Головна сторінка 20 листопада 2018
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Листопад 2018
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Новини  »  Новини 2018 року


Колегія Держкомтелерадіо розглянула стан виконання відомством гендерної політики
30.10.2018 | 17:06 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ версія для друку

Колегія Держкомтелерадіо на засіданні 30 жовтня розглянула стан виконання відомством державної гендерної політики.

 

За інформацією радника Голови Держкомтелерадіо з гендерних питань Елли Ламах, у комітеті діяльність із впровадження гендерної політики здійснюється за двома напрямками. По-перше, це виконання загальнодержавних програм та планів у цій сфері, зокрема тих, що стосуються аудіовізуального сектору та інформаційної сфери. По-друге, це підвищення професійного рівня працівників апарату Держкомтелерадіо та організацій, що належать до сфери його управління.

Держкомтелерадіо активно забезпечує інформування громадськості щодо впровадження принципів гендерної рівності у складових сектору безпеки і оборони України, проведення навчань для представників ЗМІ щодо інструментів формування у суспільстві толерантності, культури миру, протидії гендерно-зумовленому насильству, включення до програм підготовки працівників медіа гендерного компонента.

Держкомтелерадіо спільно з Укртелерадіопресінститутом, ВГО  «Центр - Розвиток демократії» та іншими громадськими організаціями і партнерами проведено навчальні семінари для регіональних ЗМІ щодо впровадження Національного плану дій «Жінки. Мир. Безпека», які відбулись у Києві, Львові та Запоріжжі; семінар з питань забезпечення мінної безпеки для журналістів Донецького регіону тощо. Також журналісти мали змогу взяти участь в конкурсі на кращу роботу в  інформаційній сфері на тему впровадження Національного плану дій «Жінки. Мир. Безпека». Наразі в Укртелерадіопресінституті впроваджено навчальний курс «Основи гендерної політики для працівників органів державної влади». Триває розробка  навчального курсу «Основи гендерної політики для ЗМІ», який планується розпочати у 2019 році.

 

«Ми помітили, що саме регіональні ЗМІ потребують підтримки. Держкомтелерадіо проводить навчання саме для них щодо цих питань», - зазначила Е. Ламах.

На необхідності навчати журналістів правильно писати про державну гендерну політику наголосила Урядовий уповноважений з питань гендерної політики Катерина Левченко, яка взяла участь у засіданні колегії.

«Я би говорила про необхідність не просто навчання, а про необхідність формування гендерних компетенцій. Пропоную саме таку термінологію — «формування гендерних компетенцій журналістів», створення методичних матеріалів, які б допомагали поширювати інформацію про цю політику. Передусім, на регіональному рівні», — сказала Левченко.

Нині, за її словами, щодо теми гендерної політики є чимало маніпуляцій та стереотипів. «Але ж пропагування ідей гендерної рівності та інформування суспільства про напрямок державної гендерної політики чітко визначені у статті 3 закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків». Вони названі, вони відображені в усіх національних документах, і про них потрібно говорити», — зазначила К. Левченко.

Активною є робота Держкомтелерадіо й щодо підвищення професійного рівня своїх працівників. Зокрема, для працівників апарату Держкомтелерадіо проводилися семінари-тренінги на тему «Що таке гендерна рівність та політкоректність», «Гендер в сім’ї та на роботі», тренінг щодо гендерно орієнтованого бюджетування та інші заходи, присвячені темі гендерної рівності. Наразі відомство підготувало проект Комплексної програми впровадження гендерного підходу в діяльність Держкомтелерадіо.

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
14:56 (01.11.2018)
До уваги суб'єктів декларування!
10:33 (01.10.2018)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує про проведення відкритого конкурсного відбору на посаду директора Державного підприємства "Державне спеціалізоване видавництво "Україна".
09:36 (04.09.2018)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва у 2018 році.
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"
11:06 (01.06.2018)
Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського.
17:07 (24.04.2018)
Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України "Українська книжка року".
17:50 (11.04.2018)
Держкомтелерадіо оголошує прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2018 рік.
10:49 (29.03.2018)
Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, відроджений у Києві в 2016 році, проводить прийом слухачів для підготовки фахівців освітнього ступеня магістр за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування"
15:32 (20.12.2017)
До уваги трудових колективів та співзасновників державних і комунальних друкованих ЗМІ!
12:01 (26.07.2017)
Інформація щодо отримання суб'єктом господарювання свідоцтва про внесення до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції