Головна сторінка 03 березня 2021
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Березень 2021
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Телебачення і радіомовлення  »  Національна суспільна телерадіокомпанія України  »  Реформи в галузі


ПРОТОКОЛ засідання Комісії з реорганізації державного підприємства "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" від 12.04.2016 року
13.04.2016 | 12:27 | Львівська регіональна дирекція НТКУ версія для друку

ПРОТОКОЛ

засідання Комісії з реорганізації державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» від 12.04.2016 року    

 

10 год.                                                                              м. Київ, вул. Туманяна 15

 

ПРИСУТНІ: Любченко О. М. (голова Комісії з реорганізації державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» (далі – Укртелефільм) (далі – Комісія), Смаліус Н. М., Мозна І. О., Лабудєва О. Є., Марковець О. О., Бійма О. І., Аніщенко В. П., Артеменко І. В., Оксенюк О. М., Борисевич Т. Ю., Пащенко Л. А., Коваль В. Л., Семенюк В. І.

ВІДСУТНІ: Казакова О. І., Пєхова С. В.

 

ЗАПРОШЕНІ: працівники Держкомтелерадіо Степанова Н. В. і Білоус М. А. 

Перед початком оголошення засідання Комісії відкритим член трудового колективу Укртелефільму зачитав інформацію про те, що трудовим колективом було оголошено та продовжується безстроковий страйк допоки не буде підписано між трудовим колективом Укртелефільму та Держкомтелерадіо відповідного договору (меморандуму) «щодо гарантій дотримання трудових і соціальних прав працівників Укртелефільму у процесі реорганізації шляхом ліквідації підприємства» стосовно, зокрема, повного розрахунку нарахованих компенсацій за невикористані відпустки, матеріальної допомоги в розмірі 12 посадових окладів, вихідної допомоги, тощо.

 

Любченко О.М. запропонувала заслухати з цього питання представників Держкомтелерадіо.

Степанова Н. В. довела присутнім, що Держкомтелерадіо діє відповідно до свого Положення та Закону України «Про управління об'єктами державної власності» і є органом управління об'єктами державної власності, а не трудовим колективом. На лист трудового колективу Укртелефільму від 10.03.2016 № 34/01 щодо підписання названого договору (меморандуму) «щодо гарантій дотримання трудових і соціальних прав працівників Укртелефільму у процесі реорганізації шляхом ліквідації підприємства» 06 квітня 2016 року Держкомтелерадіо листом від 06.04.2016 № 1113/29/12 на адресу Укртелефільму направив відповідь, в якій, зокрема, зазначив, що 25 лютого 2016 року Комітетом Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики (далі – Комітет) прийнято рішення (протокол № 40) «Про звернення керівництва Національної телекомпанії України щодо ситуації навколо реорганізації Державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм», згідно з пунктом 6 якого Комітетом вирішено погодити Меморандум щодо гарантій дотримання встановлених законодавством трудових та соціальних прав в процесі реорганізації, укладений між трудовим колективом підприємства та керівництвом. Відповідно до частини четвертої статті 105 Цивільного Кодексу України керівництвом, а отже і стороною Меморандуму та гарантом дотримання трудових та соціальних прав трудового колективу, повинна виступати Комісія.

Представники Укртелефільму обурились цією заявою, підняли галас, почали вимагати пояснень Держкомтелерадіо тощо, на що Любченко О.М. зауважила, що тут проходить засідання Комісії, а не відбувається зустріч Держкомтелерадіо з трудовим колективом Укртелефільму, якщо трудовий колектив Укртелефільму висуває вимоги до Держкомтелерадіо, їх представникам слід їхати саме до Держкомтелерадіо та на офіційному рівні ставити відповідні вимоги, а не сперечатись із окремими представниками органу управління, які не мають відповідних повноважень відповідати на всі поставлені питання. Комісія засідає виключно відповідно до повноважень Комісії, і давайте дотримуватись визначених законодавством вимог до порядку засідання Комісії. 

Члени Комісії – представники трудового колективу Укртелефільму та інші представники трудового колективу Укртелефільму обурились такою заявою голови Комісії, висловили черговий раз недовіру Любченко О.М. та залишили залу засідань.

 

Любченко О.М. зауважила, що більшість від складу Комісії, а саме 8 членів Комісії присутні на засіданні Комісії, що дозволяє вважати рішення даного засідання правомірним. Запропонувала ведення протоколу доручити члену Комісії Ковалю В. Л. Поцікавилася чи є інші пропозиції.

 

Інших пропозицій від членів Комісії не надійшло.

 

Любченко О.М. поставила на голосування пропозицію щодо ведення протоколу засідання Ковалем В.Л.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 «Проти» - 0 «Утримались» - 0 «Не голосували» - 0

Рішення прийнято.

Любченко О.М. довела, що причиною сьогоднішнього засідання Комісії є отриманий нею акт Державної Фінансової інспекції в м. Києві від 08.04.2016 № 04-30/438 «Про неможливість проведення позапланової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Української студії телевізійних фільмів «Укртелефільм» за період з 01.10.2011 по завершальний місяць 2016 року» (далі – Акт). Таким чином, порядком денним пропонується визначити обговорення самого Акту та дій задіяних суб’єктів на виконання цього Акту, зокрема:

-          підписання Акту Любченко О.М., як головою Комісії, та головним бухгалтером Укртелефільму Пєховою С. В. (проте, як з’ясувалось вже на засіданні, Пєхова С. В. відсутня, тому Любченко О.М. запропонувала передати Акт під розпис її помічнику для ознайомлення та організації підпису головним бухгалтером підприємства); 

-          розгляд Акту та визначення зауважень та спеціалізованих пояснень до нього від членів Комісії.

ВИСТУПИЛИ:

Любченко О.М. запропонувала всім членам Комісії ознайомитись із Актом та висловитись щодо його підписання із зауваженнями чи без таких.

Степанова Н. В. ознайомившись із Актом зазначила, що ревізорам працівниками Укртелефільму не було надано під час ревізії повного пакету документів, тому ними не досліджені всі питання, а ті, що досліджувались, досліджені вибірково, знов таки із-за відсутності необхідних документів. Зокрема, в Акті зазначено, що на вимоги ДФІ до голови Комісії Любченко О.М. та до головного бухгалтера Укртелефільму Пєхової С. В. щодо надання підтверджуючих документів щодо стану усунення порушень, виявлених попередніми ревізіями, документів не надано, що унеможливило ревізорам перевірити чи було усунуто підприємством встановлені попередніми ревізіями/перевірками порушення та недоліки; не надано розшифровок/пояснювальних записок до показників фінплану на 2013, 2014  роки та звіту про виконання фінплану за 2015 рік, тому визначити склад доходів  і видатків в повному обсязі, провести  аналіз правильності планування та виконання показників фінансового плану підприємства на 2013, 2014 рік, провести аналіз фінансових результатів діяльності Укртелефільму за 2015 рік не є можливим; не проведено ревізію безготівкових операцій підприємства за період з 01.01.2016 по 01.03.2016 та не перевірено стан розрахунків на 01.03.2016, оскільки головою Комісії та головним бухгалтером Укртелефільму не надано відповідних банківських виписок; не проведено ревізію стану претензійно-позовної роботи, оскільки до ревізії не було надано документів щодо ведення такої роботи; під час ревізії не проведено інвентаризацію грошових коштів в касі Укртелефільму у зв’язку із оголошенням профспілками безстрокового страйку; ревізії не надано банківські виписки, договори та первинні документи Укртелефільму за періоди з 01.10.2011 по 31.12.2012 та з 01.01.2016 по 01.03.2016, що не дало можливості ревізорам визначити розміру надходжень за невиключні права на показ фільмів; не проведено ревізію обліку та руху трудових книжок для перевірки внесення даних щодо прийому та звільнення працівників підприємства, оскільки не було надано ревізорам книги обліку руху трудових книжок, трудових книжок та книги реєстрації наказів; ревізії не надано акти виконаних робіт за договорами по прибиранню приміщень; не надано документів, відповідно до яких мав бути проведений аналіз правильності використання коштів на заходи, пов’язані із Чорнобильською катастрофою; ревізії не надано колективні договори, що регулювали трудові відносини у 2011-2012 роках, розрахунково-платіжні відомості в розрізі працівників, табелі обліку робочого часу, звіти нарахувань і утримань по заробітній платі, цивільно-правові угоди, фінансову та статистичну звітність та інші первинні документи щодо нарахування та виплати заробітної плати в період з 01.10.2011 по 31.12.2012. В Акті зазначається, що відповідно до наданих ревізії пояснень членів трудового колективу Укртелефільму та складеного ними акту Любченко О.М. та Мозна І.О. заблокували своїми діями роботу бухгалтерії по підготовці документів фінансово-господарської діяльності Укртелефільму для ревізорів.

Любченко О.М. звернула увагу членів Комісії, що відповідно до наданої ревізорам заяви Любченко О.М., у зв’язку із блокуванням трудовим колективом Укртелефільму можливості виконання головою Комісії своїх повноважень, Комісія зобов’язала головного бухгалтера Укртелефільму Пєхову С. В. та члена Комісії Аніщенка В.П. забезпечити ревізорів всіма необхідними документами та інформацією для проведення інвентаризації. Проте, станом на 01.04.2016 проведення інвентаризації та явку інвентаризаційних комісій і матеріально відповідальних осіб не забезпечено, та трудовим колективом Укртелефільму повідомлено голову та ревізорів, що інвентаризацію проводити не будуть і документів не нададуть, оскільки оголосили безстроковий страйк. 

Степанова Н. В. довела, що причини ненадання документів мають досліджувати правоохоронні органи. Також висловила пропозицію надати зауваження до Акту на заяву трудового колективу Укртелефільму по факту унеможливлення головним бухгалтером надання документів ревізорам у зв’язку з блокуванням її роботи Комісією.

Любченко О.М. поставила на голосування пропозицію щодо підписання Акту із зауваженнями.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 «Проти» - 0 «Утримались» - 0 «Не голосували» - 0

Рішення прийнято.

Любченко О.М. попросила членів Комісії до 14.04.2016 надати їй зауваження та спеціалізовані пояснення до Акту, та висловила пропозицію надати Акт разом із зауваженнями та поясненнями до МВС України та Національного антикорупційного бюро України.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 «Проти» - 0 «Утримались» - 0 «Не голосували» - 0

Рішення прийнято.

Любченко О.М. висловила пропозицію щодо скасування довіреності Укртелефільму від 07.05.2015 № 63/01, виданої Величко Ніні Геннадіївні, та керуючись статтею 136 КАС України прийняти рішення про відмову від адміністративного позову, поданого до Окружного адміністративного суду м. Києва про визнання наказів Держкомтелерадіо протиправними (незаконними) та їх скасування (справа № 826/2925/16). Голові комісії забезпечити виконання цього рішення шляхом направлення до суду письмової заяви про відмову від адміністративного позову та повідомлення представника про скасування довіреності.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 «Проти» - 0 «Утримались» - 0 «Не голосували» - 0

Рішення прийнято.

Любченко О.М. висловила пропозицію, у зв’язку із зміною керівництва Укртелефільму та непередачею від колишнього керівництва чинному голові Комісії всіх документів та печаток, виготовити печатку Укртелефільму та визнати непередану печатку недійсною.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 «Проти» - 0 «Утримались» - 0 «Не голосували» - 0

Рішення прийнято.

Степанова Н. В. запропонувала розглянути питання безстрокового страйку трудового колективу Укртелефільму в частині нарахування заробітної плати працівникам у період, починаючи з оголошення безстрокового страйку.

Любченко О.М. попросила зафіксувати в протоколі, що станом на сьогодні страйк продовжується, він не суперечить законодавству, проте заробітна плата оплачуватись не буде.

У зв’язку з тим, що до Акту ревізії пропозицій більше не висловлено, Любченко О.М. оголосила засідання закритим, та запропонувала визначатись із датою та часом наступного засідання Комісії в робочому порядку.

 

Голова                                                                                 О. М. Любченко

 

Секретар                                                                             В. Л. Коваль

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
14:51 (01.03.2021)
Прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
16:25 (16.02.2021)
24-27 березня 2021 року відбудеться тренінг "Моделі роботи уповноважених з дотримання стандартів та/або реагування на скарги у медіа"
16:36 (21.01.2020)
До уваги громадян! Безоплатну правову допомогу ви можете отримати на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги https://legalaid.gov.ua
17:15 (28.10.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 23.10.2019 № 434 надано чинності стандарту із виготовлення підручників і навчальних посібників для загальноосвітніх навчальних закладів (СОУ 18.1-02477019-07:2015)
17:55 (04.04.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 17 січня 2019 року №23 затверджено "Інструкцію з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення"
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"