Головна сторінка 15 вересня 2019
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Вересень 2019
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Конкурси, премії  »  Конкурси  »  Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва  »  Інформація про конкурс


Протокол засідання журі Всеукраїнського конкурсу на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва
21.12.2016 | 16:36 | Управління видавничої справи і преси версія для друку

 

 

Протокол

засідання журі  Всеукраїнського  конкурсу на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва

 

м. Київ                                                                                       19.12.2016

 

 

 

Присутні:  8 з 11 членів журі.

 

 

Порядок денний:  підбиття підсумків Всеукраїнського  конкурсу на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва 2016 року.

 

 

Слухали:  інформацію заступника голови журі Червака Б. О.  про вимоги до учасників щорічного  Всеукраїнського  конкурсу  на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва, який засновано Державним комітетом телебачення і радіомовлення України у 2007 році з метою сприяння розвитку дитячої періодики, удосконалення традицій випуску періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва, підвищення ролі друкованих засобів масової інформації у вихованні підростаючого покоління, популяризації сучасних технологій художнього оформлення та поліграфічного виконання періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва.

        Заступник голови журі  повідомив, що у 2016 році на Конкурс надійшло 14 друкованих періодичних видань: 10 – для дітей, 4 – для юнацтва, надав стислу характеристику видань. Головуючий звернув увагу членів журі на  необхідність при  обговоренні  друкованих ЗМІ  враховувати зміст видання, виховну та навчальну складові,  рівень художнього оформлення та редакційно-видавничої підготовки, оригінальність дизайнерського рішення, відповідність художнього рішення змісту та цільовому призначенню видання,  якість поліграфічного виконання.

 

Виступили:  Мех Л. Г. зауважила, що деякі журнали традиційно щороку беруть участь у Конкурсі. Деякі видання вже отримували дипломи переможців протягом 2007-2015 років.

Водночас Мех  Л. Г. звернула увагу на один з найстаріших дитячих журналів України – «Дзвіночок», який був заснований  в 1931 році.  Видання навчає юних читачів рідної мови, розповідає про народні традиції та звичаї, розкриває сторінки історії, знайомить із творами  сучасних українських письменників та перлинами світової класики. На шпальтах видання друкуються творчі доробки  юних читачів і відомих письменників. Висловила пропозицію про визнання  журналу «Дзвіночок» переможцем конкурсу в номінації «Краще періодичне друковане видання для дітей».

 

 

Виступили: Василашко В. Ф. підтримав  пропозицію Мех Л. Г. про визнання  журналу «Дзвіночок» переможцем конкурсу в номінації «Краще періодичне друковане видання для дітей». Зазначив, що журнал є взірцем класичного видання для всебічного розвитку дитини.

Василашко В. Ф. запропонував розглянути газету «Я сам/а» як претендента на краще видання для юнацтва. Девіз видання – граючись, навчайся, розвивайся, ставай вихованою людиною, інтелектуалом. Спеціальні рубрики часопису «Я САМ/А»  ведуться  для розвитку умінь, логічного мислення, естетичних смаків, творчих здібностей, вироблення у дитини практичних навичок. Постійні зустрічі редактора з читачами, організація ігрових і навчальних заходів –  своєрідна візитівка редактора.

 

Виступили: Мех Л. Г.  висловила думку про те, що газета «Я сам/а» не відповідає категорії видань для юнацтва. Запропонувала не відзначати переможця в номінації «Краще періодичне друковане видання для юнацтва», оскільки подано незначну кількість гідних претендентів  - загальнодержавних видань, що охоплюють широку юнацьку аудиторію. Таким чином не створено конкурентних умов для визначення переможця. Однак, враховуючи те, що редактор газети «Я сам/а» робить значний внесок у виховання юного покоління, запропонувала відзначити редактора видання заохочувальною грамотою.

 

Виступили: Кононенко О. А. звернув увагу на журнал «Пізнайко», відзначивши потужність цього проекту, значний наклад. Однак у 2014 році журнал отримав звання переможця. 

В той же час Кононенко О. А. підтримав  пропозицію Мех Л. Г. і Василашка В. Ф. про визнання  журналу «Дзвіночок» переможцем конкурсу в номінації «Краще друковане видання для дітей». Членами літературної ради журналу є відомі  українські письменники. Журнал має багаторічну історію.   Кононенко О. А. підтримав  також пропозицію нагородити редактора видання  «Я сам/а» заохочувальною грамотою.

 

Виступили:  врахувавши пропозиції членів журі, заступник голови журі Конкурсу  Червак Б. О. запропонував:

         визнати журнал «Дзвіночок» переможцем конкурсу в номінації «Краще друковане видання для дітей»,

         не  визначати переможця у номінації «Краще періодичне друковане видання для юнацтва»,

         відзначити редактора газети  «Я сам/а» за внесок у розвиток дитячої періодики  та активну участь у вихованні  юного покоління.

 

 

 

Ухвалили:   

 

·         у номінації «Краще періодичне друковане видання для дітей» переможцем  визнати журнал  «Дзвіночок»;

·         відзначити редактора газети  «Я сам/а» Тетяну Кондратенко грамотою за внесок у розвиток дитячої періодики  та активну участь у вихованні  юного покоління.

 

 

Заступник голови журі  Всеукраїнського

конкурсу  на краще періодичне

друковане  видання для дітей та юнацтва,

Перший заступник Голови Держкомтелерадіо                                 Б.О. Червак

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
17:53 (12.09.2019)
Держкомтелерадіо запрошує журналістів регіональних ЗМІ взяти участь у семінарі-тренінгу "Гібридна агресія: розпізнати та попередити"
12:45 (14.08.2019)
Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво» запрошує фахівців наукових установ та закладів вищої освіти, представників влади та громадськості взяти участь у науковій конференції «Енциклопедичний контент і виклики сучасного світу», яка відбудеться 30 жовтня 2019 р.
09:56 (02.07.2019)
Держкомтелерадіо оголошує прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України "Українська книжка року"
17:15 (05.06.2019)
Розпочато прийом заявок на здобуття премії Кабінету Міністрів України ім. Л. Українки за 2019 рік
16:50 (05.06.2019)
Розпочато прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського за 2019 рік
19:12 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду генерального директора ДП "Дирекція фестивально-виставкової діяльності"
19:05 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду директора ДП "Укрпостачпреса"
19:00 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду директора ДП "Державне спеціалізоване видавництво "Україна"
18:55 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду директора ДП "Всеукраїнське державне багатопрофільне видавництво "Маяк"
18:43 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду директора ДП "Харківське багатопрофільне видавництво "Основа"