Головна сторінка 26 жовтня 2021
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Жовтень 2021
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Новини  »  Оголошення, анонси


26 жовтня Державне спеціалізоване видавництво "Музична Україна" проводить 2 концерти-презентації видань
07.10.2021 | 17:48 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ версія для друку

26 жовтня Державне спеціалізоване видавництво «Музична Україна» проводить 2 концерти-презентації видань, випущених за підтримки Українського культурного фонду.

Обидва заходи відбудуться в одній з найсучасніших мистецьких локацій – Великому залі Київської дитячої школи мистецтв № 2 імені М.І. Вериківського (вул. Бульварно-Кудрявська, 2).

O 13:00концерт-презентація видання Форте QR Піано. Український звуковий простір (Упорядник – Наталія Гриднєва) першої за часів Незалежності Школи гри на фортепіано, створеної виключно на українському матеріалі провідними педагогами, виконавцями та композиторами. Видання адресовано учням середніх і старших класів музичних шкіл, побудовано на найкращих зразках національного музичного мистецтва із застосуванням передових педагогічних принципів. Видання двомовне (українська та англійська). Родзинкою його стане те, що воно міститиме QR-коди та посилання на Ютуб-канал для прослуховування записів виконання представлених творів. Книга є певною мірою універсальною, тому що розрахована на усіх дітей, незалежно від їхніх здібностей – від вільного музикування до фахової підготовки майбутніх професійних піаністів. Проєкт поряд із академічними методами навчання пропонує основи імпровізації, дає простір для творчості кожному учневі та викладачеві.

У програмі твори  М. Шуха,  І. Щербакова,  Л. Іваненко,  Д. Щириці, О. Ільницької, Б. Кривопуста, О. Саратського, А. Караманова.

Виконавці: Марія Шведова, Амелія Плошко, Вероніка Дощечкина, Марія Хорватова, Артем Бурбига, Микола Чикаренко, Станіслав Гумінюк, Анна Габрук.

Вступне слово: Наталія Гриднєва, Лариса Іваненко, Марія Пухлянко.

 

O 15:00концерт-презентація видання Казкова країна Віолончель (Наталія Фещак, композитор –Золтан Алмаші, художник – Кость Лавро). Проєкт адресований учням-віолончелістам молодших класів музичних шкіл, побудований на найкращих зразках національного та світового музичного мистецтва із застосуванням передових педагогічних принципів, скерований на поповнення бібліотек мистецьких музичних освітніх закладів в усіх областях України.

Більшість творів базуються на матеріалі української народної музики. Вагому частину нотного матеріалу становить авторська музика відомого українського композитора та віолончеліста Золтана Алмаші та його опрацювання українських народних мелодій. Видання є першою за часів Незалежності школою гри на віолончелі для початківців, розраховане для усіх дітей, незалежно від їхніх здібностей, охоплює основні етапи розвитку віолончеліста-початківця: від гри на відкритих струнах до знайомства з першою, другою, третьою, четвертою позиціями. Музичний матеріал підібрано та сформовано за принципом зростання складності технічних задач у засвоєнні техніки гри на віолончелі з методичними поясненнями.

Видання складається з двох частин: партія учня, яка містить акомпанемент викладача-віолончеліста, та клавір (партія з акомпанементом фортепіано). Малюнки Костя Лавро, вміщені в книзі, скеровані на роз’яснення завдань та доповнення методологічних коментарів. Видання буде містити буде містити QR-коди з посиланнями на звучання творів з акомпанементом вчителя-віолончеліста та концертмейстера.

Виконавці: Іванна Варма, Поліна Кудря, Іван Чикін, Гліб Арсеньєв-Кирилич, Ярослава Ящук, Макар Скрипка, Варвара Курдибаха, Данило Семенюк.

Концертмейстери: Ольга Степаненко, Ксенія Гусєва.

Вступне слово: Наталія Фещак, Богдан Кривопуст, Золтан Алмаші.

 

Наклад обох видань  буде розіслано по київських музичних школах та школах мистецтв, а також передано музичним школам Львова, Харкова, Дніпра, Маріуполя, Кропивницького, Одеси та інших міст України.

 

Довідки за телефоном: (050) 805-57-64.

Електронна адреса: muzukr1975@gmail.com

Інформацію про стрім події буде оголошено пізніше

 

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Київська дитяча школа мистецтв № 2 імені М.І. Вериківського

вул. Бульварно-Кудрявська, 2, Київ

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
17:48 (07.10.2021)
26 жовтня Державне спеціалізоване видавництво "Музична Україна" проводить 2 концерти-презентації видань
10:58 (15.09.2021)
Держкомтелерадіо, Департамент молоді та спорту м. Києва та Київська міська організація ФСТ "Спартак" запрошують збірні команди телекомунікаційних компаній, підприємства зв'язку та засобів масової інформації взяти участь у десятому ювілейному сезоні - МЕДІА ІГРАХ
18:04 (15.07.2021)
Визначено переможців конкурсу на посади державної служби апарату Держкомтелерадіо
16:04 (06.07.2021)
До уваги видавців! Держкомтелерадіо буде надсилати скан-копії Свідоцтва про внесення суб'єкта господарювання до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції засобами електронного зв'язку
11:03 (03.06.2021)
Визначено переможців конкурсу на посади державної служби апарату Держкомтелерадіо
13:07 (01.06.2021)
Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2021 рік
12:52 (01.06.2021)
Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського за 2021 рік у двох номінаціях
14:25 (18.05.2021)
Держкомтелерадіо оголошує набір на стажування для молоді, яка не перебуває на посадах державної служби
14:20 (14.05.2021)
Визначено переможців конкурсу на посади державної служби апарату Держкомтелерадіо
16:08 (12.05.2021)
Державна наукова установа "Енциклопедичне видавництво" запрошує до участі в науковій конференції "Енциклопедистика: ґенеза в часі та просторі (до 30-річчя проголошення незалежності України)"