Головна сторінка 24 червня 2019
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Червень 2019
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Зв'язки з регіонами  »  Інформаційна карта областей (регіонів)  »  Інформаційні довідки за 2014 рік


Стан інформаційного простору Рівненської області у ІІ півріччі 2014 року
12.12.2014 | 15:24 | Департамент інформаційної політики версія для друку

 

 

ЗВІТ

про підсумки розвитку інформаційної та видавничої сфер

Рівненської області

 

І. Загальна оцінка ситуації в інформаційному просторі

Інформаційний простір Рівненської області характеризується створенням належних умов для вільної та безперешкодної діяльності суб’єктів інформаційних відносин, максимального задоволення інформаційних потреб населення області та захисту його конституційних прав на інформацію. Наявна конструктивна співпраця між владою, засобами масової інформації та громадськістю, забезпечується відкритістю у діяльності органів влади.

 

ІІ. Телебачення і радіомовлення

1.Телебачення

1.1.         Кількість та структура телеорганізацій.

В області нараховується 6 телерадіокомпаній, які працюють на підставі виданих Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення ліцензій. Серед них за формою власності:

- державних – 1 (РОДТРК);

- приватних – 5 (ПП ТРК «Сфера ТВ», ТзОВ ТРК «Рівне 1», ТОВ ТРК «Ритм», ТзОВ ТРК «Дубно», НАЕК «Енергоатом»).

Усі ТРК за сферою розповсюдження – місцеві.

 

1.2. Відсоток населення і території, що охоплені програмами телекомпаній:

-                     обласна державна телерадіокомпанія – Рівненська область;

-                     ТзОВ «Телекомпанія «Рівне – 1» – м.Рівне і навколишні населені пункти, м.Дубровиця;

-                     ТзОВ ТРК «Дубно» – місто Дубно і навколишні населені пункти;

-                     НАЕК «Енергоатом» – місто Кузнецовськ;

-                     ПП «Сфера-ТВ» – мм. Рівне, Дубно, Радивилів, Сарни, Кузнецовськ, Березне, Костопіль, Здолбунів, Дубровиця, смт Квасилів (Рівненський район);

-                     ТОВ ТРК «Ритм» - Рівненський район, мм. Костопіль та Здолбунів.

 

2. Радіомовлення

2.1. Кількість та структура радіоорганізацій:

В області за ліцензіями Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення працює 15 радіоорганізацій, у тому числі в комунальній власності:

КП ТРК «Полісся» (м. Сарни та Сарненський район);

ТРК «Березне» (м.Березне);

КП  «ТРК «Бурштиновий шлях» (спільний проект Кузнецовської міської та Володимирецької районної рад Рівненщини і Маневицької районної ради Волинської області).

 

2.3. Стан, проблеми та перспективи мережі проводового мовлення.

Мережа проводового радіомовлення скоротилася до 23 тисяч 135 абонентських точок, у тому числі 16 тисяч з них знаходяться в обласному центрі. Таким чином на основну кількість населення, котре проживає в районах, а це понад 909 тисяч чоловік, припадає всього 7 тисяч радіоточки, або ж по 77 на кожну тисячу населення, котре проживає за межами Рівного.    

Редакції проводового радіомовлення продовжують працювати у 9 районах (Демидівському, Дубровицькому, Зарічненському, Корецькому, Костопільському, Млинівському, Радивилівському, Рівненському, Сарненському районах) та місті Кузнецовську.

На заміну проводовому радіо впевнено приходить ФМ-мовлення: у м. Сарни та Сарненському районі - КП «Полісся», м.Березне - ТРК «Березне», спільний проект Кузнецовської міської та Володимирецької районної рад Рівненщини і Маневицької районної ради Волинської області – КП  «ТРК «Бурштиновий шлях».

Крім цього в УДЦР замовлено прорахунок частот для створення місцевого ефірного радіо у Демидівському, Млинівському та Радивилівському районах.

 

5. Впровадження цифрового мовлення.

З головної вежі області, що в с.Антопіль Рівненського району, нині розповсюджуються програми АТЗТ «УНТК» («Інтер»), Національної телекомпанії України (НТКУ), ТОВ «Міжнародна комерційна ТРК «ICTV», ТОВ «Телестудія «Служба інформації» (НТН), ТОВ ТРК «Кіно ТВ» (Ентер-фільм), ТОВ «ТРО «Мульти Медіа Сервіс» (К1), ТОВ ТРК «Україна», ТРК «Студія «1+1»,  ПАТ «ТК «ТЕТ», ТОВ ТРК «НБМ» (5 канал), ПрАТ «ММЦ «СТБ», ТОВ «Музичне телебачення» (MTV-Україна), ТОВ «Новий канал», ТОВ «Телеканал «К2», ТОВ «Телеодин» (М1), ТОВ ТРК «Україна» (Індіго), ТОВ «Телеканал «Мега», ТОВ «Голдбері», ТОВ «Реал Істейт ТВ» (2+2), ТОВ «Тотвельд» (X-Sport), ТОВ ТРК «Музика ТВ» (Піксель-ТВ), ТОВ ТРК «Нові комунікації» (Добро), ТОВ ТРК «Бізнес», ТОВ ТРК «Україна» (НЛО-ТБ), ТОВ «ТВ «112 Україна», ТОВ «Аспера 2011» (Ескулап-ТВ), ТОВ «Банківське телебачення» (БТБ), ТОВ «Корона Санрайс» (Вінтаж-ТВ), ТОВ «Телеканал «Тоніс», а також трьох місцевих каналів –  Рівненської ОДТРК, ТОВ ТРК «Рівне-1» і ТОВ ТРК «Ритм».

30 телевізійних каналів з використанням цифрових технологій ретранслюється у Кузнецовську, 31 – у Дубровиці.

У селі Копань Демидівського району розпочалося будівництво передавального комплексу, введення в експлуатацію якого заплановано у ІІ півріччі 2015 року.

 

6. Проблемні питання, що потребують нагального вирішення.

-                     сприяння розширенню мережі ФМ радіомовлення РОДТРК;

-                     сприяння розширенню цифрового мовлення місцевих ТРК.

 

ІІІ. Видавнича справа та преса.

1.                Книговидання та книгорозповсюдження

1.1 Кількість та основні відомості про суб'єктів видавничої справи, що внесені до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції.

У Рівненській області нараховується 59 суб’єктів видавничої справи, внесених до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції. Більшість поліграфічних підприємств області переважно спеціалізуються на випуску газетної та рекламної продукції. Усі поліграфічні підприємства знаходяться у приватній власності.

 

1.2. Випуск книжкової продукції за назвами та тиражами, у тому числі українською мовою.

Упродовж 2014 року у Рівненській області видано 0,020 тис. примірників на суму 2,343 тис. грн. Книги видано за кошти місцевих бюджетів. Книги надруковано українською мовою.

 

1.3. Стан, проблеми та перспективи розвитку підприємств книгорозповсюдження.

У регіоні функціонує 174 об’єкти книжкової торгівлі, в тому числі: 41 спеціалізований книжковий магазин, 19 спеціалізованих книжкових кіосків та 114 відділів і прилавків з реалізації книжкової продукції; постійно діючих лотків та торгових місць на ринках області.

У 5 містах області із загальною чисельністю населення до 20 тис. жителів функціонує 31 книжковий об’єкт торгівлі, у 7 селищах із загальною чисельністю від 5 до 10 тис. жителів – 30, у 9 селищах із загальною чисельністю до 5 тис. жителів – 18 об’єктів роздрібної торгівлі книжковою продукцією, що відповідає вимогам розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 червня 2008 року № 902, та значно перевищує встановлену їх мінімальну кількість.

У 6 містах області із загальною чисельністю населення понад 20 тис. жителів, при встановленій мінімальній кількості 18 об’єктів роздрібної торгівлі книжковою продукцією, функціонувало 50 об’єктів книгорозповсюдження.

У сільській місцевості, де книготорговельна мережа відсутня, реалізація друкованої продукції, в тому числі книг, здійснюється через відділення поштового зв’язку, шляхом використання послуги «Книга – поштою», а також за індивідуальним замовленням через підприємства системи споживчої кооперації.

Питання щодо розвитку та стану функціонування роздрібної книготорговельної мережі знаходиться на постійному контролі в облдержадміністрації.

 

1.4. Виставкова діяльність.

Обласна державна адміністрація постійно співпрацює з поліграфічно-видавничими підприємствами області щодо їх залучення до участі у місцевих та всеукраїнських книжкових виставках-ярмарках. Щорічно в обласному центрі під час святкування Дня Незалежності та Дня міста організовуються заходи з метою сприяння розвиткові вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження.

Щороку 23 квітня - у Всесвітній день книги та авторського права підводяться підсумки обласного конкурсу «Краща книга Рівненщини». Основними завдання конкурсу є виявлення кращих видань місцевих авторів, виховання культури читання та любові до книги серед дітей та молоді. Для організації та проведення конкурсу щорічно обирається організаційний комітет та журі, до складу яких входять відомі краяни: громадські діячі, письменники, художники, журналісти, краєзнавці. Участь у конкурсі беруть документи: історико-краєзнавчі дослідження, науково-популярна, пізнавальна література, біографічні дослідження, присвячені видатним діячам науки і культури, мемуари, поетичні та прозові твори, довідкові видання місцевих авторів, що вийшли друком впродовж останніх 5-ти років. Конкурс проходить в 2 етапи: перший (під час якого різними формами виявляється позитивна думка читачів про друковані видання Рівненщини) та другий (остаточне визанчення книг-переможців членами журі конкурсу). Номінації конкурсу: «Краще історико-краєзнавче видання»; «Краще довідкове видання»; «Краща поетична збірка»;  «Краще прозове видання»; «Краще видання з мемуаристики та документалістики»;  «Краще видання для юнацтва та молоді»; «Краще видання для дітей»; «Кращий літературний дебют»; «Краще поліграфічне видання»; «Краще художнє оформлення книги».

 

2. Стан, проблеми та перспективи розвитку поліграфічних підприємств.

У Рівненській області випуском і виготовленням поліграфічної продукції займається близько 59 суб’єктів видавничої справи.

На ринку поліграфічних послуг працюють такі приватні підприємства-фірми як «Формат-А», «Зет», приватні підприємства «Панорама бізнесу», «Поліграф-Інтекс», «Прінт-експрес», товариства з обмеженою відповідальністю «Планета-друк», «Автобан-поліграф», «Принт Хаус», «Острозька друкарня», «Каліграф», «Друк Волині», ВАТ «Володимирецька друкарня», ЗАТ «Костопільська друкарня».

Більшість поліграфічних підприємств області переважно спеціалізуються на випуску газетної та рекламної продукції.

 

 

3. Періодичні друковані засоби масової інформації

3.1. Кількість та структура друкованих ЗМІ.

За інформацією головного управління юстиції у Рівненській області станом на 1 грудня 2014 року в області зареєстровано та перереєстровано 159 періодичних друкованих видання, у тому числі 20 комунальних друкованих засобів масової інформації.

У звітному періоді не припинено випуску жодного комунального видання через фінансові причини. Станом на звітний період в області забезпечено вихід усіх районних і міських газет, заснованих за участю органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

 

3.2. Передплата та розповсюдження періодичних друкованих видань.

Під час передплатної кампанії проводиться широка рекламна робота в друкованих засобах масової інформації, організовано конкурси з передплати, лотереї для передплатників, укладено договори з розповсюдження періодичних друкованих видань на поточний рік.

 

3.3. Стан, проблеми та перспективи реформування комунальних друкованих видань.

Проблемою на шляху реформування є відсутність законодавчої бази, яка б регулювала процес роздержавлення комунальних ЗМІ.

 

4. Проблемні питання, що потребують нагального вирішення.

Рівненська облдержадміністрація підтримує необхідність прискорення процесу роздержавлення друкованих ЗМІ. Позитивним кроком у даному напрямі є   внесений на громадське обговорення доопрацьований Держкомтелерадіо проект Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». Підтримуємо даний законопроект в частині надання державної підтримки реформованим друкованим ЗМІ місцевої сфери розповсюдження, зокрема, щодо:

- тимчасової, на перехідний період, державної фінансової підтримки реформованих редакцій;

- безоплатної передачі майна колективам редакцій реформованих видань;

- довгострокової оренди приміщень, що перебувають у державній або комунальній власності, в яких на час реформування перебували редакції, зі сплатою за ставками, визначеними для бюджетних організацій;

- адресної підтримки реформованих друкованих засобів масової інформації  місцевої сфери розповсюдження;

- надання редакціям реформованих друкованих ЗМІ місцевої сфери розповсюдження пріоритетного права на укладення договорів про висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Окрім того, подаємо низку пропозицій, напрацьованих у результаті консультацій з редакторами місцевих друкованих ЗМІ:

- знизити податкові ставки для державних друкованих ЗМІ на початковому етапі реформування;

- зменшити вартість послуг передплати та доставки періодичних видань, які надає УДППЗ «Укрпошта»;

 - розробити механізм забезпечення місцевої преси здешевленим газетним папером, який є важливою витратною складовою при виготовленні друкованої продукції;

- підвищити кваліфікацію журналістів, навчання керівників редакцій сучасному менеджменту тощо;

- розробити та ввести в дію програми пільгового кредитування державних друкованих видань, що приймають участь у процесі реформування.

 

 

ІV. Забезпечення інформаційної безпеки держави на регіональному рівні.

1. Результати проведення моніторингу матеріалів друкованих ЗМІ, а також Інтернет-ресурсів з метою виявлення та документування повідомлень, що містять заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, посягання на територіальну цілісність і недоторканість, пропаганду війни, сепаратизму і тероризму та кількість звернень до органів прокуратури з проханням вжити заходів щодо припинення протиправної діяльності в інформаційній сфері.

Працівниками управління здійснюється щоденний моніторинг матеріалів друкованих ЗМІ місцевої сфери розповсюдження та місцевих Інтернет-ресурсів з метою виявлення та документування повідомлень, в яких вміщено заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, посягання на територіальну цілісність і недоторканність, пропаганду війни, сепаратизму і тероризму.

Станом на 05 грудня ц.р. матеріалів з фактами сепаратистських та інших проявів, котрі загрожують територіальній цілісності держави, у місцевих друкованих ЗМІ та Інтернет-ресурсах не зафіксовано.

 

V. Діяльність щодо інформаційного супроводу пріоритетних напрямів зовнішньої та внутрішньої політики держави.

1. Висвітлення місцевими ЗМІ актуальних питань державної політики.

З метою сприяння висвітленню офіційної точки зору вищих посадових осіб держави з питань реалізації внутрішньої та зовнішньої політики постійно проводиться моніторинг опублікованих матеріалів про діяльність Президента України, Кабінету Міністрів України, оприлюднених на офіційних сайтах. Потому вони розміщуються на сайті облдержадміністрації з подальшим розсиланням місцевим ЗМІ.

В обласних, міських і районних газетах систематично вміщуються матеріали про діяльність обласної та районних держадміністрацій, виконкомів рад міст обласного значення. 

Систематично здійснюється інформування громадськості про діяльність центральних і місцевих органів виконавчої влади в прямому телевізійному ефірі ОДТРК і ТРК «Рівне-1».

Прямий діалог керівництва облдержадміністрації з населенням області з питань діяльності органів виконавчої влади запроваджено в телепередачах  «Один на один», «Громадська приймальня», «Актуальна тема» Рівненської обласної державної телерадіокомпанії, «Телемайдан», Теле-Прес-Клуб» - ТРК «Рівне-1» та «Гість у студії» - ТК «Сфера-ТВ».

Для інформування громадськості про діяльність облдержадміністрації   організовується проведення прес-конференцій, брифінгів, виїзних медіа-заходів, розміщення в друкованих засобах масової інформації інтерв'ю, коментарів з актуальних питань, а також тематичних теле- та радіорепортажів, сюжетів, передач.

Облдержадміністрація співпрацює із місцевими та всеукраїнськими  друкованими та електронними засобами масової інформації. Заздалегідь  інформує  їх про події, заходи, які здійснюються облдержадміністрацією. Також  інформація про їх проведення завчасно  розміщується на веб-сторінці обласної державної адміністрації. Своєчасне інформування про діяльність облдержадміністрації та її структурних підрозділів проводиться також за допомогою електронної розсилки.

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації сприяє висвітленню у місцевих засобах масової інформації обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади.

На офіційному сайті облдержадміністрації впроваджено рубрику «Децентралізація влади і реформа місцевого самоврядування».

31 липня інформацію про проведення в облдержадміністрації «круглого столу» щодо внесення змін до Конституції України стосовно децентралізації державної влади, розміщено на офіційних сайтах обласної державної адміністрації в рубриках новин («Децентралізація збільшить можливості громад», обласної ради («Актуальне питання – децентралізація влади»), Головного управління юстиції у Рівненській області («31.07.14. Головне управління юстиції у Рівненській області повідомляє»).

1 серпня в «Інформаційній програмі «День» («РТБ» РОДТРК), на Інтернет-сторінці зазначеного телеканалу, а також на сторінках низки місцевих Інтернет-порталів («Вісті Рівненщини», «Erve.ua») висвітлено інформацію про проведення вищезазначеного заходу.

Також, у місцевих друкованих засобах масової інформації оприлюднено інформаційні матеріали щодо питання децентралізації влади, зокрема, у повідомленнях: «Спільне звернення голови райдержадміністрації та учасників засідання круглого столу на тему: «Актуальні питання взаємодії суб’єктів підприємницької діяльності й органів виконавчої влади» (газета «Сарненські новини» (Сарненський район), № 54 від 31.07.2014); «Більшість владних повноважень – громаді» (газета «Рідний край» (Гощанський район), рубрика «Обговорюємо», № 31 від 02.08. 2014).

26 серпня ц.р. в Рівненській області проведено загальнообласний день інформування населення на тему «Реформа місцевого самоврядування як поштовх до повноцінного розвитку громад». У рамках заходу охоплено понад 10 тисяч осіб. Тематичні інформаційні матеріали висвітлено на офіційних веб-сайтах місцевих державних адміністрацій і виконавчих комітетів рад міст обласного значення, на сайтах окремих центральних районних бібліотек, у місцевих друкованих комунальних засобах масової інформації, в ефірах проводового радіомовлення, на інформаційних стендах селищних і сільських рад.

Інформаційні матеріали «Реформа місцевого самоврядування як поштовх до повноцінного розвитку громад» розміщено на сайті Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти для подальшого їх обговорення у педагогічних колективах області.

Учасники заходів загалом позитивно оцінюють зміни до Конституції України в частині реформування місцевого самоврядування. Разом з тим, відмічено відсутність законодавчо закріплених можливостей висловлення недовіри представнику Президента України у відповідній території, що може призвести до порушення системи стримувань та противаг; не має чітких критеріїв визначення одиниць адміністративно-територіального устрою та їх формування (громади).

Також запропоновано розглянути досвід Республіки Польща у даному питанні, зокрема в частині етапів трансформації організаційної структури країни з відомчо-територіальної на територіальну, розподілу повноважень місцевої законодавчої та виконавчої влади, а також системи нагляду і контролю над діяльністю місцевого самоврядування. Адміністративно-територіальний устрій пропонується розглядати відповідно до затвердженої Європейським Союзом номенклатури територіальних одиниць для статистики (NUTS) та місцевих адміністративних одиниць (LAU).

Окрім того, у місцевих друкованих засобах масової інформації різних форм власності оприлюднено інформаційні матеріали щодо питання децентралізації влади:

-                                             29.08.2014 під час прямого ефіру районного проводового радіомовлення та ТРК «Полісся»;

-                                             03.09.2014 у повідомленні «Професори «водника» працюватимуть над бюджетом країни» (сайт газети «Рівне вечірнє»);

-                                             «Реформа місцевого самоврядування як поштовх до повноцінного розвитку громад» (газета «Сарненські новини» (Сарненський район), рубрика «На злобу дня», №62, 02.09.2014);

-    18.09.2014 у статті «Реформа місцевого самоврядування: зміни, що чекають на Рівненщину» (сайт «ВСЕ»);

-                     «Інтеграція до євроструктур вимагає досконалого Основного Закону України» (газета «Сарненські новини», рубрика «Обговорення», №68, 23.09.2014).

 

 

 

2. Здійснення інформаційного супроводу процесів європейської інтеграції.

У звітному періоді в обласних, районних і міських друкованих засобах масової інформації, в тому числі комунальних, розміщено  публікації під рубриками «Міжнародні зв’язки», «Співробітництво», «В області», «Йдемо в Європу», «Рівне зможе розвиватися завдяки європейським інвестиціям»», «ЄС та Україна», «Інтеграція», «Міжнародні новини», «Актуально», «Євроінтеграція», «Місцеве самоврядування», «У постійних комісіях рад», «В області», «У навчальних закладах», «Зустрічі», «Співробітництво», «Єропейські перспективи», «Міжнародні зв’язки», «Візити».

 

VІ. Доступ до публічної інформації.

Обласна державна адміністрація упродовж звітного періоду продовжувала вживати  заходи для забезпечення конституційних прав громадян на письмове звернення та особистий прийом органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Інформація про організацію роботи із зверненнями громадян періодично оприлюднюється у місцевих друкованих та електронних ЗМІ. Зокрема, в інформаційних матеріалах повідомлялося про функціонування гарячої телефонної лінії (0 800 500 078), що переходить в новий режим роботи: усі дзвінки у питаннях допомоги кримським, луганським та донецьким сім’ям прийматимуться з 9 до 20 години у робочі дні та з 10 до 16 – у вихідні.

 

VІІ. Пропозиції щодо подальшого розвитку інформаційної та видавничої сфер:

-                     Рівненська облдержадміністрація підтримує необхідність прискорення процесу роздержавлення друкованих ЗМІ;

-                     з метою забезпечення контролю за дотриманням інформаційного законодавства засновниками друкованих ЗМІ слід повернути функції реєстрації друкованих ЗМІ відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації;

-                     у зв’язку із численними зверненнями редакцій місцевих друкованих засобів масової інформації доцільно розглянути пропозицію стосовно зменшення вартості послуг передплати та доставки періодичних видань, які надає УДППЗ «Укрпошта».

 

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
17:15 (05.06.2019)
Розпочато прийом заявок на здобуття премії Кабінету Міністрів України ім. Л. Українки за 2019 рік
16:50 (05.06.2019)
Розпочато прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського за 2019 рік
18:00 (04.06.2019)
Оголошується конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії “В”
19:12 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду генерального директора ДП "Дирекція фестивально-виставкової діяльності"
19:05 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду директора ДП "Укрпостачпреса"
19:00 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду директора ДП "Державне спеціалізоване видавництво "Україна"
18:55 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду директора ДП "Всеукраїнське державне багатопрофільне видавництво "Маяк"
18:43 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду директора ДП "Харківське багатопрофільне видавництво "Основа"
12:08 (06.05.2019)
Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики
15:28 (19.04.2019)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України розпочав прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі "Краща книга України"