Головна сторінка 20 квітня 2019
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Квітень 2019
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Новини  »  Новини 2018 року


Олег Наливайко спростував заяви щодо продажу ДАК "Укрвидавполіграфія" та замовлення друку підручників у Росії
12.04.2018 | 10:54 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ версія для друку

ДАК «Укрвидавполіграфія» продаватися не буде, оскільки приватизація підприємства заборонено законом України. Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко у коментарі Укрінформу спростував заяву громадських активістів, яку вони зробили під час прес-конференції в Укрінформі 11 квітня.

Також Голова Держкомтелерадіо заперечив  факт співпраці з країною-агресором. «Замовлень на друк українських підручників Росія не одержувала і не одержить»,  - заявив Олег Наливайко.

«ДАК  «Укрвидавполіграфія» згідно з законом заборонена до приватизації. Це питання взагалі не може ніким розглядатися без рішення Верховної Ради», - зазначив Наливайко.

Щодо Реєстру видавничої продукції РФ: починаючи з 22 травня 2017 року, Держкомтелерадіо надав суб’єктам господарювання – українським імпортерам видавничої продукції - дозволи на ввезення з території держави-агресора, а також з тимчасово окупованих територій України понад 13,5 тис. видань. І це не кількість українських замовлень на друк у Росії, як заявили громадські активісти на прес-конференції в Укрінформі, а кількість саме ввезень готового продукту походження РФ.

«Про українські замовлення на друк книжок у Росії взагалі не йдеться. Держкомтелерадіо до друку підручників стосунку не має. Ми давали дозвіл здебільшого на художню літературу. Але у нас друкується максимально 3,5 млн підручників на рік, причому виключно в Україні згідно з законом. Минулого року була потреба саме 3,5 мільйона. Так що жодної книги в Росії ми за бюджетні кошти не замовляли, а по-друге, наші підручники взагалі ніколи в Росії не друкувалися», - підкреслив голова Держкомтелерадіо.

Щодо голови правління ПАТ «ДАК «Укрвидавполіграфія» Василя Продана голова відомства зазначив, що претензій від аудиторської служби чи щодо планових показників підприємства у Держкомтелерадіо на сьогодні немає.

«Продан - керівник державного підприємства, відповідно в нього є планові показники. А показники ДАК «Укрвидавполіграфія» прибуткові. Один з плюсів - що цього року, місяць тому, для Харківської книжкової фабрики було придбано нове обладнання. І зараз Харківська книжкова фабрика - одна з найсучасніших. Щодо аудиту, то Держаудитслужба провела повний аудит діяльності підприємства і ніяких суттєвих зауважень не знайшла", - сказав Наливайко.

Він також зазначив, що тільки-но завершиться дія контракту з Проданом, на посаду керівника ПАТ «ДАК «Укрвидавполіграфія» буде оголошено конкурс.

Нагадаємо, що 11 квітня громадські активісти провели прес-конференцію в НІА «Укрінформ»  вимагаючи від Держкомтелерадіо усунути Василя Продана від керівництва ДАК «Укрвидавполіграфія», яке він очолив ще 2012 року і яке, за їхніми словами, підготовлено до продажу та включено до переліку об'єктів державної власності, що підлягають приватизації у 2017 - 2020 роках. Вони також вимагали проведення публічного конкурсу на цю посаду. Крім того, голова ВГО «Українська Координаційна Рада» Андрій Хома заявив, що до Реєстру видавничої продукції РФ внесено українські замовлення на друк підручників у Росії.

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
15:42 (19.04.2019)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України нагадує, що 1 травня 2019 року завершується прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
15:28 (19.04.2019)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України розпочав прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі "Краща книга України"
17:55 (04.04.2019)
До відома видавців!
11:55 (28.02.2019)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"