Головна сторінка 21 жовтня 2018
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Жовтень 2018
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Конкурси, премії  »  Премії  »  Премія імені В'ячеслава Чорновола


Перелік творів, що надійшли на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола
25.09.2018 | 13:09 | Управління розвитку інформаційної сфери версія для друку

Перелік творів,

що надійшли на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола

за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики у 2018 році

 

 

1.       КОРОЛЬ Роман Володимирович, аспірант Черкаського Національного університету, молодший науковий співробітник КЗ «Черкаський обласний краєзнавчий музей», громадський кореспондент газети «Черкаський край», Черкаська обл.

На розгляд подано цикл публіцистичних творів («Суд за 20 хвилин штампував розстрільні вироки», «Як вперта школярка протистояла чекістам», «Як Великий терор молотив допитливих дітей»), за 2017 р., який містить детально проілюстрований механізм дії тоталітарної державної машини радвлади, спрямованої на знищення українства.

2.       БЕРЕЗА Юрій Павлович, письменник і перекладач, член Національної спілки письменників, Рівненська обл.

На розгляд подано третій том видання «Усмішкою витру сльози»,  2017 р.,  в якому зібрані інтерв’ю, нариси, есе, веселі оповідки, роздуми та спогади про цікавих особистостей.

3.       БУКЕТ Євген Васильович, головний редактор тижневика «Культура і життя», письменник-публіцист, член Національної спілки журналістів, м. Київ.

На розгляд подано статтю «Ханська Україна» надруковану в газеті «Кримська світлиця», 2017 р. Публіцистичний твір з тематичного циклу про маловідомі події вітчизняної історії.

4.       ЯВОРСЬКА Ольга Йосипівна, вчитель математики та українознавства у загальноосвітній середній школі, член Національної спілки письменників, Львівська обл.

На розгляд подано літературно-художнє видання - книгу «Неспалима смерека», 2018 р. , в якій відображена глибоко психологічна сповідь української жінки, що пройшла крізь ув’язнення, сталінські тюрми та концтабори; це розповідь про переслідування, гоніння, кохання, гіркі втрати, поневіряння й водночас – непоборний дух спротиву в боротьбі за волю України та власну гідність.

5.       БОНДАРЕНКО Олександр Гнатович, кандидат технічних наук, член Національної спілки письменників, м. Київ.

На розгляд подано книгу «Під знаком Молоха» (у 3-х томах), 2018 р., яка присвячена висвітленню  тероризму як інструменту в боротьбі більшовизму за владу як у межах Російської імперії, так і період її краху і розвалу.

6.       ЛИЗАНЧУК Василь Васильович, професор, завідувач кафедри телебачення і радіомовлення Львівського національного університету ім. І. Франка, доктор філологічних наук, член Національної спілки журналістів, м. Львів.

На розгляд подано книгу «Інформаційна безпека України: теорія і практика», 2017 р., в якій розглянуто складові національно-інформаційної безпеки українського суспільства, досліджено основоположні принципи розвитку й утвердження України в умовах російської агресії та глобалізації. 

7.       ЯКУБУВ Андрій Євгенович, член громадської ради Валенсійської корпорації ЗМІ, член Національної спілки журналістів,  Львівська обл.

На розгляд подано публікацію «Від перемишльських мостів минулого до дзвонів сьогодення: сто років національної дихотомії Галичини», надруковану у виданні «Український Альманах», 2018 р. В статті подається свіжий погляд на події 100-річної давності – національні змагання на теренах Східної Галичини, документована хроніка подій, заклик до порозуміння двох народів.

8.       КАРАСЬ Сергей Игоревич, журналіст Чернігівської газети «Деснянська правда», Російська Федерація .

На розгляд подано серію робіт «Українець Росії. Шлях на Батьківщину», оприлюднених у різних Інтернет-ресурсах та друкованих виданнях протягом 2017 р., яка розповідає про етнічного українця, що народився у Росії, але любить Україну й хоче повернутися на історичну Батьківщину.

9.       ЯКУНОВ Євген Васильович, завідувач відділу Головної редакції новинного сайту Українського Національного інформаційного агентства «Укрінформ», Заслужений журналіст України, член Національної спілки журналістів, м. Київ.

На розгляд подано статтю «Усміхніться, вас вербують! Технології гібридної війни»  вміщена на веб-сайті «Укрінформу», 2017 р., в якій автор, спираючись на дослідження і факти, аналізує проникнення ворожої агентури в наше суспільство, вербувальну діяльність зарубіжних розвідок, зокрема російської, що є однією з частин і технологій гібридної війни.

10.    МАРКОВА Галина Степанівна, редактор студентсько-викладацької газети «Крошенка» Житомирського агротехнічного коледжу, член Національної спілки журналістів, м. Житомир.

На розгляд подано матеріал «Дідова школа» опублікований в газеті «Житомирщина», № 33, 2016 р., в якому автор виклала історичні факти свого родоводу в період тоталітарного режиму.

11.    ВАКУЛЕНКО Володимир Прокопович, журналіст, кореспондент районної газети «Колос», член Національної спілки письменників України, Харківська обл.

На розгляд подано цикл публікацій «Іван Циба», 2016-2017 рр., надрукованих в Сахновщинській районній газеті «Колос», про поета, громадського діяча, члена Центральної Ради І. М. Цибу, який повстав проти більшовицького режиму та поплатився за це життям.

12.    ПАНЧЕНКО Олександр Іванович, приват-доцент Українського Вільного Університету, член Національної спілки журналістів, публіцист, Запорізька обл.

Робота не визначена.

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
10:33 (01.10.2018)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує про проведення відкритого конкурсного відбору на посаду директора Державного підприємства "Державне спеціалізоване видавництво "Україна".
09:36 (04.09.2018)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва у 2018 році.
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"
11:06 (01.06.2018)
Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського.
17:07 (24.04.2018)
Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України "Українська книжка року".
17:50 (11.04.2018)
Держкомтелерадіо оголошує прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2018 рік.
10:49 (29.03.2018)
Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, відроджений у Києві в 2016 році, проводить прийом слухачів для підготовки фахівців освітнього ступеня магістр за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування"
15:32 (20.12.2017)
До уваги трудових колективів та співзасновників державних і комунальних друкованих ЗМІ!
12:01 (26.07.2017)
Інформація щодо отримання суб'єктом господарювання свідоцтва про внесення до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції
12:09 (20.01.2017)
До уваги редакцій державних і комунальних друкованих ЗМІ! Просимо надати Держкомтелерадіо протягом 10 днів після перереєстрації друкованого ЗМІ копію Свідоцтва про державну реєстрацію друкованого ЗМІ.