Головна сторінка 22 квітня 2019
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Квітень 2019
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Ініціатива "Партнерство "Відкритий Уряд"


Державні мовники висвітлюють реалізацію в Україні Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд"
29.05.2013 | 15:08 | Департамент інформаційної політики версія для друку

 

28 травня на засіданні Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» було представлено попередні підсумки її виконання - проект відповідного річного звіту.

Участь у засіданні під головуванням Віце-прем’єр-міністра Костянтина Грищенка взяв перший заступник Голови Держкомтелерадіо України Анатолій Мураховський, заступник

голови Координаційної ради Володимир Семиноженко, заступник Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України Юрій Авксентьєв, представники інститутів громадянського суспільства та місцевих органів виконавчої влади.

Говорячи про вітчизняні досягнення у сфері відкритого урядування, Віце-прем’єр відзначив серед іншого, що поступово удосконалюється робота органів виконавчої влади у напрямку забезпечення доступу до публічної інформації, оновлюється законодавча база з питань діяльності інститутів громадянського суспільства, внесені зміни до законодавчих актів із реалізації державної антикорупційної політики та ін.

Учасники засідання акцентували також на важливості інформування суспільства про здійснені кроки – з метою врахування думки громадськості, її участі у формуванні та реалізації державної політики.

За словами першого заступника Голови Держкомтелерадіо Анатолія Мураховського, вітчизняні засоби масової інформації приділяють значну увагу  цій тематиці.

«Зокрема, державні мовники широко висвітлюють заходи щодо підвищення якості надання адміністративних послуг – створення та діяльність регіональних центрів надання адміністративних послуг, які працюють за принципом «єдиного вікна», впровадження електронного документообігу, діяльність «прозорих офісів» тощо», - сказав він.

Важливим для партнерської взаємодії органів державної влади та громадськості є підтримання постійного діалогу між ними. Публічні заходи – прес-конференції, брифінги, «круглі столи», презентації тощо – забезпечують такий діалог. Національне інформагентство «Укрінформ» постійно виступає співорганізатором подібних заходів.

Члени Координаційної ради прийняли рішення доопрацювати проект річного звіту, а центральні та місцеві органи виконавчої влади проведуть публічне його обговорення. На основі результатів цього обговорення спеціальна робоча група Координаційної ради, до складу якої ввійшов і перший заступник Голови Держкомтелерадіо Анатолій Мураховський, підготує остаточну версію звіту.

Нагадаємо, перший український План дій з реалізації Ініціативи був затверджений Урядом за участю громадськості влітку 2012 року. 

 

 

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
15:42 (19.04.2019)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України нагадує, що 1 травня 2019 року завершується прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
15:28 (19.04.2019)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України розпочав прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі "Краща книга України"
17:55 (04.04.2019)
До відома видавців!
11:55 (28.02.2019)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"