Головна сторінка 15 грудня 2018
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Грудень 2018
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Новини  »  Новини 2017 року


У Києві журналістів вчили аргументовано і чесно інформувати про перспективи партнерства України і НАТО
24.11.2017 | 16:24 | Прес-служба Держкомтелерадіо версія для друку

24 листопада  в Укртелерадіопресінституті  відбувся семінар «Організація інформування громадськості щодо євроатлантичної інтеграції України». Його учасниками стали  журналісти столичних і регіональних ЗМІ, представники центральних і місцевих органів влади.

 

Відкриваючи семінар, перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак нагадав, що український Уряд схвалив євроатлантичну стратегію та затвердив відповідні заходи. «Мета цих  заходів – інтегрувати українське суспільство в європейську спільноту, залучити громадян до ідеї вступу України в НАТО, - зазначив Богдан Червак. - Інформування громадськості щодо перспектив партнерства України і НАТО має бути аргументованим, чесним і щирим. Саме така форма спілкування допоможе суспільству зробити свій цивілізований вибір.»

Про основні напрямки висвітлення ЗМІ партнерства України і НАТО розповів учасникам семінару віце-президент парламентської асамблеї «Східного партнерства», народний депутат України  Борис Тарасюк. Досвідом протистояння фейковій інформації російської пропаганди щодо відносин України і Альянсу поділився з присутніми голова ГО «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко. З доповіддю про динаміку ставлення громадської думки України до НАТО впродовж 2013-2017 років виступила директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучерів Ірина Бекешкіна.

Також учасники семінару ознайомилися з аналітичними оглядами матеріалів вітчизняних та зарубіжних ЗМІ з питань партнерства України і НАТО (доповідачі – завідувач відділу моніторингу ЗМІ ДНУ «Книжкова палата України імені Івана Федорова» Валерій Гастинщиков, доктор політичних наук Лада Рослицька), почули думку громадськості щодо залучення інститутів громадянського суспільства до інформаційних кампаній (Сергій Джердж, Олег Кокошинський).

Нагадаємо, що Держкомтелерадіо разом з Укртелерадіопресінститутом розробив план навчальних семінарів для представників центральних, регіональних і місцевих ЗМІ щодо  співробітництва України з НАТО та державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції України. Перші семінари «Організація та методи інформування громадськості щодо євроатлантичної інтеграції» та «20 років особливого партнерства України і НАТО: актуальні питання висвітлення співпраці з Альянсом» заплановано провести в Києві. Надалі відбуватимуться виїзні семінари з цієї тематики  у регіонах, передусім – прикордонних. Головний наголос буде зроблено на практичних методах інформування, використанні  у публікаціях результатів соціологічних досліджень щодо співробітництва України з НАТО.

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
11:39 (14.12.2018)
18 грудня о 10.00 в Національному прес-центрі телебачення і радіомовлення України (вул. Хрещатик, 26) відбудеться колегія Держкомтелерадіо.
14:56 (01.11.2018)
До уваги суб'єктів декларування!
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"
12:09 (20.01.2017)
До уваги редакцій державних і комунальних друкованих ЗМІ! Просимо надати Держкомтелерадіо протягом 10 днів після перереєстрації друкованого ЗМІ копію Свідоцтва про державну реєстрацію друкованого ЗМІ.