Головна сторінка 19 серпня 2022
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Серпень 2022
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Консультації з громадськістю  »  Документи про співробітництво


Меморандум про співробітництво між Державним комітетом телебачення і радіомовлення України та Громадською організацією "Об`єднання "Центр політичних студій та аналітики"
16.01.2013 | 11:12 | Департамент інформаційної політики версія для друку

МЕМОРАНДУМ

 

МЕМОРАНДУМ

про співробітництво між Державним комітетом телебачення і радіомовлення України та Громадською організацією

«Об`єднання «Центр політичних студій та аналітики»

 

м. Київ                                               29 грудня 2012 р.

 

Даний Меморандум про співробітництво (далі – Меморандум) складений між Державним комітетом телебачення і радіомовлення України (далі – Держкомтелерадіо України), в особі Голови Держкомтелерадіо України Курдіновича Олександра В`ячеславовича, що діє на підставі Указу Президента України N 678/2011 від 16 червня 2011 року «Про призначення О. Курдіновича Головою Державного комітету телебачення і радіомовлення України» з однієї сторони, та Громадської організації «Об`єднання «Центр політичних студій та аналітики» (далі – Центр) в особі Директора Тарана Віктора Вікторовича, що діє на підставі Статуту, з другої сторони, надалі разом іменовані «Сторони», а кожен окремо – «Сторона».

Зважаючи на те, що забезпечення доступу кожного до інформації, підвищення рівня прозорості та відкритості діяльності суб’єктів владних повноважень є одним із напрямів державної інформаційної політики, а також те, що Держкомтелерадіо України є головним  у системі  центральних органів виконавчої влади з формування та реалізації державної політики в інформаційній сфері, Сторони дійшли згоди у наступному:

Метою Меморандуму є створення сприятливих умов для реалізації положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо забезпечення права громадян на доступ до публічної інформації, яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень та інших розпорядників публічної інформації.

Керуючись основними принципами ефективної взаємодії влади та громадськості:

Основними завданнями Меморандуму є:

Сприяння належному виконанню норм Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Підвищення рівня знань і досвіду представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у сфері доступу до публічної інформації.

Сприяння правовій та професійній освіті представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у сфері доступу до публічної інформації.

Сприяння інформуванню громадськості про досвід реалізації права на доступ до публічної інформації на загальнодержавному та місцевому рівнях.

1. Держкомтелерадіо України виражає свою згоду:

1.1. Здійснювати заходи, спрямовані на інформування громадськості про успішний досвід реалізації права на доступ до публічної інформації на загальнодержавному та місцевому рівнях. 

1.2. Організовувати та проводити круглі столи, конференції тощо спрямовані на інформування громадськості про стан забезпечення права на доступ до публічної інформації на загальнодержавному та місцевому рівнях.

1.3. В межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, сприяти органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування у забезпеченні доступу до публічної інформації, враховуючи результати досліджень представників громадськості, зокрема, моніторингу відкритості та прозорості органів влади, що здійснює Центр.

1.4. Сприяти використанню науково-методичних розробок представниками органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у сфері доступу до публічної інформації, які готуватиме Центр.

1.5. Сприяти Центру в проведенні круглих столів, семінарів, тощо,   з вище окреслених питань, шляхом участі та/або експертними матеріалами.

2.  Центр виражає свою згоду:

2.1.Здійснювати заходи, спрямовані на  підвищення рівня знань та досвіду представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань доступу громадськості до публічної інформації у   партнерстві з  Держкомтелерадіо України.

2.2. Сприяти Держкомтелерадіо України у проведенні кампаній інформування громадськості та державних службовців про позитивний досвід реалізації права на доступ до публічної інформації на загальнодержавному та місцевому рівнях.

2.3. Спільно з Держкомтелерадіо України організовувати і проводити круглі столи, конференції тощо з метою інформування громадськості про стан забезпечення права на доступ до публічної інформації на загальнодержавному та місцевому рівнях.

2.4. Проводити моніторинг якісних змін щодо забезпечення права на доступ до публічної інформації на загальнодержавному та місцевому рівнях.

2.5. Розробляти, апробовувати, вдосконалювати та впроваджувати в дію науково-методичні матеріали для журналістів, громадських активістів, представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування  у сфері доступу до публічної інформації. 

2.6. Залучати і співпрацювати з вітчизняними та іноземними установами та організаціями для реалізації визначених цілей.

2.7. Проводити різноманітні заходи з вище окреслених питань спільно з Держкомтелерадіо України.

3. Сторони домовились, що Меморандум не вичерпує всіх питань співпраці Сторін, а тільки окреслює основні її напрямки та форми співробітництва.

4. Зміни та доповнення до Меморандуму вносяться у письмовій формі за взаємною згодою Сторін.

5. Меморандум укладено у двох примірниках, що мають однакову юридичну силу, по одному для кожної зі Сторін.

6. Цей Меморандум набуває чинності з моменту його підписання уповноваженими представниками Сторін і діє безстроково, поки жодна з Сторін письмово не повідомить іншу Сторону про свої наміри припинити дію Меморандуму.

 

ПІДПИСИ СТОРІН:

Від імені Держкомтелерадіо                             Від імені Центру:

України:                 

Курдінович

Олександр  В`ячеславович

Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України

 

Місцезнаходження:

01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2

Тел.: (044) 278-53-49

 

(М.П.)

Таран

Віктор  Вікторович

Директор Громадської організації «Об`єднання «Центр політичних студій та аналітики»

Місцезнаходження:

01014, м. Київ,

вул. Михайлівська, 24-в, оф. 43

Тел.: (044) 574-77-19

(М.П.)

 

 

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
12:21 (15.08.2022)
"Креативна Європа" оголошує про початок конкурсів на підтримку медійних і журналістських організацій
13:02 (20.06.2022)
ДНУ "Енциклопедичне видавництво" запрошує науковців і громадськість взяти участь у науковій конференції "Українська енциклопедистика як складник інформаційного спротиву", яка орієнтовно запланована на 05 жовтня 2022 року
09:35 (13.06.2022)
Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського за 2022 рік
09:26 (13.06.2022)
Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2022 рік
11:07 (10.05.2022)
Держкомтелерадіо призупиняє проведення конкурсу на заміщення посади директора Державної наукової установи "Енциклопедичне видавництво" на період встановлення воєнного стану в Україні
12:29 (05.04.2022)
Держкомтелерадіо фіксує факти воєнних злочинів в інформаційній та видавничій сферах
11:10 (31.03.2022)
Держкомтелерадіо тимчасово призупиняє інформування про стан виконання доручень, надання відповідей на звернення та запити на публічну інформацію
16:36 (21.01.2020)
До уваги громадян! Безоплатну правову допомогу ви можете отримати на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги https://legalaid.gov.ua