Головна сторінка 20 травня 2018
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту

Фотогалереї  »  Головна група галерей

 
Головна група галерей

Участь Богдана Червака у заходах з нагоди 110-ї річниці з дня народження Олени Теліги


21 липня перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак взяв участь в урочистих заходах з нагоди 110-річниці видатної української поетеси, публіциста, літературного критика та громадського діяча Олени Теліги.
У заходах взяли також участь заступник Голови Українського інституту національної пам'яті Володимир Тиліщак, заступник міністра культури Ростислав Карандєєв, народний депутат України Юрій Левченко, представники НСЖУ та НСПУ, Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка НАН України, громадські активісти. Біля оновленого напередодні ювілею Пам'ятного хреста (тепер на місці дерев'яного установлено кам'яний хрест) читали вірші Олени Теліги, співали державний Гімн і клялися у вірності Україні.

 

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко відвідав Луганську філію НТКУ


У Сєвєродонецьку Луганської області відбулось виїзне засідання міжвідомчої комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, участь у якому взяв Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. Учасники наради обговорили питання інформаційної безпеки Луганської та Донецької областей та протистояння російській пропаганді в умовах гібридної війни. Під час перебування у Сєвєродонецьку Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко зустрівся зі співробітниками телеканалу ЛОТ і радіо «Пульс».

 

XI Київська міжнародна книжкова виставка


В Українському домі відкрилась XI Київська міжнародна книжкова виставка, засновником і організатором якої є Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

У церемонії її відкриття взяли участь перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак, заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Митрофанський, Герой України, письменник Іван Драч, президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін, видавці, представники громадськості.

 

Книжкова виставка "Київська весна - 2015"


19 лютого в Українському домі у Києві розпочала роботу книжкова виставка «Київська весна - 2015», організатором якої є Державний комітет телебачення і радіомовлення України та ДП «Український дім».
Відкрив виставку перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак.

 

У Києві відкрились "Книжкові контракти"


11 грудня урочисто відкрилась V Київська міжнародна книжкова виставка «Книжкові контракти», засновником і організатором якої є Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

 
[1..5][6..10][11..15][вперед]
Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
14:27 (10.05.2018)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців
17:07 (24.04.2018)
Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України "Українська книжка року".
17:50 (11.04.2018)
Держкомтелерадіо оголошує прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2018 рік.
10:49 (29.03.2018)
Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, відроджений у Києві в 2016 році, проводить прийом слухачів для підготовки фахівців освітнього ступеня магістр за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування"
15:32 (20.12.2017)
До уваги трудових колективів та співзасновників державних і комунальних друкованих ЗМІ!
12:01 (26.07.2017)
Інформація щодо отримання суб'єктом господарювання свідоцтва про внесення до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції
12:09 (20.01.2017)
До уваги редакцій державних і комунальних друкованих ЗМІ! Просимо надати Держкомтелерадіо протягом 10 днів після перереєстрації друкованого ЗМІ копію Свідоцтва про державну реєстрацію друкованого ЗМІ.
14:38 (05.01.2017)
Стосовно набрання чинності Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту"