Головна сторінка 05 березня 2021
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Березень 2021
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Державні стипендії діячам інформаційної галузі  »  Положення про державні стипендії видатним діячам інформаційної галузі


Протокол засідання Комісії для конкурсного відбору кандидатів на призначення державних стипендій для видатних діячів інформаційної сфери від 28 січня 2014 року
30.01.2014 | 11:20 | Департамент інформаційної політики версія для друку

ПРОТОКОЛ № 1

 

Комісії  для конкурсного відбору кандидатів  

на призначення державних стипендій  

для видатних діячів інформаційної сфери від 28 січня 2014 року

 

3

м. Київ, вул. Прорізна, 2, кім. 805

 

ПРИСУТНІ:  Мураховський А.Л.   Голова Комісії,

                           Червак Б.О.   заступник  Голови Комісії;

члени Комісії: Абрамов С.О.,  Кононенко О.А.,  Бартош Н.В.,

 

Секретар Комісії Трижичинський І.М.

 

Вів засідання Голова Комісії   Мураховський А.Л.

 

 

Мураховський А.Л. доповів, що кількість присутніх членів Комісії має кворум та дозволяє вважати її засідання правомірним. Оголосив порядок денний роботи Комісії. 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про розгляд списку кандидатів на здобуття державних стипендій видатним діячам інформаційної сфери (довічна державна стипендія).

2. Про розгляд списку кандидатів на здобуття державних стипендій видатним діячам інформаційної сфери (строком на два роки).

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд списку кандидатів на здобуття державних стипендій видатним діячам інформаційної сфери (довічна державна стипендія,  список додається).

 

ДОПОВІдаВ:

Трижичинський І.М.  відзначив, що відповідно до Положення про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров'я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери, затвердженого Указом Президента України від 10 вересня 2011 року № 906/2011 Держкомтелерадіо України має здійснити конкурсний відбір пропозицій щодо кандидатур на одержання державних стипендій та запропонував список кандидатів, які були запропоновані на розгляд комісії.

Ознайомив членів Комісії з поданням Національної спілки журналістів України (НСЖУ), Національної спілки письменників України (НСПУ), Київської спілки журналістів України (КСЖУ),  Української асоціації виробників поліграфічної продукції, Броварської районної державної адміністрації Київської області щодо висування претендентів на здобуття стипендій.

 

 

 

ВИСТУПИЛИ:

 

Мураховський А.Л. поцікавився у присутніх членів Комісії, чи немає зауважень та пропозицій до запропонованого списку. Зауважень та пропозицій від членів Комісії не надійшло. Поінформував, що до Держкомтелерадіо подано 2 кандидатури  на здобуття довічних державних стипендій видатним діячам інформаційної сфери, які висунуто національної спілкою письменників України та  Національною спілкою журналістів України. Запропонував розглянути подані кандидатури поіменно, а саме Малишевського Ігоря  Юрійовича.

 

Малишевський І.Ю. народився 18 січня 1936 року у м. Києві. Закінчив факультет журналістики Київського університету, працював на Республіканському радіо, з 1962 року – в  редакції журналу “Вітчизна”.

Ігор Юрійович автор багатьох публіцистичних книжок, романів, документальних повістей, сценаріїв художніх, телевізійних, документально-публіцистичних і науково-популярних фільмів. Твори Ігоря Малишевського перекладено багатьма мовами світу.

Лауреат Державної премії України ім. Т.Шевченка (1978 рік), премії  ім. Я.Галана. У 1983 році Малишевському І.Ю. було присвоєно почесне звання “Заслужений журналіст Української УРСР”.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

“За” -  5                “Проти” -  0                 “Утрималися” - 0

Кандидатура підтримана.

 

Мураховський А.Л. запропонував розглянути кандидатуру Шевелєвої Олександри Іванівни.

 

Шевелєва О.І.  народилася 27 липня 1933 року в селі Вишеньки Коропського району Чернігівської області. У 1951 році закінчила Ніжинський технікум культосвітніх працівників, згодом Сумський педагогічний інститут.

У 1963 році працювала в обласній газеті “Ленінська правда”. Роботу інспектора відділу кадрів поєднувала з творчим пошуком журналістських матеріалів, працюючи кореспондентом агентства преси “Новини Сумщини”. Протягом більше десяти років обіймала посаду відповідального секретаря обласної журналістської організації.

Впорядкувала і видала книгу “Деловая элита Сумщины”.

Працювала директором “Журфонду” при обласній організації. Нині – голова ради ветеранів обласної організації журналістів.

За багаторічну сумлінну працю відзначена подяками, грамотами, дипломами Спілки журналістів України та місцевих органів влади. Нагороджена медалями “Ветеран праці”, “Ветеран журналістики”, “Золота медаль Української журналістики”.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

 

“За” -  5                 “Проти” -  0                 “Утрималися” -  0

Кандидатура підтримана.

 

 

 

 

Мураховський А.Л. зазначив, що розгляд першого питання завершено. Запропонував, перейти до розгляду другого питання. Поінформував, що на здобуття державних стипендій видатним діячам інформаційної сфери строком на два роки висунуто 3 кандидатури.  Запропонував розглянути кандидатуру Доцина  Івана Васильовича.

 

Доцин І.В. відомий в Україні журналіст-історіограф, видавець, краєзнавець, літописець та письменник. Має великий досвід роботи у районній, міській, обласній та республіканській пресі на різних посадах: від кореспондента до заступника редактора видання, на Броварському радіо, як завідувач відділу та Національному радіо, як позаштатний кореспондент.

З 1994 року Доцин І.В. очолює видавництво “Водограй”. Плідно працює на ниві дослідження та вивчення історії Броварського краю, проводить велику пошуково-дослідницьку, творчу та редакційно-видавничу роботу по підготовці до друку історико-документальних матеріалів. Він автор і видавець багатьох книг, а також  співавтор серії “Броварська минувшина” історико-краєзнавчі праці “Літописна скарбниця”, “Історія поселень Броварського краю” та інші. Видавши трикнижжя “Броварська минувшина”, зробив вагомий внесок у розвиток історіографії та краєзнавства Придеснянського краю, у збагачення історико-культурної спадщини Київського регіону  та Української держави зокрема.

Доцин І.В. нагороджений Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, Президії Українського фонду культури, Міністерства освіти і науки та Держкомтелерадіо України; у 2007 році удостоєний почесного звання України “Заслужений працівник культури України”; у 2010, 2012 та 2013 роках був стипендіатом голови Київської обласної державної адміністрації видатним діячам культури.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

“За” - 0                      “Проти” -  5                “Утрималися” - 0

 

Кандидатура не підтримана.

 

 

Мураховський А.Л. запропонував розглянути кандидатуру Тимошенка Володимира  Івановича.

 

Тимошенко В.І. народився в с. Козаровичі Вишгородського району Київської області. З 1965 по 1968 роки навчався у Вольському військовому училищі, після закінчення якого проходив службу на різних командно-політичних посадах в лавах Радянської Армії та Збройних Сил України. З 1994 по 1996 роки займав посаду завідувача відділом видавництва ЦК ЛКСМУ “Молодь”. З 1996 року і по теперішній час – головний редактор журналу “Юний натураліст”. Даний часопис друкується без державної підтримки і у 2003 році, Міністерством освіти і науки кваліфікується як видання, що відповідає шкільним програмам з природних дисциплін.

Тимошенко В.І. у 2013 році відзначений урядовою відзнакою – Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, має 11 медалей Збройних Сил, відзначений почесним нагрудним знаком “За заслуги перед Збройними Силами України”; орден “Святий князь Володимир” 4 ступеня, медаль “20 років Незалежності України” та “Трудова Слава”. Також відзначений Почесною грамотою Держкомтелерадіо України та заохочувальною відзнакою “За заслуги у розвитку інформаційної сфери” ІІІ ступеня.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

“За” -  5                     “Проти” -  0               “Утрималися”  - 0

 

Кандидатура підтримана.

 

 

Мураховський А.Л. запропонував розглянути кандидатуру Шабанова Романа  Миколайовича.

 

Шабанов Р.М. розпочав свою трудову діяльність на посаді молодшого наукового співробітника у Київському філіалі Всесоюзного науково-дослідного інституту спеціальних видів друку після закінчення технологічного факультету Українського поліграфічного інституту спеціальних видів друку.

З 1977 по 1985 роки працював на посадах: майстра, заступника начальника, начальника цеху офсетного друку головного підприємства Республіканського виробничого об’єднання “Поліграфкнига”; з 1985 по 1995 роки – головний інженер Київської нотної фабрики, яка була структурним виробничим  підрозділом цього ж об’єднання.

Очолюваний ним виробничий підрозділ став піонером в освоєнні технології офсетного друку для випуску багатокольорових, високохудожніх видань, які відзначені нагородами багатьох конкурсів, виставок та премій.

У 1995 році Шабанов Р.М. створив приватне видавничо-поліграфічне підприємство “Техніка”, яке займає одне з передових позиції у видавничо-поліграфічній галузі.

Активна виробнича і громадська діяльність Шабанова Р.М. відзначена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2010 рік), нагородами і заохочувальними відзнаками органів виконавчої влади та громадських організацій.

 

 

ГОЛОСУВАЛИ:

“За” -   0                   “Проти” -  5                “Утрималися” -  0

Кандидатура не підтримана.

 

 

УХВАЛИЛИ:

 

 

 

 

1) Запропонувати кандидатури Малишевського І.Ю., Шевелевої О.А. на призначення  довічних державних стипендій видатним діячам  інформаційної сфери.

 

2) Запропонувати кандидатуру Тимошенка В.І., на призначення  йому державної стипендії видатним діячам  інформаційної та видавничої сфери (строком на два роки).

 

 

Голова Комісії                                                     А.Л. Мураховський

 

 

Секретар Комісії                                       І.М. Трижичинський

 

 

Члени Комісії:

 

Директор департаменту

телебачення  і радіомовлення                              С.О. Абрамов

 

 

Директор департаменту

видавничої справи і преси                                   О.А. Кононенко

 

 

Директор департаменту

інформаційної політики                                        Б.О. Червак

 

 

Директор  фінансово -

економічного департаменту                                 Н.В. Бартош

 

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
14:51 (01.03.2021)
Прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
16:25 (16.02.2021)
24-27 березня 2021 року відбудеться тренінг "Моделі роботи уповноважених з дотримання стандартів та/або реагування на скарги у медіа"
16:36 (21.01.2020)
До уваги громадян! Безоплатну правову допомогу ви можете отримати на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги https://legalaid.gov.ua
17:15 (28.10.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 23.10.2019 № 434 надано чинності стандарту із виготовлення підручників і навчальних посібників для загальноосвітніх навчальних закладів (СОУ 18.1-02477019-07:2015)
17:55 (04.04.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 17 січня 2019 року №23 затверджено "Інструкцію з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення"
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"