Головна сторінка 21 вересня 2018
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Вересень 2018
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Новини  »  Оголошення, анонси


Про презентацію англомовного журналу "The Ukrainian: Life And Culture" ("Українське: життя та культура")
28.09.2017 | 10:52 | Прес-служба Держкомтелерадіо версія для друку

4 жовтня 2017 року о 12.00 у приміщенні УНІА «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться презентація англомовного журналу «The Ukrainian: Life And Culture» («Українське: життя та культура»), який видається в США з метою формування позитивного iмiджу України в свiтi за допомогою популяризацii її культури.

У презентації візьмуть участь перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак, головний редактор "The Ukrainian: Life and Culture" Інна Головаха, а також автори та герої публікацій першого номеру журналу - кінознавець  Сергій Тримбач; генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка Дмитро Стус; заступник генерального директора Національного музею Тараса Шевченка Марта Лопатiй; старший науковий спiвробiтник Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнологii НАН України Олена Чебанюк; засновник, менеджер гурту Two Violins Катря Кот; американський пiдприємeць, блогер Пітер Сантенелло.

Модератор – літературознавець, критик, регіональний редактор журналу «Образотворче мистецтво» Ігор Бондар-Терещенко.

Вхід вільний.

Акредитація представників ЗМІ за редакційними посвідченнями на місці.

 

Інформаційно:

«The Ukrainian: Life And Culture» - це перше видання, яке дає українській культурі міжнародну трибуну, робить Україну більш відомою та зрозумілою за кордоном.

Видання розраховано на англомовну аудиторію, виходитиме 4 рази на рiк в паперовому вигляді на додаток до електронного. Поширюватиметься через передплату, соцiальнi мережi та вебсторiнку.

Журнал «The Ukrainian: Life and Culture» видається американською неприбутковою організацією «Ukrainian Cultural Initiatives» (Arlington, VA), утвореною з метою формування позитивного iмiджу України у свiтi за допомогою популяризації культурних артефактів.

Наразі вийшов перший номер журналу.

Над проектом працюють представники української діаспори США (головний редактор журналу Інна Головаха, англомовні літературні редактори  Бірґіт Мід, Пенелопа Белл,  Елвіс Васкес, Сільвія Ортеґа, Вільям Гікс), художник, дизайнер Олексій Чекаль,  автори - журналісти, мистецтвознавці та літературознавці з України.

Засновники проекту вважають, що, незважаючи на триваючу війну та складну політичну та економічну ситуацію, сучасна українська культура розвивається за моделями наймодніших європейських культурних трендів. Постійно з'являються нові імена, триває розвиток кінематографії, швидко розвиваються арт-центри i неформальнi театри не тільки в Києві, але й у великих містах західної та східної України (Харків, Дніпро та Львів). Багато малих міст та селищ по всій країні стають центрами етнічного туризму. Але, на жаль, за кордоном більшість людей не знають про культурне життя та досягнення України та мають задавнений імідж України як культури хаток, вишиванок та борщу.

Мета журналу - зробити таку інформацію відомою у свiтi. Такого видання раніше не існувало ані в США, ані в інших англомовних країнах. В Україні існують чудові журнали про культуру, але вони орієнтовані на українську читацьку аудиторію та публікуються українською чи російською мовами. У США є багато видань української діаспори, які служать потребам діаспорних спільнот, але вони не поширюються на американську аудиторію та дуже мало розповідають про культурне життя саме сучасної України.

«Я живу у Вашингтоні більше 20 років і розділяю свій час порівну між двома країнами, які я люблю. Я завжди хотіла побудувати міст між Україною та США, об’єднавши дві країни разом, тому я заснувала журнал «Українське: життя та культура»… - написала у листі до читачів першого номеру журналу головний редактор  Інна Головаха. - Ми зібрали найкращі українські голоси, щоб розповісти вам про культуру країни: голоси як молодих сміливців, які будують нову Україну, так і старших досвідчених, які можуть розповісти про багато років хвилювань та труднощів. Наші співробітники добре відомі, професійні та успішні у своїх сферах: гуманітарні вчені, журналісти, автори, артисти, блогери та підприємці, які доклали зусиль, щоб допомогти вам пізнати Україну».

У першому номері журналу автори проекту намагались розкрити різні аспекти культурного життя українців - від літературної критики (Ігор Бондар-Терещенко, Василь Карпюк), кінокритики (Сергій Тримбач) до культури антикафе (Дарія Николаєва) й сучасної музики (Олександр Рябін). Про феномен гуцульського театру написав Юрій Атаманюк, про українську художницю Зінаїду Серебрякову, її втечу в 1924 році до Франції та американську виставку розповідає у своїй статті Михайло Красиков. Постійною стане рубрика «Іноземці в Україні й Українці в світі». Цього разу українка Марина Гримич розповіла про українську діаспору в Бразилії, а Петер Сантінелло з Сан-Франциско - про життя американця в Києві.

 

Прес-служба Держкомтелерадіо

Тел. 278-83-52

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
17:27 (19.09.2018)
25 вересня 2018 р. о 17.00 у приміщенні Національної спілки письменників України (вул. Банкова, 2) за участю першого заступника Голови Держкомтелерадіо Богдана Червака відбудеться презентація книги Ольги Бежук "Ольга Басарабова з Левицьких: життя і чин" (м. Львів, Український інститут "Євросоціум").
11:32 (18.09.2018)
21 вересня 2018 року о 10:00 в приміщенні Національного прес-центру телебачення і радіомовлення України (вул. Хрещатик, 26), відбудеться засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
09:36 (04.09.2018)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва у 2018 році.
14:05 (30.08.2018)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців
16:40 (27.08.2018)
Оголошення про проведення конкурсного відбору на посаду директора Державного підприємства "Державне спеціалізоване видавництво "Україна"
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"
14:09 (11.07.2018)
Триває прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі "Краща книга України"
09:44 (05.07.2018)
Туркменська державна видавнича служба та Торгово-промислова палата Туркменістану запрошують вітчизняних видавців, книгорозповсюджувачів, представників поліграфічної галузі, а також виробників поліграфічного обладнання та витратних матеріалів до участі у ХІІ Міжнародній виставці-ярмарку та науковій конференції "Книга - шлях співробітництва та прогресу", які проходитимуть у місті Ашгабат з 2 по 3 жовтня ц.р.
11:06 (01.06.2018)
Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського.
17:07 (24.04.2018)
Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України "Українська книжка року".