Головна сторінка 29 травня 2017
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Травень 2017
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Друковані ЗМІ  »  Нормативно-правові акти


Порядок надання державної фінансової підтримки друкованим засобам масової інформації
15.11.2011 | 13:30 | Департамент видавничої справи та преси версія для друку

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Наказ

Державного комітету

телебачення та радіомовлення

України

від 17.07.2009   №254

Зареєстрований в

Міністерстві юстиції України

04.08.2009   №734/16750

 

 

 

Порядок

надання державної фінансової підтримки

друкованим засобам масової інформації

 

 

I. Загальні положення

 

1.1  Цей Порядок розроблено відповідно до статті 3 Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів”.

1.2  Фінансова допомога є однією з форм державної підтримки друкованих засобів масової інформації (далі – друковані ЗМІ).

1.3 Джерелом підтримки друкованих ЗМІ є асигнування, що передбачені Держкомтелерадіо у Державному бюджеті України на відповідний рік за бюджетною програмою “Фінансова підтримка преси”.

1.4. Право на отримання державної фінансової підтримки мають лише друковані ЗМІ загальнодержавної та регіональної сфер розповсюдження, які зазначені в статті 3 Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів”.

1.5. Державна фінансова підтримка, визначена цим Порядком, не може бути надана друкованим ЗМІ, що зазначені в частині третій статті 2 Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів”, а саме:

рекламного характеру;

еротичного характеру;

заснованим за участю юридичних або фізичних осіб, до сфери діяльності яких входять виробництво та постачання паперу, поліграфічного обладнання, технічних засобів мовлення;

заснованим в Україні міжнародними організаціями або за участю юридичних чи фізичних осіб інших держав, осіб без громадянства;

у яких понад 50 відсотків загального обсягу випуску становлять матеріали зарубіжних засобів масової інформації.

1.6. Державна фінансова підтримка друкованим ЗМІ, зазначеним у статті 3 Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів”, надається виключно на поліграфічні послуги та закупівлю паперу як найбільш витратні складові частини виробничого процесу.

1.7. Підставами для надання державної фінансової підтримки друкованим ЗМІ є їх конкретне економічне становище, підтверджене відповідними документами, перелік яких визначено пунктом 2.1 цього Порядку.

 

ІІ. Розгляд питання про надання державної фінансової підтримки друкованим засобам масової інформації

 

2.1. Для одержання державної фінансової підтримки редакції періодичних друкованих видань (далі - заявники) подають Держкомтелерадіо:

заяву, у якій зазначають підстави для отримання такої підтримки, а також мету її використання;

план перспективного розвитку друкованого ЗМІ на наступний рік;

банківські реквізити заявника;

довідку з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, видану органом державної статистики;

документальне підтвердження підстав, необхідних для надання підтримки (детальний кошторис доходів і видатків за звітний рік, звіт про фінансові результати, довідку банківської установи про наявність коштів на рахунку заявника на момент звернення);

копію свідоцтва про державну реєстрацію друкованого ЗМІ;

документи, що підтверджують право на видання друкованого ЗМІ (угоду між співзасновниками, договір між видавцем (редакцією) і засновником).

2.2. Розгляд заяви про надання державної фінансової підтримки та наданих заявником документів, а також підготовку матеріалів на розгляд колегії Держкомтелерадіо здійснюють уповноважені представники його відповідних структурних підрозділів.

2.3. Рішення про надання чи про відмову в наданні заявнику державної фінансової підтримки ухвалюється колегією Держкомтелерадіо та вводиться в дію його наказом.

2.4. Розмір державної фінансової підтримки визначається наказом Держкомтелерадіо в межах коштів, виділених Держкомтелерадіо в Державному бюджеті України на відповідний рік, з урахуванням фінансово-економічного обґрунтування заявника.

2.5. Надані кошти перераховуються на рахунок заявника, щодо якого прийнято рішення про надання державної фінансової підтримки, відповідно до чинного законодавства.

2.6. Використання отриманих бюджетних коштів відображається в бухгалтерському обліку та фінансовій звітності відповідно до чинного законодавства.

2.7. Звіт про використання отриманих коштів заявник подає Держкомтелерадіо відповідно до форм і строків, визначених Державним  казначейством України.

 

 

ІІІ. Прикінцеві положення

 

3.1. Контроль за цільовим використанням бюджетних коштів державної фінансової підтримки здійснює Держкомтелерадіо.

3.2. Відповідальність за нецільове використання бюджетних коштів державної фінансової підтримки несуть одержувачі коштів відповідно до чинного законодавства.

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
13:20 (26.05.2017)
В понеділок, 29 травня 2017 року об 11.00 у Національному прес-центрі телебачення і радіомовлення України (вул. Хрещатик, 26, 2 поверх) відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо, на якому планується обговорити проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації" щодо удосконалення механізму реформування друкованих засобів масової інформації".
11:46 (17.05.2017)
9-11 червня 2017 року Міністерство культури України, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів і Одеська національна наукова бібліотека проводять XVIII Всеукраїнську виставку-форум "Українська книга на Одещині".
12:56 (11.05.2017)
Держкомтелерадіо оголошує прийом до 10 серпня 2017 року творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики.
16:00 (28.04.2017)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців апарату.
12:09 (20.01.2017)
До уваги редакцій державних і комунальних друкованих ЗМІ! Просимо надати Держкомтелерадіо протягом 10 днів після перереєстрації друкованого ЗМІ копію Свідоцтва про державну реєстрацію друкованого ЗМІ.
14:38 (05.01.2017)
Стосовно набрання чинності Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту"
15:45 (05.06.2015)
Держкомтелерадіо започатковує новий проект "Розкажи про героя", мета якого - зібрати на одній інтернет-платформі аудіовізуальні твори про події на сході України для поширення їх у ЗМІ