Головна сторінка 25 травня 2020
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Травень 2020
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Консультації з громадськістю  »  Громадська експертиза


Громадська експертиза діяльності Держкомтелерадіо
16.10.2019 | 17:12 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ версія для друку

Громадська експертиза діяльності Держкомтелерадіо

Хто має право проводити громадську експертизу діяльності комітету: Громадські об’єднання, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, організації роботодавців та їх об’єднання, благодійні і релігійні організації, органи самоорганізації населення, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства (інститути громадянського суспільства – ІГС). Той хто ініціює або проводить громадську експертизу називається ініціатором громадської експертизи.

Громадська експертиза має дві основні складові:

- проведення оцінки діяльності комітету, ефективності прийняття та виконання комітетом рішень;

- підготовку пропозицій щодо розв'язання суспільно значущих проблем для їх врахування Держкомтелерадіо у своїй роботі (в разі відсутності виявлених проблем під час проведення оцінки певного напрямку діяльності комітету, пропозиції не готуються, а зазначаються тільки результати оцінки).

Процедура проведення громадської експертизи має наступні кроки:

1. Ініціатор громадської експертизи визначає питання чи напрямок діяльності комітету, щодо якого хоче провести експертизу, складає запит на проведення громадської експертизи та надсилає його до комітету;

2. Комітет протягом семи робочих днів перевіряє запит та його складові на відповідність законодавству та приймає одне з двох рішень: а) відмовити у проведенні громадської експертизи (в разі якщо запит або його складові не відповідають законодавству), про що повідомляється ініціатор громадської експертизи; б) сприяти її проведенню (у разі відповідності законодавству) про що в той же термін видається Наказ Держкомтелерадіо;

3. Комітет у строк до 20 робочих днів з моменту видання Наказу надає ініціатору документи, необхідні для проведення оцінки діяльності комітету за визначеним напрямом (перелік документів ініціатор зазначає в запиті).

4. Ініціатор повинен протягом 3-х місяців з моменту видання Наказу провести оцінку діяльності комітету за визначеним напрямом, в разі наявності проблем в цьому напрямку розробити пропозиції, спрямовані на їх вирішення та подати їх разом з результатами оцінки у формі експертних пропозицій до Держкомтелерадіо. Якщо ініціатор порушив строк подання експертних пропозицій, експертиза вважається такою, що не відбулась, і не тягне за собою зобов’язання комітету щодо їх розгляду.

5. Голова Держкомтелерадіо або один з його заступників зобов’язані розглянути експертні пропозиції за участю представників ініціатора протягом 14 робочих днів з моменту їх отримання. Участь представників ініціатора передбачає дискусію, надання коментарів, роз’яснень, додаткових матеріалів, участь у розробці заходів з реалізації експертних пропозицій. Під час такого розгляду ведеться протокол.

6. Держкомтелерадіо протягом 10 робочих днів з дня розгляду експертних пропозицій затверджує заходи, спрямовані на їх реалізацію. Заходи можуть бути затверджені:

Грифом «Затверджено» керівника самостійного структурного підрозділу, якщо виконання всіх заходів покладено на один такий підрозділ;

Наказом організаційно-розпорядчого характеру Керівника апарату Держкомтелерадіо, якщо виконання заходів покладено на два та більше самостійних структурних підрозділів, та характер цих заходів належить до повноважень Керівника апарату;

Наказом організаційно-розпорядчого характеру за підписом Голови Держкомтелерадіо або його заступників, якщо заходи не належать до повноважень Керівника апарату.

7. Ініціатор експертизи може брати участь у виконанні заходів з реалізації експертних пропозицій (за взаємною згодою), а також має право контролювати хід їх виконання за допомогою запитів на інформацію, звернень за роз’ясненням тощо.

Більш детально щодо процедури проведення громадської експертизи можна дізнатись за допомогою ознайомлення з Порядком сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади посилання https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/976-2008-%D0%BF .

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
14:18 (15.05.2020)
Держкомтелерадіо продовжує до 5 червня 2020 року прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
11:53 (06.05.2020)
Держкомтелерадіо до 22 травня 2020 року тимчасово призупиняє видачу свідоцтв про внесення суб'єкта видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготовлювачів та розповсюджувачів видавничої продукції
16:36 (21.01.2020)
До уваги громадян! Безоплатну правову допомогу ви можете отримати на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги https://legalaid.gov.ua
17:15 (28.10.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 23.10.2019 № 434 надано чинності стандарту із виготовлення підручників і навчальних посібників для загальноосвітніх навчальних закладів (СОУ 18.1-02477019-07:2015)
17:55 (04.04.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 17 січня 2019 року №23 затверджено "Інструкцію з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення"
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"