Головна сторінка 21 жовтня 2018
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Жовтень 2018
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Новини  »  Новини 2018 року


Заходи антикорупційної програми Держкомтелерадіо: чи всі ризики передбачені
30.05.2018 | 15:04 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ версія для друку

30 травня в Держкомтелерадіо відбувся круглий стіл на тему «Заходи антикорупційної програми Держкомтелерадіо: чи всі ризики передбачені?». Участь у дискусії взяли перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак, керівники структурних підрозділів Держкомтелерадіо.

 

Також на захід були запрошені  представники урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції», представники коаліції громадських організацій «Реанімаційний пакет реформ»,  ЗМІ.

Учасники круглого столу обговорили надані пропозиції громадськості до  антикорупційної програми Держкомтелерадіо та ухвалили рішення врахувати в її оновленій редакції наступні пропозиції, що надішли від громадського формування «Разом проти корупції»:

 1. Запровадити для працівників Держкомтелерадіо та підвідомчих підприємств сфери управління Держкомтелерадіо практику письмової фіксації повідомлень про конфлікт інтересів та ведення реєстру таких повідомлень (згідно з рекомендаційною формою НАЗК).

2. Проводити моніторинг повідомлень в ЗМІ та інтернет-просторі про факти корупційних або пов’язані з корупцією правопорушень з боку працівників Держкомтелерадіо, підвідомчих підприємств, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо. Організувати перевірки таких фактів та забезпечити оприлюднення інформації про вжиті заходи або спростування інформації на офіційному веб-порталі Держкомтелерадіо.

3. Підготувати та оприлюднити на порталі data.gov.ua паспорти нових наборів даних, актуалізувати наявні паспорти наборів даних.

4. Розмістити на веб-сайті зведену інформацію про всіх штатних співробітників Держкомтелерадіо з можливістю ознайомитись з їхніми е/деклараціями.

Водночас учасники круглого столу відхилили пропозицію затвердити положення про організацію і здійснення закупівель за кошти міжнародних фінансових організацій та донорів, оскільки через Держкомтелерадіо як бенефіціара Проекту не проходять фінансові та інші ресурси та послуги, що відповідно до міжнародних договорів надаються донорами на безоплатній та безповоротній основі з метою підтримки України. Координатором  діяльності, пов'язаної із залученням міжнародної технічної допомоги, є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Також відсутні ризики вчинення працівниками Держкомтелерадіо корупційних дій під час підготовки звітів, оскільки Держкомтелерадіо отримує звітну інформацію від реципієнта, аналізує її та подає до Мінекономрозвитку.

Також відхилено пропозицію оприлюднити на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо у форматі відкритих даних перелік державного майна, яке знаходиться в оренді або може бути передане в оренду, оскільки орендодавцем такого майна є Фонд державного майна України і відповідна інформація розміщена на веб-сайті цього центрального органу виконавчої влади.

Крім того, не знайшла підтримки в учасників круглого столу пропозиція оприлюднювати на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо аудиторські звіти, заходи щодо усунення недоліків, виявлених за результатами перевірок та аудиту, оскільки ця інформація оприлюднюється у формі наказів Держкомтелерадіо за результатами перевірок та вжитих заходів.

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
10:33 (01.10.2018)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує про проведення відкритого конкурсного відбору на посаду директора Державного підприємства "Державне спеціалізоване видавництво "Україна".
09:36 (04.09.2018)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва у 2018 році.
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"
11:06 (01.06.2018)
Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського.
17:07 (24.04.2018)
Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України "Українська книжка року".
17:50 (11.04.2018)
Держкомтелерадіо оголошує прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2018 рік.
10:49 (29.03.2018)
Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, відроджений у Києві в 2016 році, проводить прийом слухачів для підготовки фахівців освітнього ступеня магістр за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування"
15:32 (20.12.2017)
До уваги трудових колективів та співзасновників державних і комунальних друкованих ЗМІ!
12:01 (26.07.2017)
Інформація щодо отримання суб'єктом господарювання свідоцтва про внесення до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції
12:09 (20.01.2017)
До уваги редакцій державних і комунальних друкованих ЗМІ! Просимо надати Держкомтелерадіо протягом 10 днів після перереєстрації друкованого ЗМІ копію Свідоцтва про державну реєстрацію друкованого ЗМІ.