Головна сторінка 20 квітня 2019
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Квітень 2019
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Міжнародна діяльність  »  Міжнародна технічна допомога


Проекти міжнародної технічної допомоги, бенефіціаром яких є Держкомтелерадіо
29.05.2018 | 10:51 | Управління з питань телебачення і радіомовлення, європейської та євроатлантичної інтеграції версія для друку

Проекти міжнародної технічної допомоги,

бенефіціаром яких є Держкомтелерадіо

 

Назва проекту:

Мета:

 

  1. «Український Медійний Проект (У-Медіа)»,

          реєстраційна картка 2660-18

Донор: Агентство США з міжнародного розвитку (USAID)

Реципієнт: реципієнтами з української сторони є близько 30 громадських організацій, які працюють в сфері мас-медіа

Головною метою Проекту «У-Медіа» є сприяння розвитку вільного, динамічного та професійного сектору засобів масової інформації України, що забезпечує широкий спектр корисних новин та інформації, виступає в ролі незалежного спостерігача за дотриманням суспільних інтересів та захищає свободу слова.

  1. «Сприяння журналістським розслідуванням», реєстраційна картка № 3052-02

Донор: Уряд Канади через Міністерство закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади

Реципієнт: ГО «Громадське Телебачення», ГО «Незалежна асоціація телерадіомовників»,  ГО «Інститут розвитку регіональної преси»,  РОПГО «Агентство журналістських розслідувань»,  Миколаївська обласна правозахисна громадська організація «Центр журналістських розслідувань», ГО «Громадянська cлужба Свідомо», ГО «Кримський центр розслідувальної журналістики».

 

У рамках реалізації Проекту передбачається надання технічної допомоги українським медіа організаціям, партнерам проекту, на виконання завдань  щодо покращення потенціалу журналістських розслідувань в Україні, а також в юридичній та особистій безпеці журналістів та медіа організацій.

  1. «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту», реєстраційна картка № 3416-03

Донор: Уряд Канади через Міністерство міжнародних справ Канади

Реципієнт: ГО «Інтерньюз-Україна», ГО «Інститут демократії ім. Пилипа Орлика», ГО «Центр досліджень соціальних перспектив Донбасу», ГО  «Донецький інститут інформації», ГO «Громадське ТБ Запоріжжя»,  ГО «Медіапорт 20», ТОВ Рекламно-інформаційне агентство «К&К»/ Медіа-холдинг «Телегазета»,  Комунальне підприємство Дніпропетровської обласної ради «Редакція газети «ЗОРЯ», Благодійний фонд «Підтримки створення та розвитку суспільного телебачення і радіомовлення України» та інші.

Головною метою Проекту є робота з мережею координації допомоги, створеною Організацією Об'єднаних Націй - Управлінням з координації гуманітарних питань (ООН-УКГП), з акцентом на налагодження комунікації,  актуалізацію гуманітарних проблем та  висвітлення проблем внутрішньо переміщених осіб в інформаційному просторі.

  1. «Програма партнерства в галузі мас-медіа в Україні (UMPP)», реєстраційна картка № 3324-03

Донор: Державний Департамент США

Реципієнт: ТОВ «Медіа-центр «Білопільщина», ГО «Твоє місто Львів», ГО «Вінницька обласна громадська організація «Агенція журналістських розслідувань», ГО «Інформаційний прес-центр», ПАТ «НСТУ»

Мета проекту полягає у створенні і розвитку довготривалих стосунків між двома обраними однаковими за розміром друкованими та телевізійними інформаційними агенціями США та України і між окремими професіоналами, які працюють на обидві агенції.

  1. «Подальша підтримка реформи державних та комунальних ЗМІ», реєстраційна картка № 3618

Донор: Координатор проектів ОБСЄ в Україні

Реципієнт: Державний комітет телебачення і радіомовлення України

Проект спрямований на надання підтримки ЗМІ, які підпадають під дію Закону України «Про реформування держаних і комунальних засобів масової інформації. Його метою є розробка моделей сталого розвитку  таких медіа, зокрема стратегії розвитку для регіональних друкованих ЗМІ, підтримці друкованих медіа-учасників проекту у ході імплементації такої стратегії та поширення результатів цієї імплементації серед інших ЗМІ.

  1. «Свобода медіа в Україні», реєстраційна картка № 3493-01

Донор: Європейський Союз

Реципієнт: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Метою проекту є підтримка свободи, незалежності, плюралізму та розмаїття медіа в Україні.

  1. «Проект розвитку потенціалу суспільного мовника в Україні»,

           реєстраційна картка № 3619

Донор: Уряд Японії через Японське агентство міжнародного співробітництва

Реципієнт: ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України»

Головною метою «Проекту розвитку потенціалу суспільного мовника в Україні» є удосконалення вмінь персоналу суспільного мовника у використанні сучасного телевізійного обладнання (Non-linear editing (NLE) station; Electric News Gathering (ENG) Camera kit; Regional reporting equipment; All-in-one Printer; Projector), зокрема, щодо покриття сигналом усієї території України та вироблення власного якісного програмного продукту, а також створення на базі суспільного мовника інформаційної структури для висвітлення природних катастроф та надзвичайних ситуацій.

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
15:42 (19.04.2019)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України нагадує, що 1 травня 2019 року завершується прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
15:28 (19.04.2019)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України розпочав прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі "Краща книга України"
17:55 (04.04.2019)
До відома видавців!
11:55 (28.02.2019)
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"