Головна сторінка 30 січня 2023
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Січень 2023
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Гендерна політика  »  Новини


У Києві відбулась консультація для журналістів щодо впровадження резолюції Ради Безпеки ООН 1325 "Жінки. Мир. Безпека"
19.02.2019 | 16:56 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ версія для друку

18 лютого у Києві відбулась консультація для представників центральних та регіональних ЗМІ «Від національної стратегії до локальних дій» з питань порядку денного «Жінки. Мир. Безпека».

 

Захід проведено за ініціативи Глобальної мережі жінок-миротворок, Держкомтелерадіо, Громадської організації Центр «Розвиток демократії», Укртелерадіопресінституту, Громадської організації «Центр розвитку «Медіафорум».

Участь у заході взяли журналісти електронних та друкованих ЗМІ з Києва та різних регіонів України, експерти і громадські діячі.

Захід відкривали Мавік Кабрера Балеза – координатор проектів Глобальної мережі жінок-миротворок, заступник Голови Держкомтелерадіо, уповноважений з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі Микола Білоус, представник апарату Урядового уповноваженого з питань гендерної політики Марія Козир, позаштатний радник з гендерних питань Держкомтелерадіо, голова  ВГО Центр «Розвиток демократії» Елла Ламах. 

Під час пленарної дискусії було обговорено питання, як працівники центральних та регіональних ЗМІ можуть посилити свою роль у подоланні негативних стереотипів в Україні. В ході консультації експерти також розповідали про можливості журналістів у просуванні порядку денного «Жінки. Мир. Безпека» та закликали їх вчитися вільно та нестереотипно висвітлювати події, пов’язані з темою гендерної рівності, з роллю жінок у миротворчих процесах. Разом з тим, експерти наголосили на важливості залучення працівників інформаційної сфери до реалізації загальнодержавних програм із зазначеної тематики із урахуванням регіональних особливостей та тих змін, що відбуваються сьогодні в медіа.

Представники регіональних ЗМІ у свою чергу окреслили головні виклики та труднощі щодо висвітлення Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 та в ході інтерактивної роботи з експертами презентували можливі напрями роботи щодо висвітлення тематики миробезпеки в Україні представниками медійної сфери. 

Організатори заходу очікують на продовження активної роботи журналістів телебачення, радіо і преси щодо висвітлення Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 на місцевому рівні та подальше просування тематики гендерної рівності серед широких верств суспільства.

        

Фото Укрінформ

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
14:55 (23.01.2023)
29 січня 2023 року о 12. 00 на Лук'янівському цвинтарі (вулиця Дорогожицька, 7; 21 ділянка) відбудеться вшанування пам'яті Героїв Крут
16:36 (21.01.2020)
До уваги громадян! Безоплатну правову допомогу ви можете отримати на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги https://legalaid.gov.ua