Головна сторінка 23 грудня 2014
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту

Помилка доступу  »         

У Вас немає достатніх привілеїв для доступу до даного ресурсу.

Click here to login. Or click here to go back

Опитування

Для здійснення державного нагляду із забезпечення доступу до публічної інформації слід:
створити новий орган, наділений розпорядчими функціями;
покласти додаткові повноваження на вже існуючий орган виконавчої влади;
посилити інститут загального омбудсмана, наділивши його повноваженнями щодо контролю над реалізацією права на інформацію.
Проголосувати
Результати опитування Результати опитування
Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
14:23 (12.12.2014)
Українське національне інформаційне агентство "Укрінформ" запрошує редакції державних та комунальних друкованих засобів масової інформації до співпраці та укладання договорів на інформаційні продукти агентства.
10:19 (05.12.2014)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує про проведення відкритого конкурсного відбору на посаду генерального директора Одеської обласної державної телерадіокомпанії (далі - телерадіоорганізація).
12:34 (17.11.2014)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України сприяє у працевлаштуванні працівників Донецької та Луганської обласних державних телерадіокомпаній, які у зв'язку з проведенням АТО виїхали з місць постійного проживання та втратили роботу.
16:15 (25.07.2014)
Держкомтелерадіо України оголошує конкурс на краще представлення української книги в друкованих та електронних ЗМІ у 2014 році
12:40 (15.02.2012)
Починаючи з січня 2012 року Держкомтелерадіо України здійснює роботу щодо погодження звернень закордонних ЗМІ стосовно оформлення довгострокових віз для в'їзду в Україну їх працівників та оформлення подань до Державної міграційної служби України для видачі посвідки на тимчасове проживання в Україні працівників іноземних ЗМІ.