Головна сторінка 22 січня 2022
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Січень 2022
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Законодавча база  »  Нормативні акти Держкомтелерадіо


Наказ Держкомтелерадіо від 26.04.2013 № 82 "Про утворення державної наукової установи"Енциклопедичне видавництво"
30.04.2013 | 10:42 | Департамент видавничої спрви і преси версія для друку

 

 

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

 

26 квітня 2013 року         м. Київ                     № 82

 

 

Про утворення державної

наукової установи

«Енциклопедичне видавництво»

 

Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців», «Про управління об'єктами державної власності», «Про наукову і науково-технічну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.97 № 321 «Питання створення, реорганізації та ліквідації державних наукових установ», на підставі Положення про Державний комітет телебачення і радіомовлення України (далі – Держкомтелерадіо України), затвердженого Указом Президента України від 07.05.11 № 559/2011, Указу Президента України від 02.01.13 № 1/2013 «Про Велику українську енциклопедію» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.03.13 № 172-р «Про заходи щодо виконання Указу Президента України від 2 січня 2013 р. № 1 «Про Велику українську енциклопедію»,

НАКАЗУЮ:

1. Припинити діяльність Державного підприємства «Всеукраїнське державне спеціалізоване видавництво «Українська енциклопедія» імені М. П. Бажана (ЄДРПОУ 05428286, як платник податків зареєстроване в ДПА Радянського району м. Києва № 054282826127) (далі – ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М. П. Бажана) та Головної редакції Зводу пам’яток історії та культури України при видавництві «Українська енциклопедія» імені М.П. Бажана (ЄДРПОУ 16486192) (далі – Звід пам’яток) шляхом реорганізації у формі злиття та утворити на їх базі Державну наукову установу «Енциклопедичне видавництво» (далі – ДНУ «Енциклопедичне видавництво»).

2. Утворити комісію з припинення ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М.П. Бажана та Зводу пам’яток (далі – Комісія з припинення) у складі, згідно з додатком.

3. Установити, що з моменту утворення Комісії з припинення до неї переходять повноваження щодо управління справами ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М. П. Бажана та Зводом пам’яток.

4. Голові Комісії з припинення:

4.1. У триденний термін повідомити у встановленому порядку державних реєстраторів про прийняте рішення щодо припинення діяльності юридичних осіб - ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М. П. Бажана та Зводу пам’яток, та подати їм необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців  відповідних записів.

4.2. У встановленому порядку забезпечити опублікування у спеціальному додатку до газети «Урядовий кур'єр» та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади чи органу місцевого самоврядування за місцем знаходження юридичних осіб інформацію про припинення діяльності ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М. П. Бажана та Зводу пам’яток, порядок та термін заяви претензій кредиторами, наявних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі.

 4.3. Встановити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців з дня публікації повідомлення про припинення діяльності ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М. П. Бажана та Зводу пам’яток.

4.4. У встановленому порядку попередити працівників ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М. П. Бажана та Зводу пам’яток про припинення діяльності підприємств та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

4.5. Здійснити інвентаризацію майна ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М. П. Бажана та Зводу пам’яток станом на 01.05.13 і за її результатами скласти проміжні передавальні баланси, які в строк до 01.07.13, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами, з висновками Комісії з припинення подати Держкомтелерадіо України.

4.6. Здійснити всі інші передбачені законодавством заходи, пов'язані з припиненням діяльності ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені  М.П. Бажана та Зводу пам’яток.

4.7. Припинення діяльності ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М. П. Бажана та Зводу пам’яток здійснити до 01.09.13.

4.8. Після виконання підпункту 4.5 пункту 4 цього наказу голові Комісії з припинення забезпечити передачу на баланс майна, майнові права та зобов'язання ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М. П. Бажана та Зводу пам’яток керівнику ДНУ «Енциклопедичне видавництво» за актом приймання-передачі відповідно до затверджених передавальних балансів.

5. Делегувати Шаповалу Ю. І. – директору ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М. П. Бажана – голові Комісії з припинення повноваження щодо проведення державної реєстрації ДНУ «Енциклопедичне видавництво».

6. Встановити, що ДНУ «Енциклопедичне видавництво» є правонаступником «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М. П. Бажана та Зводу пам’яток.

7. Директору ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М.П. Бажана – голові Комісії з припинення Шаповалу Ю. І.:

7.1. Підготувати проект Статуту ДНУ «Енциклопедичне видавництво»  та, не пізніше двох робочих днів від дати його затвердження, подати відповідному державному реєстратору передбачені чинним законодавством документи для здійснення державної реєстрації юридичної особи.

7.2 Вжити усіх необхідних заходів, передбачених чинним законодавством, щодо виконання цього наказу.

7.3. Кожні два тижні надавати Держкомтелерадіо України інформацію про стан виконання цього наказу.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо України А.Л. Мураховського.

 

 

Голова

Держкомтелерадіо України      О. В. Курдінович

 

 

 

 

Додаток до наказу

Держкомтелерадіо України

від 26.04.2013    № 82

 

Склад комісії з припинення ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія»

імені М. П. Бажана та Зводу пам’яток

 

Комісія з припинення ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М.П.  Бажана»

та Зводу пам’яток утворюється із працівників

ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М.П. Бажана

та Держкомтелерадіо України у складі:

 

Голова комісії – директор ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М. П. Бажана

Шаповал Ю. І.

Члени комісії:

 

заступник директора з науково-організаційної роботи

ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М. П. Бажана

Полянський П. Б.

 

головний бухгалтер ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М. П. Бажана

Нестеренко Н. Б.

юрисконсульт ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М. П. Бажана

Волченко А. М.

 

завідувач бібліотеки ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М. П. Бажана

Панько Ю. В.

завідувач господарством ДП «ВДСВ «Українська енциклопедія» імені М. П. Бажана

Волченко Д. С.

заступник директора фінансово-економічного департаменту

Держкомтелерадіо України начальник відділу

планування та фінансування бюджетних програм

Забочіна І. К.

заступник директора департаменту видавничої справи і преси

Держкомтелерадіо України начальник відділу видавничої справи і поліграфії

Беспалова В. Л.

головний спеціаліст юридичного відділу Держкомтелерадіо України

Нечаєнко Т. С.

 

головний спеціаліст відділу аудиту ефективності та

управління державним майном управління внутрішнього аудиту

Держкомтелерадіо України

Коваль В. Л.

 

 

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
16:04 (06.07.2021)
До уваги видавців! Держкомтелерадіо буде надсилати скан-копії Свідоцтва про внесення суб'єкта господарювання до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції засобами електронного зв'язку
14:25 (18.05.2021)
Держкомтелерадіо оголошує набір на стажування для молоді, яка не перебуває на посадах державної служби
16:36 (21.01.2020)
До уваги громадян! Безоплатну правову допомогу ви можете отримати на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги https://legalaid.gov.ua
17:15 (28.10.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 23.10.2019 № 434 надано чинності стандарту із виготовлення підручників і навчальних посібників для загальноосвітніх навчальних закладів (СОУ 18.1-02477019-07:2015)
17:55 (04.04.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 17 січня 2019 року №23 затверджено "Інструкцію з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення"
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"