Головна сторінка 08 грудня 2022
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Грудень 2022
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Державні стипендії діячам інформаційної галузі  »  Протоколи засідань по державним стипендіям


ПРОТОКОЛ № 1 засідання комісії для конкурсного відбору кандидатів на призначення державних стипендій для видатних діячів інформаційної сфери від 08 лютого 2019 року
01.03.2019 | 15:26 | Відділ роботи з персоналом версія для друку

ПРОТОКОЛ № 1

 

засідання комісії  для конкурсного відбору кандидатів

на призначення державних стипендій

для видатних діячів інформаційної сфери

від 08 лютого 2019 року

 

м. Київ, вул. Хрещатик, 26, Національний прес-центр телебачення і радіомовлення України

 

ПРИСУТНІ: Червак Б.О. – голова комісії;

 

Білоус М.А. – заступник голови комісії

 

члени комісії: Бартош Н.В., Божко С.М., Груша С.М., Ободович О.О., Поливач К.П., Кононенко О.А., Літинський Я.М., Перелигіна Л.Ф., Семенюк В.І, Томіленко С.А.

 

ВІДСУТНІ: Радзієвський І.А.; Кущ Л.В., Щекун А.С.

 

Секретар комісії – Груша С.М.

 

Головуючий на засіданні комісії – Червак Б.О.

 

Червак Б.О. довів, що кількість присутніх членів комісії має кворум та дозволяє вважати правомірним рішення даного засідання. Оголосив порядок денний роботи комісії.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про розгляд списку кандидатів на здобуття державних стипендій видатним діячам інформаційної сфери (довічна державна стипендія).

2. Про розгляд списку кандидатів на здобуття державних стипендій видатним діячам інформаційної сфери (строком на два роки).

 

І. СЛУХАЛИ: Про розгляд списку кандидатів на здобуття державних стипендій видатним діячам інформаційної сфери (довічна державна стипендія).

 

Груша С.М. відзначила, що відповідно до Положення про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров'я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери, затвердженого Указом Президента України від 10 вересня 2011 року № 906/2011 (далі – Положення), Держкомтелерадіо має здійснити конкурсний відбір пропозицій щодо кандидатур на одержання державних стипендій та запропонувала список кандидатів, які були подані на розгляд комісії.

Ознайомила членів комісії з поданнями щодо висування претендентів на здобуття державних стипендій.

 

ВИСТУПИЛИ:

 

Червак Б.О. запитав у присутніх членів комісії, чи немає зауважень та пропозицій до запропонованого списку.

Зауважень та пропозицій від членів комісії не надійшло. Поінформував, що до Держкомтелерадіо подано 7 кандидатур на здобуття довічної державної стипендії видатним діячам інформаційної сфери, яких висунуто від обласних регіональних організацій НСЖУ, Держкомтелерадіо, Національної спілки журналістів України, а саме: Бойка Віктора Яковича, Ващенко Людмили Іванівни, Дмитровського Зенона Євгеновича, Зарічанської Ольги Олександрівни, Казімірського Аркадія Григоровича, Ляпаненка Миколи Івановича, Черемних Віри Миколаївни.

 

Червак Б.О. запропонував розглянути кандидатури Бойка В.Я., Казімірського А.Г., Ляпаненка М.І.

На протязі ряду років ОДТРК яки очолювали  ці люди, знаходилися у підпорядкуванні Держкомтелерадіо. Заслуги цих людей дуже добре всім відомі. Ім’я кожного із них пов’язане с розвитком цілого регіону, досягнення і успіхи кожного із бувших генеральних директорів ОДТРК  оцінили на відомчому, урядовому і на державному рівнях.

 

Бойко В.Я. загалом має понад 57 років трудового стажу, з них 47 – в засобах масової інформації. Під його керівництвом створено матеріально-технічну базу обласного телебачення, організовано та згуртовано творчий колектив телевізійників, побудовано новий апаратно-студійний блок на базі сучасного цифрового обладнання. Телевізійне мовлення В. Бойко  перевів у сучасний цифровий формат. 

 

               Казімірський А.Г. працював у системі українського інформаційного простору понад 30 років. Він – фахівець телебачення і радіо високого рівня з великим досвідом керівника і організатора творчо-виробничого процесу. За роки керівництва вніс значний вклад в розвиток та зміцнення матеріально-технічної бази телерадіокомпанії, розбудову українського національного інформаційного простору.

З його ініціативи була створена перша в Україні середньохвильова радіостанція “Буковина”, під його керівництвом здійснена комп’ютеризація творчого процесу на радіо і телебаченні.

 

       Ляпаненко М.І. з 1974 р. по 2015 р. працював в системі Держкомтелерадіо, очолював Полтавську ОДТРК Лтава. За цей час за ініціативою М.І. Ляпаненка створено більше 200 робочих місць, організовано радіомовлення на двох радіо і  телеканалах.,була створена ФМ - радіостанція “Ваша хвиля”, облаштовано сучасний телецентр, розбудовано мережу аналогового і цифрового телебачення. Це стало запорукою того, що після реформування, НТКУ має на Полтавщині найширшу телерадіомережу.

Ляпаненко М.І., як публіцист і новеліст друкується в обласній і республіканський пресі, як поет-пісняр активно працює з композитором О. Чухраєм.

 

Запропонував підтримати ці кандидатури  на здобуття державної стипендії видатним діячам інформаційної сфери.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» – 11;                                   «Проти» – 0;                                «Утрималися» – 0.

 

Кандидатури Бойко В.Я., Казімірського А.Г.,Ляпаненка М.І. підтримані.

 

Білоус М.А. запропонував доповнити розглянутий список колишніх генеральних директорів обласних державних телерадіокомпаній такими кандидатами на отримання стипендій строком на два роки, як: Климович Я.І.; Коваленко Л.Г., Пирожко С.К. та підтримати ці кандидатури на отримання стипендії видатним діячам інформаційної сфери строком на 2 роки.

 

Климович Я.І. член НСЖУ з 1997 р. Пройшов шлях від редактора до Генерального директора Львівської ОДТРК. Більше ніж за 45-и річний стаж роботи створив десятки телевізійних проектів. Він автор сценаріїв багатьох телевізійних фільмів, продюсер серії документальних фільмів.

         З 2000 р. по 2010 р. очолював телерадіокомпанію Львівщини. Саме на цей період припав розквіт телерадіомовлення у регіоні. Телерадіокомпанія розпочала мовлення у цифровому форматі, відбулось докорінне технічне переоснащення, затверджена концепція інформаційного мовлення. Виховав цілу плеяду молодих, талановитих журналістів.

 

         Коваленко Л. Г.  За період її керівництва, телерадіокомпанія стала переможцем та лауреатом багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів.Телерадіокомпанія професійно висвітлювала всі аспекти життєдіяльності регіону, але найбільшою популярністю серед глядачів користувалися передачі щодо культурно- історичної спадщини. Не меншою популярністю у слухачів користувався радіотеатр, який щотижня виходив в ефір за участю акторів музично-драматичного театру.

 

Пирожко С.К.  працює в журналістиці понад 58 років: майже 20 років очолював Горохівську районну газету і понад 27 років працював генеральним директором Волинської ОДТРК. Він перетворив Волинську ОДТРК у потужний медіахолдинг. Обирався до керівних органів Спілки журналістів України, членом якої є вже 57 років. Відомий як автор книг, газетних і журнальних  публікацій, сценаріїв телефільмів, відзначених на багатьох міжнародних і всеукраїнських фестивалях.

І на заслуженому відпочинку С.К. Пирожко продовжує активну журналістську діяльність, знімає документальні фільми, видає книжки, щороку відзначає іменним журналістським призом «Професіоналізм і порядність» кращих працівників Волинського телебачення  і радіо.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» – 11;                                   «Проти» – 0;                                «Утрималися» – 0.

 

Кандидатури Климовича Я.І., Коваленко Л.Г., Пирожко  С.К. підтримано.

 

Червак Б.О. запропонував розглянути кандидатуру Ващенко Людмили Іванівни.

 

 Ващенко Л.І. працювала в системі Держкомтелерадіо з 1974 по 1995 рр., пройшла шлях від помічника режисера до режисера 1-ої категорії, член НСЖУ. З 1995 по 1998 рр. працювала Генеральним директором власного підприємства Студія продакшн та коментатором телерадіокомпанії АРТ, ведучою телевізійних програм Вільний мікрофон. Вонанеодноразовий лауреат престижного щорічного рейтингу 100 успешних женщин Одесского региона. Нагороджена грамотами Одеського міського голови, Одеської ОДТРК, дипломами Держкомтелерадіо.

 

Перелигіна Л.Ф. ознайомившись з інформацією щодо кандидата, запропонувала підтримати  кандидатуру Ващенко Л.І.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» – 9;                                   «Проти» – 1;                                «Утрималися» – 1.

 

Кандидатура Ващенко Л.І. підтримана.

 

Червак Б.О. запропонував розглянути кандидатуру Дмитровського Зенона Євгеновича.

 

Дмитровський З.Є. понад 20 років працював на Львівському телебаченні, а згодом – головним редактором ДСВ Світ.  У 1988 р. захистив кандидатську дисертацію з теорії журналістики і подальше життя присвятив підготовці журналістських кадрів у Львівському національному університеті ім. І. Франка. Чотирнадцять років працював заступником декана, а в 2002 – 2003 рр. був деканом факультету журналістики. З. Дмитровський – автор цілої низки посібників з тележурналістики, кількох монографій і довідкових видань, численних наукових і науково-популярних статей.

 

 Томіленко С.А. Підкреслив, що З. Дмитровський – ветеран НСЖУ з 55-річним стажем. Він неодноразово обирався членом секретаріату правління Львівської обласної організації НСЖУ, де нині очолює комісію по роботі з ветеранами.

Запропонував підтримати кандидатуру Дмитровського З.Є.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» – 11;                                   «Проти» – 0;                                «Утрималися» – 0.

 

Кандидатура  Дмитровського З.Є. підтримана.

 

         Білоус М.А. запропонував розглянути і підтримати кандидатуру Зарічанської Ольги Олександрівни., яку всі добре знають по роботі  на Українському радіо в Дирекції програм радіомовлення на зарубіжні країни. Вона пропрацювала радіожурналістом 41 рік. На посадах редактора, коментатора, старшого редактора вона дохідливо та переконливо доносила до слухачів у всьому світі незаперечну наявність в Радянській Україні національної самосвідомості, патріотизму та любові українців до своєї мови, історії, культури. 12 років у прямому ефірі звучали її щотижневі інтерактивні радіопередачі

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» – 11;                                   «Проти» – 0;                                «Утрималися» – 0.

 

Кандидатура Зарічанської О.О. підтримана.

 

 

 

Томіленко С.А. запропонував розглянути кандидатуру Черемних Віри Миколаївни. 

Вона пройшла шлях від кореспондента до головного редактора. Однією з перших в Україні створила на базі редакції та друкарні підприємство, що випускає декілька власних видань, друкує періодику, займається розповсюдженням. У 2005 році Черемних В.М. очолила видання НСЖУ – журнал “Журналіст України” і до 2016 року була головним редактором журналу, який став аналітичним центром медіа сфери. Вона є автором і упорядником кількох біографічних книжок про видатних діячів металургії України, про історію Маріуполя та Національної спілки журналістів України.

 

Червак Б.О.  запропонував підтримати кандидатуру Черемних В.М.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» – 11;                                   «Проти» – 0;                                «Утрималися» – 0.

 

Кандидатура Черемних В.М. підтримана.

 

Червак Б.О. зазначив, що розгляд першого питання завершено. Запропонував, перейти до розгляду другого питання.

 

ІІ. СЛУХАЛИ: Секретар комісії поінформувала, що на здобуття державних стипендій видатним діячам інформаційної сфери строком на два роки висунуто 17 кандидатів, зокрема від НСЖУ, Дніпропетровської обласної організації НСЖУ, Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація виробників поліграфічної продукції», Держкомтелерадіо, Львівської обласної організації НСЖУ, Харківської обласної організації НСЖУ, Рахункової палати України та Українського інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси.

 

Білоус М.А. акцентував увагу на кількість подань від Дніпропетровської обласної організації НСЖУ: Азаркін Святослав Олександрович, Калинова Дора Василівна, Климентьєв Вадим Григорович, Кравченко Олександра Григорівна.

 

Томіленко С.А.  ознайомившись зі списком кандидатів підкреслив, що поважає вибір колег та вважає доцільним підтримати осередки, які дбають про своїх ветеранів журналістики. І якщо є вакансії і є підстави для прийняття позитивного рішення, то він пропонує членам комісії підтримати кандидатури Азаркіна С.О., Калинової Д.В., Климентьєва В.Г. та Кравченко О.Г.

 

 Азаркін С.О. Працював редактором Криворізької редакції мовлення Дніпропетровського обласного радіо, очолював прес-службу ФК «Кривбас», був власкором газети «Днепр Вечерний», спортивним оглядачем газети «Пульс: новини, факти, коментарі», позаштатним кореспондентом газет «Правда України», «Радянська Україна», «Молодь України» (Київ), «Дніпровська правда» та «Прапор юності»  (Дніпропетровськ). У січні 2018 р. за ініціативою С.Азаркіна у Кривому Розі було створено громадську організацію «Асоціація спортивних журналістів Кривбасу». Є автором багатьох книг на футбольну тематику. За його ініціативою у Кривому Розі створюється Музей історії футболу Криворіжжя.

       

 

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» – 9;                                   «Проти» – 1;                                «Утрималися» – 1.

 

Кандидатура Азаркіна С.О. підтримана.

 

 Калинова Д.В. -  член НСЖУ з 1964 року, ветеран журналістики. Свою журналістську діяльність розпочала на обласному радіо кореспондентом обласних вістей, далі в молодіжній та музичній редакціях. 20 років працювала редактором відділу по роботі з листами і скаргами трудящих, завідувала кореспондентською мережею радіо по Дніпропетровській області. ЇЇ голос неодноразово звучав в ефірі Національного радіо. Калинова Д.В. дала дорогу в журналістське життя багатьом молодим початківцям.

 Вийшовши на заслужений відпочинок, Калинова Д.В. активно співпрацює з місцевою пресою, є автором 7 художньо-документальних прозових та 5 поетичних книг. Нині готує до видання збірник пісень, покладених на музику композиторами Дніпропетровщини на її вірші.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» – 11;                                   «Проти» – 0                                «Утрималися» – 0.

 

Кандидатура Калинової Д.В. підтримана

 

Климентьєв В.Г. розпочав свою журналістську діяльність  кореспондентом багатотиражки Дніпропетровського заводу пресів. За більш ніж 50 років творчої та суспільно-політичної діяльності В.Г. Климентьєв працював кореспондентом, редактором багатотиражки «Вперед», заступником відповідального секретаря обласної газети «Зоря», першим заступником головного редактора газети «Наше місто», директорм ТОВ «Видавництво «Глобус», директором-головним редактором інформаційно-аналітичного агентства «Регіон», власним кореспондентом газети «Зеркало недели». Був також засновником і видавцем Українського інформаційно-аналітичного видання «Бізнес і політика». Підготував та видав книгу «Феномен Лазаренко: злодей или гений

Климентьєв В.Г. – член НСЖУ з 1993 р. Останні роки очолює дискусійний клуб при Дніпропетровській обласній організації НСЖУ.

       

ГОЛОСУВАЛИ:

 

«За» – 11;                                   «Проти» – 0                                «Утрималися» – 0.

 

Кандидатура Климентьєва В.Г. підтримана

 

Кравченко О.Г. ветеран журналістики загальний стаж роботи у редакції газети «Апостолівські новини» до виходу на пенсію – 49 років. Починала свою трудову діяльність із посади молодшого літпрацівника, пізніше обіймала посади кореспондента – організатора районного радіомовлення, завідувала партійним і сільськогосподарськими відділами редакції газети, працювала заступником редактора. Кравченко О.Г. – член НСЖУ з 1983 р., лауреат Золотої медалі української журналістики. О.Г. Кравченко занесена до Книги пошани міста Апостолове.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» – 11;                                   «Проти» – 0                                «Утрималися» – 0.

 

Кандидатура Кравченко О.Г. підтримана

 

Червак Б.О. запропонував розглянути кандидатуру Бурчо Лариси Григорівни

 

Бурчо Л.Г. розпочала трудову біографію у районній газеті «Степовий маяк», де працювала спочатку коректором, потім – літ працівником, завідуючим відділом. Після закінчення університету працювала в Одесі редактором республіканського книжкового видавництва «Маяк». З 1980 р. – кореспондент, завідувач відділом, перший заступник редактора газети «Вечерняя Одесса», редактор газети.

 

Томіленко С.А. наголосив, що коли у 1997 р. від рук найманого вбивці загинув перший  редактор «Вечерней Одессы» Борис Дерев'янко, колектив редакції обрав Л. Г. Бурчо головним редактором газети. Загалом «Вечерней Одессе» вона віддала 36 років, з яких 19 років очолювала газету на  посаді головного редактора.

Після виходу на пенсію Л. Г. Бурчо продовжує творчу діяльність.  У 2017 р. вона видала книгу «Гніздо Борисове» в епоху змін», у якій розповіла про життя одеської «Вечірки» за останні 20 років, про те, як колектив береже пам’ять про першого редактора і примножує творчі традиції газети. За цю книгу Л. Г. Бурчо стала у 2017 р. лауреаткою XIX Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання», у 2018 р. - XIX Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» та одеської муніципальної літературної премії ім. К. Паустовського.

Сьогодні Л. Г. Бурчо очолює робочу групу Одеської регіональної організації НСЖУ з підготовки книги «Журналістика Одещини», є членом редколегії журналу «Журналіст України», регулярно друкується в газетах «Вечерняя Одесса» і «Прес-кур’єр». Запропонував підтримати кандидатуру Бурчо Л.Г.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» –  11;                «Проти» –  0;                  «Утрималися» –  0.

 

Кандидатура Бурчо Л.Г. підтримана.

 

Червак Б.О. запропонував розглянути кандидатуру Кузьменко Людмили Петрівни.

 Кузьменко Л.П. була автором та ведучою публіцистичних, аналітичних програм на радіо і телебаченні, кореспондент інформаційного мовлення.

          Працювала редактором Донецької ОДТРК, власним кореспондентом у Донецькій області Національної радіокомпанії України (Філії НТКУ «Центральна дирекція «Українське радіо»).З 2014 р. як внутрішньо переміщена особа проживає у Харкові.

          Окрім основної роботи журналіста, за сумісництвом працювала старшим викладачем кафедри журналістики Донецького Національного університету, викладачем Центру безперервної освіти ДонНУ. Загалом викладала дисципліни професійного спрямування за фахом «журналістика», авторські курси журналістської майстерності у вищих навчальних закладах Донецька з 1991 по 2014 р.р.

         Кузьменко Л.П., лауреат премій НСЖУ «Золоте перо України», «Журналіст року», володар Почесного знаку  НСЖУ, лауреат і дипломант міжнародних, всеукраїнських і регіональних фестивалів та конкурсів професійної майстерності. Кузьменко Л.П. присвоєно почесне звання України «Заслужений журналіст України». У 2001 року портрет і короткі біографічні дані Л.П. Кузьменко були надруковані у Біографічному енциклопедичному словнику «Жінки України».

         На даний час Л.П. Кузьменко потребує невідкладної постійної матеріальної допомоги, оскільки після звільнення з роботи через скорочення штатів з квітня 2018 року і неможливість влаштуватися на роботу у Харкові майже вся пенсія йде на оплату оренди житла та сплату комунальних послуг.

Запропонував підтримати кандидатуру Кузьменко Л.П.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» –  11;                «Проти» –  0;                  «Утрималися» –  0.

 

Кандидатура Кузьменко Л.П. підтримана.

 

Червак Б.О. запропонував розглянути кандидатуру Куманського Броніслава Петровича.

 

 Куманський Б.П. із 52-х років виробничого стажу сорок віддав професійній журналістиці. Завжди займав активну життєву позицію. Друкувався в республіканській і тоді союзній пресі. Висвітлював питання культури і духовності, взаємин людини і держави. В роки перебудови відстоював право журналістів на свободу слова, виступав на захист української мови, ідеї незалежності України. Брав безпосередню участь у подіях Помаранчевого майдану. Під час президентства В.Януковича друкував критичні статті проти дій режиму.

Куманський Б.П. видав три книги публіцистики: «Повертаючись до надрукованого», «Думки вроздріб» і «Terra incognita».

 

Крноненко О.А. надав характеристику Куманському Б.П. як дуже відомої і поважної людині, яка не зважаючи на свій вік (82 роки) намагається бути у строю, запропонував підтримати кандидатуру.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» –  11;                «Проти» –  0;                  «Утрималися» –  0.

 

Кандидатура Куманського Б.П. підтримана.

 

Червак Б.О. запропонував розглянути кандидатуру М’ятовича Валерія Павловича.

 

  М’ятович В.П. в засобах масової інформації пропрацював 42 роки. Очолював редакції районних газет в Одеській та Кіровоградській областях. Двадцять років був головним редактором газети Кіровоградської ОДА та Кіровоградської обласної ради «Народне слово» (1990 – 2010), яка під його керівництвом стала головною трибуною демократичних сил області. Газета підтримувала демократичні процеси, сприяла утвердженню державності України, захищала права громадян.

М’ятович В. П. – автор численних публікацій на злободенні теми. Багато зробив для захисту свободи слова в області, допомагав журналістським колективам в протистоянні з органами влади та правоохоронними органами. Тривалий період очолював комісію з питань свободи слова та журналістської етики при обласній організації НСЖУ.

 

Томіленко С.А.  запропонував  підтримати кандидатуру М’ятовича Валерія Павловича.

 

 ГОЛОСУВАЛИ:

«За» –  11;                «Проти» –  0;                  «Утрималися» –  0.

 

Кандидатура М’ятовича В.П. підтримана.

 

Червак Б.О. запропонував розглянути кандидатуру Новосада Миколи Мойсейовича.

 

Поливач К.П. звернула увагу присутніх щодо суб’єкта висунення. Відносно п.5 Положення «Висунення кандидатів на здобуття державних стипендій здійснюється центральними та місцевими органами виконавчої влади, президіями Національної академії наук України та національних галузевих академій наук, закладами та установами охорони здоров’я, освіти, культури, вченими, педагогічними, художніми та іншими радами таких закладів і установ, творчими спілками інш. громадськими об’єднаннями». Виходячи з цього, Рахункова палата не має права на висунення кандидатури. Запропонувала відхилити розгляд кандидатури Новосада М.М.     

 

 ГОЛОСУВАЛИ:

«За» –  11;                «Проти» –  0;                  «Утрималися» –  0.

 

Кандидатура Новосада М.М. відхилена.

 

 

Білоус М.А. запропонував розглянути та підтримати кандидатуру Півня Федора Юхимовича.

 

Півень Ф.Ю. У поліграфічній галузі працював з 2003 року по 2014 рік на посаді виконавчого директора ТОВ “Спеціалізоване підприємство «Голографія», провідного виробника голографічних елементів для поліграфічної галузі. З 2014 року – головний редактор журналу «Наш продукт», організував інформування громадськості про впровадження сучасних технологій у виробництво друкованої продукції, її захист від підробок, необхідність впровадження біометричних технологій. Півень Ф.Ю., на громадських засадах, активно працює як віце-президент Української Асоціації виробників поліграфічної продукції, координатор проведення в Києві міжнародних спеціалізованих виставок «Поліграфія». Автор 11 публікацій, ряду інформаційних матеріалів Асоціації поліграфістів.

У 1986 році Півень Ф.Ю. приймав активну участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, учасник 2 категорії, отримав сумарну дозу опромінення в 16 рентген.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» –  11;                «Проти» –  0;                  «Утрималися» –  0.

 

Кандидатура Півня Ф.Ю. підтримана.

 

Червак Б.О. запропонував розглянути кандидатуру Перепелятника Леоніда Івановича.

 

Перепелятник Л.І. стояв у витоках заснування радіо у Кременчуці у 1968 р. Три десятиріччя очолював і практично став його творцем. Він створив відважену систему міського мовлення, здобув стабільну аудиторію, підготував десятки журналістських кадрів , які зараз трудяться у різних ЗМІ.  На початку 90-х р. під час перебудови засобів масової комунікації, Л. Перепелятник започаткував традицію проводити «прямі ефіри» безпосередньо у студії радіо з керівниками міста, представниками влади і політичних партій.

        Перепелятник Л.І. тридцять років очолював Кременчуцьку міську організацію НСЖУ. Делегат чотирьох з’їздів НСЖУ. За ініціативи ветеранів НСЖУ створив у Кременчуці Громадську організацію «Фонд «Журналіст». Перепелятник Л.І. – упорядник та видавець п’яти томів «Славетні люди Кременчуцького краю».

 

Білоус М.А. запропонував підтримати кандидатуру Перепелятника Л.І.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» –  11;                «Проти» –  0;                  «Утрималися» –  0.

 

Кандидатура Перепелятника Л.І.підтримана.

 

Червак Б.О. запропонував розглянути кандидатуру Работіна Юрія Анатолійовича.

 

Работін Ю.А. з 1996 р. очолює Одеську регіональну організацію НСЖУ. Протягом цього періоду зарекомендував себе у регіоні та в Україні як авторитетний і високопрофесійний журналіст і громадський діяч, наставник молодих журналістських кадрів і турботливий керівник ветеранів засобів масової інформації. Починаючи з травня 2000 р., є засновником та головою оргкомітету загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання», якому поточного року виповнюється 20 років. Редагує всеукраїнську газету «Золотослів». Учасник бойових дій, інвалід 2 групи.

Работін Ю.А. за період роботи в ЗМІ нагороджений державними та міжнародними нагородами та літературними преміями, зокрема йому присвоєно почесне звання України «Заслужений журналіст України». Є лауреатом конкурсу «Твої імена, Одесо!» за 2002- 2007 р.р., премії ім. Валентина Михайлюка та премії ім. Панаса Мирного, літературно-мистецької премії ім. Пантелеймона Куліша.

 

Томіленко С.А. запропонував підтримати кандидатуру Работіна Ю.А.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» –  11;                «Проти» –  0;                  «Утрималися» –  0.

 

Кандидатура Работіна Ю.А. підтримана.

 

Червак Б.О. запропонував розглянути кандидатуру Секрет Ганни Василівни.

 

Секрет Г.В. починала журналістську діяльність в районних та обласних газетах, а з 1993 р.- завідувач відділу культурно-мистецьких програм ОДТРК «ВІНТЕРА», де відзняла виконання 8 тисяч народних та естрадних пісень, які ввійшли до однієї з її авторських програм «ДивосвіТи». Відкрила глядачам 2370 неординарних особистостей в  популярній авторській програмі «Будьмо знайомі». Створені нею документальні фільми зайняли на Всеукраїнських фестивалях престижні місця. Особливою заслугою Г.Секрет є створення єдиного на Україні так званого «Театру на городі».

За свою подвижницьку працю та безкорисливе служіння мистецтву Ганна Василівна нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня, церковними орденами Князя Володимира, Пресвятої Богородиці, козацьким - «Честь ї слава», медалями «Волонтер України БСП «Донбас», Почесною Грамотою КМУ, їй присвоєне звання «Заслужений журналіст України», двічі (у 2001 та 2016-му роках) вона була визнана «Людиною року» у Вінницькій області.

Нині Г.В. Секрет на пенсії, але вона і надалі творчо трудиться, на громадських засадах,  хоча має проблеми із здоров'ям і потребує лікування.

 

Бартош Н.В. запропонував підтримати кандидатуру Секрет Г.В.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» –  11;                «Проти» –  0;                  «Утрималися» –  0.

 

Кандидатура Секрет Г.В. підтримана.

 

Червак Б.О. запропонував розглянути кандидатуру Федорова Юрія Андрійовича.

 

Федоров Ю. А. працював у Київській студії телебачення старшим оператором, оператором 1 категорії,  головним оператором студії,  оператором вищої категорії.

З 1974 р. Ю.А. Федоров був запрошений на викладацьку роботу до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого. З 1974 по 2014 рр. Ю.Федоров працює у науково-педагогічному складі університету на посадах: викладача, старшого викладача, доцента кафедри телеоператорства, виконує обов’язки художнього керівника курсу за спеціальністю «Майстерність оператора кіно і телебачення». За цей час випустив дев’ять курсів спеціалістів.

 

Літинський Я.М. підкреслив, що Федоров Ю.А. працює в Укртелерадіопресінституті: спочатку як викладач-погодинник, а з 2017 р. – штатним викладачем за спеціальністю «Майстерність оператора телебачення». За цей час близько тисячі працівників телеоператорського цеху телебачення України підвищили свою кваліфікацію. За роки трудової діяльності Федоров Ю.А. зняв більше 30 фільмів різних жанрів, написав декілька методичних посібників  та програм з операторської майстерності. Запропонував підтримати кандидатуру Федорова Ю.А.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» –  11;                «Проти» –  0;                  «Утрималися» –  0.

 

Кандидатура Федорова Ю.А. підтримана.

 

 

 

УХВАЛИЛИ:

 

1) Запропонувати кандидатури Бойка Віктора Яковича, Ващенко Людмили Іванівни, Дмитровського Зенона Євгеновича, Зарічанської Ольги Олександрівни, Казімірського Аркадія Григоровича, Ляпаненка Миколи Івановича, Черемних Віри Миколаївни на призначення довічної державної стипендії видатним діячам інформаційної сфери.

2) Запропонувати кандидатури Азаркіна Святослава Олександровича, Бурчо Лариси Григорівни, Калинової Дори Василівни, Климентьєва Вадима Григоровича, Климовича Ярослава Івановича, Коваленко Любов Григорівни, Кравченко Олександри Григорівни, Кузьменко Людмили Петрівни, Куманського Броніслава Петровича, М’ятовича Валерія Павловича, Півня Федора Юхимовича, Пирожка Святослава Костянтиновича, Перепелятника Леоніда Івановича, Работіна Юрія Анатолійовича, Секрет Ганни Василівни, Федорова Юрія Андрійовича на призначення їм державних стипендій видатним діячам інформаційної сфери строком на два роки.

3) Відхилити кандидатуру Новосада Миколи Мойсейовича.   

 

 

 

 

Голова комісії                                                                                Б.О. Червак

 

 

Секретар комісії                                                            С.М. Груша

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
12:54 (01.12.2022)
8 грудня 2022 р відбудеться науково-практичний семінар "Універсальна десяткова класифікація: приклади побудови складних і складених індексів"
16:36 (21.01.2020)
До уваги громадян! Безоплатну правову допомогу ви можете отримати на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги https://legalaid.gov.ua