінофоруму “Разом” та підсумкового туру ІІ міжрегіонального конкурсу творчої майстерності працівників телебачення і радіомовлення "Професіонал ефіру України" до 20 вересня 2005 року.

6. Оголосити подяку Голови Держкомтелерадіо України:

 - за значні успіхи в підготовці телепрограм для участі в телекінофорумі “Разом” та конкурсі “Професіонал ефіру України” президенту ДТРК “Всесвітня служба “Українське телебачення і радіомовлення” Юричку В.В., генеральному директору Вінницької ОДТРК Коваленко Л.Г., генеральному директору Київської ДРТРК Пасаку В.В., генеральному директору ДТРК “Крим” Шматову В.М., генеральному директору Львівської ОДТРК Климовичу Я.І., генеральному директору Полтавської ОДТРК “ЛтаваЛяпаненку М.І., генеральному директору Черкаської ОДТРК Калініченку М.М., генеральному директору студії “УкртелефільмБіймі О.І ;

- за високопрофесійну роботу  головам та членам телевізійного і журі радіопрограм ІІ міжрегіонального конкурсу творчої майстерності працівників телебачення і радіомовлення "Професіонал ефіру України". 

7.    Президентам Національної телекомпанії України, Національної радіокомпанії України, Державної телерадіокомпанії "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення", керівникам Державної телерадіокомпанії  “Крим”, обласних та регіональних державних телерадіокомпаній, Криворізького міського державного об’єднання телебачення і радіомовлення відзначити працівників, які зробили вагомий внесок у підготовку конкурсних робіт.

8. Тиражувальному центру на базі Житомирської обласної телерадіокомпанії (Бойко В.Я.) розтиражувати до 24 жовтня 2005 року телевізійні роботи вітчизняного виробництва, відзначені на VІ Міжнародному телекінофорумі “Разом” та ІІ міжрегіональному конкурсі творчої майстерності працівників телебачення і радіомовлення "Професіонал ефіру України".

9. Наказ довести до відома телерадіоорганізацій згідно розрахунку розсилки.

10.   Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Комітету Петренка В.М.

 

 

 Голова Комітету                                                           Іван ЧИЖ

 

 

 

 

 

 

З В І Т

про підсумки проведення  VІ Міжнародного телекінофоруму “Разом” та ІІ міжрегіонального конкурсу творчої майстерності працівників телебачення і радіомовлення "Професіонал ефіру України"

 

З 20-го по 26-те серпня нинішнього року у м.Ялта відбувся VІ Міжнародний телекінофорум “РАЗОМ”, організатором якого з української сторони виступили Держкомтелерадіо України, Асоціація працівників засобів масової інформації України та Рада міністрів Автономної Республіки Крим. Телекінофорум став найпомітнішим заходом року у сфері ЗМІ на пострадянському просторі.

На творчі конкурси телепрограм та ігрових фільмів надійшло понад 500 робіт з 26 країн світу. Безпосередньо в заходах форуму взяло участь понад 400 представників у сфері ЗМІ, державних і політичних діячів, дипломатів, кіноакторів, естрадних зірок.

Українські телекомпанії були представлені цього року досить успішно. Вони вибороли чотири перших місця з одинадцяти в конкурсі телевізійних програм: ДТРК “Всесвітня служба “Українське телебачення і радіомовлення” – в номінації “Розважальні програми”, УНТК “Інтер – в номінації “Документальний фільм”, ДТРК “Крим” – в номінації “Дебют”, Студія “Кінематографіст” – в номінації “Крим – міжнародний курорт”. “За гуманізм в телемистецтві” телефільм “Більше, ніж життя” Полтавської ОДТРК “Лтава був удостоєний медалі ЮНЕСКО “Філіні”.

В конкурсі телевізійних ігрових фільмів ще дві перші нагороди отримали роботи УНТК “Інтер, кінокомпанії “Фільм-ю-ей та Студії “Байрак-фільм”.

Окрім того ряд телепрограм наших співвітчизників були удостоєні престижних медалей, спеціальних призів та дипломів. Зокрема, робота студії “Укртелефільм  “Там, за горами - перемога” зайняла третє місце в номінації “Пам’ять”, відеофільми Черкаської ОДТРК “Завтра моє” та “Скарби” були нагороджені спеціальними призами та дипломами. Спеціальними призами нагороджені також програми “Час збира­ти каміння” та “Люди і долі” Київської ДРТРК, “Байк-шоуДніпро­петровської ОДТРК та телефільм “Операція “Нострадамус” УНТК “Інтер”.

В рамках телекінофоруму відбулися заходи, присвячені Дню незалежності України – прес-конференція українських державних і політичних діячів “Україна молода” за участю Голови Держкомтелерадіо України Івана Чижа, прес-конференція Голови Ради міністрів АР Крим Анатолія Матвієнка “Крим: сьогодні і завтра”, круглий стіл на тему: “Україна в дзеркалі зарубіжних ЗМІ”, ретроспективний показ фільму “В бой идут одни старики” за участю виконавців головних ролей.

VІ Міжнародний телекінофорум отримав високу оцінку учасників та гостей форуму, широко висвітлювався вітчизняними та зарубіжними ЗМІ.

В рамках телекінофоруму відповідно до наказу Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення   України   від   25.05.05   року   №141 відбувся ІІ міжрегіональний конкурс творчої майстерності працівників телебачення і радіомовлення "ПРОФЕСІОНАЛ ЕФІРУ УКРАЇНИ", мета якого – удосконалення творчо-виробничого процесу телерадіокомпаній, аналіз основних тенденцій та перспективних напрямів розвитку телерадіомовної галузі України, а також виявлення талановитих фахівців телебачення і радіо.

Творче  змагання  було проведено  у   два тури. Перший тур  пройшов в м. Каневі у червні 2005 року  в рамках  Всеукраїнського журналістського віче "Встане правда! Встане Воля!". Під час проведення І туру зазначеного конкурсу, у якому взяли участь усі державні телерадіокомпанії, було поставлено єдине завдання – підготувати творчими групами програми, репортажі, телерадіозвіти про зазначене віче на Чернечій горі з  метою визначення по одній кращій роботі з напряму телебачення і радіомовлення з цієї тематики.

 Підсумковий тур ІІ міжрегіонального конкурсу творчої майстерності працівників телебачення і радіомовлення "Професіонал ефіру України"  відбувся  у м. Ялта з 20 по 26 серпня 2005 року на базі ДТРК «Крим».

У заключному конкурсі взяли участь роботи Національної телекомпанії України, Національної радіокомпанії України,  ДТРК "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення", ДТРК "Крим", Київської ДРТРК, Севастопольської РДТРК, Вінницької ОДТРК, Волинської ОДТРК, Дніпропетровської ОДТРК, Донецької ОДТРК, Житомирської ОДТРК, Закарпатської ОДТРК,  Запорізької ОДТРК, Івано-Франківської ОДТРК, Кіровоградської ОДТРК, Луганської ОДТРК, Львівської ОДТРК, Миколаївської ОДТРК, Одеської ОДТРК,  Полтавської ОДТРК, Рівненської ОДТРК, Сумської ОДТРК, Тернопільської ОДТРК,  Херсонської ОДТРК, Хмельницької ОДТРК, Черкаської ОДТРК, Чернівецької ОДТРК, Чернігівської ОДТРК, Криворізького міського державного телерадіооб’єднання, "ТВ-Бердянськ", "Бізнес-орієнтир"  загальною кількістю 47  телевізійних і 28 радіопрограм у 5 жанрових (за кожним напрямом) і 5 фахових номінаціях за напрямом телебачення та 3 фахових номінаціях за напрямом радіомовлення.

 

Згідно рішення журі з напряму телебачення

у жанрових номінаціях переможцями визначено:

 

1. У номінації “Інформаційна передача”творчий колектив (Національна телекомпанія України ) за інформаційний випуск новин.

2. У номінації “Публіцистична передача” Оксану Кириленко (Сумська  ОДТРК) за передачу “Під чорним тавром".

3. У номінації “Інтерв'ю” – творчий колектив (Тернопільська  ОДТРК)  за передачу  "Поміркуємо разом”," Відверті діалоги".

4. У номінації "Соціальна реклама" – творчий колектив Криво­різького державного телерадіооб'єднання за відеорлики соціальної реклами.

У фахових номінаціях переможцями визначено:

 

1. У номінації “Телевізійний ведучий” Орисю Шулим (Львівської ОДТРК)  за передачу “М-хвиля. Таврійські ігри”.

2. У номінації “Авторська робота”Оксану Данильченко  (Вінницька ОДТРК) за відеофільм “Поліцай”.

3.  У номінації “Режисерська робота”Віру Рачковську та  Леоніда Ярлюченко  (Житомирська ОДТРК) за передачу “Навіщо крила, коли відсутнє небо”.

4. У номінації "Операторська робота"Олександра  Махонько  (ДТРК "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення") за передачу "Івана Купала".

5. У номінації “Оформлення каналу”   художника комп'ютерної графіки Юрія Марковича за заставки телеканалу Тернопільської ОДТРК.

 

Згідно рішення  журі з напряму радіомовлення

 у жанрових номінаціях переможцями визначено:

 

1. У номінації “Інформаційна передача”Наталію Ляш (Полтавська  ОДТРК) за передачу  “Виднокола”.

2. У номінаціїАналітична передача” Ірину Євстаф’єву (Херсонська  ОДТРК) за передачу  "Політична студія".

3. У номінації “Публіцистична передача” Галину Добош (Івано-франківська ОДТРК) за передачу “Від Роксолани до Руслани".

4. У номінації Спецпроект– Національну радіокомпанію України за передачу  “Розвідник Кузьма Гнідаш”  (автори –  Володимир Фоменко та Ілля Хоменко).

5. У номінації “Інтерв'ю”   Людмилу Островську (Тернопільська  ОДТРК)  за передачу  "Поміркуємо разом”.

 

У фахових номінаціях переможцями визначено:

 

1. У номінації РадіоведучийВалентину Орлову (Дніпропетровська ОДТРК)  за передачу “Є в істині чудова простота”.

2.  У номінації “Продюсер”Людмилу Кузьменко  (Донецька ОДТРК) за передачі “Живе слово Кобзареве” та “Замовлена правда” .

3.  У номінації Звукорежисерська робота”Василя Обручова  (Національна радіокомпанія України) за передачу “Розвідник Кузьма Гнідаш”.

 

Дипломами ІІ та ІІІ ступеня у жанрових і фахових номінаціях з напрямів телебачення і радіомовлення відзначено ДТРК "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення", Вінницьку ОДТРК, Волинську ОДТРК, Дніпропетровську ОДТРК, Закарпатську ОДТРК, Запорізьку ОДТРК, Івано-Франківську ОДТРУК Луганську ОДТРК, Львівську ОДТРК, Миколаївську ОДТРК, Одеську ОДТРК,  Полтавську ОДТРК, Рівненську ОДТРК, Тернопільську ОДТРК, Чернігівську ОДТРК, Чернівецьку ОДТРК, Криворізьке МДТРО.

Дипломами Оргкомітету за участь у творчому змаганні відзначено Київську ДРТРК, Севастопольську РДТРК, Рівненську ОДТРК, Черкаську ОДТРК, Хмельницьку ОДТРК.

 

За підготовку творчими групами радіопрограм про Всеукраїнське журналістське віче на Чернечій горі під гаслом "Встане правда! Встане Воля!"  лауреатами визначено такі програми:

         З напряму телебачення:

І місце - "Три кохання – три картини" Київської ДРТРК,

ІІ місце -  "Сповідь" Чернівецької ОДТРК, 

ІІІ місце -  "На Чернечій горі" Волинської ОДТРК.

Дипломом Оргкомітету відзначено Святослава Пирожка (Волинська ОДТРК) за передачу "Обнімімося, ж брати мої..."

        

З напряму радіомовлення:

І місце -  "Йдемо до Тараса”  Кіровоградської ОДТРК,

ІІ місце -  “Подорож від Канева до Карпат” Закарпатської ОДТРК,

ІІІ місце - “Постскриптум. “Встане правда! Встане воля!” Дніпропетровської ОДТРК.

 

Президенти Національної телекомпанії України, Національної радіокомпанії України,  ДТРК "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення", генеральні директори 25 обласних (регіональних) державних телерадіокомпаній, Криворізького міського державного телерадіооб'єднання, забезпечили активну участь своїх колективів у творчому змаганні.

Значну організаційну та методичну роботу виконали співробітники департаменту телебачення, радіомовлення і нових інформаційних технологій Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Професійно працювали журі ІІ міжрегіонального конкурсу “Професіонал ефіру України”, до якого увійшли   кращі фахівці галузі  державного телерадіомовлення.

 

 

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
14:18 (15.05.2020)
Держкомтелерадіо продовжує до 5 червня 2020 року прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
11:53 (06.05.2020)
Держкомтелерадіо до 22 травня 2020 року тимчасово призупиняє видачу свідоцтв про внесення суб'єкта видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготовлювачів та розповсюджувачів видавничої продукції
16:36 (21.01.2020)
До уваги громадян! Безоплатну правову допомогу ви можете отримати на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги https://legalaid.gov.ua
17:15 (28.10.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 23.10.2019 № 434 надано чинності стандарту із виготовлення підручників і навчальних посібників для загальноосвітніх навчальних закладів (СОУ 18.1-02477019-07:2015)
17:55 (04.04.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 17 січня 2019 року №23 затверджено "Інструкцію з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення"
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"